Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

PES 2010


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
54 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   nikrose555

nikrose555

    iPH Enthousiast

  • 405 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/05/2010 - 22:31

Για ipad δεν έχει ακουστεί τίποτα. Αν γνωρίζει κάποιος ας απαντήσει. Ευχαριστώ

Τελευταία επεξεργασία από: computeras, 13/05/2010 - 22:38
Υπάρχουν και σε σελίδες που μετατρέπουν από greeklish σε ελληνικά...


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   bakis

bakis

    iPH Addict

  • 626 μηνύματα
  • Twitter:@vbakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:bakis

Δημοσίευση 14/05/2010 - 10:38

Ρε παιδιά βολεύει ο χειρισμός του στο iPhone? Γιατί και εγω γουστάρω παιχνίδια τρομερά που βγαίνουν αλλά ο χειρισμός τους είναι ενα θέμα...

#18   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/05/2010 - 10:39

real soccer 2010 το καλυτερο ποδοσφαιρο που ειχαμε μεχρι προτεινος χειρισμος απλα μαγικος..να εισαι σιγουρος οτι η konami θα μας εντυπωσιασει

#19   ktgeorge

ktgeorge

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 14/05/2010 - 13:33

Αντε το περιμένουμε πως και πως.....

#20   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2.395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 15/05/2010 - 01:07

δεν είναι απλά ο δεύτερος γίγαντας στα ποδοσφαιράκια είναι "Ο ΓΙΓΑΝΤΑΣ"! σεβόμαστε την ιστορία και των fifa, αλλα το PES είναι και θα είναι πάντα πολύ μπροστά. περιμένουμε ανάλογη συνεχεια και στο iphone βεβαια και όχι κάτι σαν απομίμηση όπως έγινε με το football manager. και θέλουμε όπως και στο PES 2011 περιγραφή σωτηρακόπουλος! :P

καλα κανεις δε ξερει μπαλα το pes φετος ειναι για τα μπαζα το 2009 ηταν καλυτερο τωρα οσο για το fifa χρονια μπροστα
ομως καιρος ηταν να σκασει μυτη στο Iphone

#21   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 15/05/2010 - 01:20

καλα κανεις δε ξερει μπαλα το pes φετος ειναι για τα μπαζα το 2009 ηταν καλυτερο τωρα οσο για το fifa χρονια μπροστα
ομως καιρος ηταν να σκασει μυτη στο Iphone

το fifa εννοείς ότι είναι χρονια μπροστά??
όσο για το pro δεν ξέρω σε ποια κονσόλα εννοείς η pc αλλα εγώ μιλάω για το playstation 2 στο οποιο για μένα ήταν το καλύτερο ever για την κονσόλα αυτή. δεν έχω παίξει σε pc η ps3 το PES 2010 αν και το περσινό που είχα παίξει δεν μου άρεσε καθόλου η όλη φάση σε σχέση με το ps2..

#22   teo18480

teo18480

    iPH Contributor

  • 1.142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/05/2010 - 01:54

Ελα ρε παιδια , που το φιφα ειναι χρονια μπροστα!!!!! Μιλαμε για το πιο σοβαρο ποδοσφαιρακι. Το pes εγινε τραγουδι( πινω μπαφους και παιζω προ) , γινονται διαγωνισμοι και τουρνουα, εχει καταπληκτικο χειρισμο, γραφικα και στην τελικη , AYTH Η ΠΡΟΩΘΗΜΕΝΗ ΠΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΓΩΝΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.... χαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk

#23   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2.395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 15/05/2010 - 10:19

καλα οτι πειτε παιχτε το πρωτα και διαβαστε και καμια κριτικη κ μετα βλεπουμε απλα το λεω απο το 96 παιζω fifa Και international soccer και ανετα μπορω να κρινω οτι το fifa ειναι πολυ μπροστα φετος για κονσολες λεω στο pc δε πιανει μια το fifa

#24   SuperNatural

SuperNatural

    iPH Enthousiast

  • 368 μηνύματα
  • Twitter:@TheSlayerPG
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:TheSlayerPG

Δημοσίευση 15/05/2010 - 10:50

Έχει δίκιο ο φίλος. Το FIFA σε κονσόλες είναι χρόνια μπροστά...

#25   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 15/05/2010 - 14:56

παιδιά πείτε ότι θέλετε! ίσως γούστα είναι αλλα να ξέρετε ότι οι περισσότεροι είναι υπέρ του PES και καλά κάνουν!
και εγώ παίζω fifa από το 98 σε pc και ps1 και ps2 και PES παράλληλα από ISS εποχή (απίστευτο ακόμα μου αρέσει το iss 2 έχει αφήσει εποχή και αυτό!) θυμάμαι συγκεκριμένα ένα fifa είχα κολλήσει το 2002 το παγκόσμιο κύπελλο και πιο γέλιο ποδοσφαιράκι δεν υπήρχε ακόμα και τότε! σουτ από 80 μετρα και έμπαινε άνετα, φλόγες στην μπάλα και όλα τα σουτ ήταν μπανάνα! ήμουνα πιο μικρός και είχα κολλήσει λίγο περισσότερο λόγω γραφικών και χρωμάτων!
για το προ δεν έχω να πω τίποτα, δεν έχω ps3 και ούτε θέλω να πάρω γιατί μου αρέσει πιο πολύ το gameplay στο playstation 2 και τουλάχιστον εκεί το προ είναι κάθε χρόνο απίστευτα καλύτερο, ελπίζω να μην είναι η τελευταία χρονια και με αναγκάσει του χρόνου να πάρο ps3. τα fifa παίζω 1-2 ματς τι χρονια πλέον τα τελευταία χρονια σε ps2 η pc αλλα απλά δεν αντέχεται παραπάνω!
σίγουρα και το προ κάνει τις μακακίες του και έχει το μείον ότι δεν έχει όσα πρωταθλήματα και όσες ομάδες θα θέλαμε αλλα τα τελευταία χρονια βελτιώνονται πολλά πράγματα όπως επίσημα ονόματα φανέλες και διαφορα αλλα από ομάδες, περισσότερες ομάδες κάθε χρόνο, champions league επίσημα όλα και τα λοιπά!

#26   fcandreas

fcandreas

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/05/2010 - 10:20

Ξέρουμε περίπου πότε θα βγει? :unsure:

#27   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/06/2010 - 11:38

To PES 2010 είναι πλέον διαθέσιμο στο Appstore στην τιμή των 7,99€


Αναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόνα
Αναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόνα



iTunes Link :
PES 2010

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 13/06/2010 - 11:40

ezgif_com_crop_2.gif


#28   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 13/06/2010 - 16:11

Πανάκριβο...Οι τιμές των καλών παιχνιδιών τώρα τελευταία έχουν πάρει αρκετά τα πάνω τους.

#29   angelo_lagoudakis

angelo_lagoudakis

    iPH Member

  • 300 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:hp_soldier_89

Δημοσίευση 13/06/2010 - 16:12

Παίδες το αγόρασε η κοπέλα μου που είναι πορωμένη με pro από το appstore κανονικά και το έπαιξα λίγο !!!!Είναι αρκετά καλό αλλά πιστεύω πως δεν αξίζει τα λεφτά όταν υπάρχουν τόσα άλλα με λιγότερο κόστος!!!
Όσο αφορά τη σύγκριση με το fifa για κονσόλες , έπαιζα χρόνια fifa και το πούλησα για το pes!!!!Για πολλά χρόνια το game ήταν τρομερό αλλά πιστεύω πως τώρα τελευταία έχει αρχίσει και μας τα χαλάει!!!Ελπίζω το 2011 να επαναστατήσει για άλλη μια φορά και να μας εκπλήξει!!!

#30   teo18480

teo18480

    iPH Contributor

  • 1.142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/06/2010 - 17:05

απο τις φωτογραφιες αποδεικνυεται για αλλη μια φορα η διαφορα του pes με τα αλλα ποδοσφαιρακια,ακομα και στο iphone....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες