Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Iconoclasm


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
9 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/12/2009 - 06:23

To Iconoclasm είναι ένα Tweak που μας επιτρέπει να ορίσουμε πόσες γραμμές ή πόσες στήλες θέλουμε στο sprinboard! Επίσεις μας δίνει την δυνατότητα να ορίσουμε τις θέσεις των εικονιδίων χωρίς να χρειάζόμαστε blank icons!!!

Συνημμένο αρχείο  springboard_ss.png   148,48KB   18 λήψεις Συνημμένο αρχείο  settings_ss.png   63,66KB   11 λήψεις


Iconoclasm is a tweak that lets you break the barriers of what you can do with your icons. Previously, you had to deal with multiple extensions that didn't necessarily play nice with each other, or use blank web clips. Not anymore.

You can define as many rows or columns you want. You can even break free from rows and columns, and simply have icons placed freely on your home screen. It's all up to you


Λειτουργεί από την έκδοση 3.0 και πάνω ενώ χρειάζεται το Mobilesubstrate και το Preferenceloader.

Τιμή: $1.80


[Πηγή: Modmyi]

Τελευταία επεξεργασία από: michaelkrtikos, 15/12/2009 - 06:23


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 15/12/2009 - 12:51

Επιτέλους, τα iNav θέματα θα γίνουν πολύ ωραία τώρα, δε θα χρειάζεται να είμαστε τόσο ακριβείς μη ξεφύγει καμιά κίνηση και ανοίξει κανά ξεκάρφωτο black εικονίδιο :P

#3   stefthegreek

stefthegreek

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/12/2009 - 16:47

καλησπερα παιδια

μηπως να ελεγε καποιος λιγο ποιο αναλυτικα τι και πως?
αν μπορει!

#4   adenadoume

adenadoume

    iPH Addict

  • 610 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/12/2009 - 18:35

Πολύ καλό tweak! Σου δίνω και +1 για την ενημέρωση γιατί την έπιασες την είδηση πρωί πρωί :D

#5   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/03/2010 - 10:38

Κορυφαιο το προσθεσα και εγω χτες! Μπορει καποιος να μου εξηγησει πως μπορω να το χρησιμοποιησω μαζι με το Lockinfo ετσι ωστε να προσθεσω καποια απο τα springboard icons στο Lockinfo? Αν γνωριζει βεβαια! καπου ειχα δει ενα βιντεο πιο παλια στο youtube θα το βρω πιστευω αλλα καλο θα ηταν να εχουμε μια γνωση απο καποιον που το εχει ηδη κανει.

Ευχαριστω.

#6   sosimple

sosimple

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/03/2010 - 20:18

Κάτι τέτοιο θες να κανείς φαντάζομαι .. Θα ανεβασω κάποια στιγμή τα αρχεία iconoclasm που έχω φτιάξει για το παρακάτω.
Δε νομίζω να τα βρεις πουθενά αλλού. Εγω τουλάχιστον δεν τα βρήκα και τα εφτιαξα μόνος μου.


Αναρτημένη εικόνα

#7   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/03/2010 - 23:19

ναι ευχαριστω! κατι παρομοιο εψαχνα! πολυ καλη δουλεια!

#8   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2.335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 01/09/2012 - 14:04

παιδια το κατεβασα σημερα και θελω να ρωτησω αν γινεται στην πρωτη σελιδα να εχω αλλο layout και στις επομενες το 3χ3 του notebook...στην εικονα του πρωτου ποστ δειχνει οτι μπορεις αλλα εμενα δεν μου βγαζει αυτη την επιλογη

#9   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/09/2012 - 14:19

Μπορείς να επιλέξεις μόνο πόσα εικονίδια και πως τα θες από τα διάφορα θέματα που έχει αλλά σε όλες τις σελίδες ίδια και το ίδιο στους φακέλους .

Αυτό που βλέπεις ποιο πάνω είναι από το 2009!!

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#10   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2.335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 01/09/2012 - 14:32

ναι ναι ειδα οτι αυτο που θελω γινοταν μεχρι το ios4




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες