Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 vs HTC Evo (Humor)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
12 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Stamatoulis

Stamatoulis

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 29/06/2010 - 12:37

Το μόνο που φοβάμαι είναι να μην επαναλαμβάνομαι και εγώ έτσι!! :-)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/06/2010 - 20:39

Ειναι Super !! Το Ανεβασα FaceBook .. !! ;)

#3   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/06/2010 - 11:25

εγώ το ανέβασα σε άλλο post χθες (iPhone 4 review), και μου το έσβησαν κάτι funboys που μάλλον στερούνται παντελώς την αίσθηση του humor. Πραγματικά λυπάμαι...

#4   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 30/06/2010 - 11:55

εγώ το ανέβασα σε άλλο post χθες (iPhone 4 review), και μου το έσβησαν κάτι funboys που μάλλον στερούνται παντελώς την αίσθηση του humor. Πραγματικά λυπάμαι...


Πριν κατηγορήσεις τους moderators και τους admins για funboy-ισμό καλό θα ήταν να ξαναδιαβάσεις τον τίτλο του topic από όπου σβήστηκε το post σου.

Το topic είχε θέμα "iPhone 4 Review" και το post σου διαγράφηκε γιατί ήταν τελείως off-topic.

Εγώ να δεις πώς λυπάμαι... που κάποια μέλη πετάνε posts όπου βρουν και καταστρέφουν την δομή του forum αναγκάζοντας τα υπόλοιπα μέλη να διαβάζουν τα off-topic μηνύματα τους.

Πραγματικά λυπάμαι για τα υπόλοιπα μέλη...
Behind the Scenes...

#5   angelo_lagoudakis

angelo_lagoudakis

    iPH Member

  • 300 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:hp_soldier_89

Δημοσίευση 30/06/2010 - 12:07

Σωστός!!!

#6   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/06/2010 - 12:30

Πριν κατηγορήσεις τους moderators και τους admins για funboy-ισμό καλό θα ήταν να ξαναδιαβάσεις τον τίτλο του topic από όπου σβήστηκε το post σου.

Το topic είχε θέμα "iPhone 4 Review" και το post σου διαγράφηκε γιατί ήταν τελείως off-topic.

Εγώ να δεις πώς λυπάμαι... που κάποια μέλη πετάνε posts όπου βρουν και καταστρέφουν την δομή του forum αναγκάζοντας τα υπόλοιπα μέλη να διαβάζουν τα off-topic μηνύματα τους.

Πραγματικά λυπάμαι για τα υπόλοιπα μέλη...

Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να μπω σε ανούσιο διάλογο για αυτό το θέμα.
Δέχομαι ότι τα περί του off-topic, αλλά δεν βλέπω να έχετε διαγράψει και άλλα τόσα off-topic posts που υπάρχουν σε αυτό το topic αλλά και σε τόσα άλλα...
(και μάλιστα σε χρόνο dt)
Έχω iPhone πριν ακόμη οι περισσότεροι εδώ μέσα γνώριζαν καν την ύπαρξή του (από τότε ακόμη που δούλευαν με turbo sim), και ναι είμαι και εγώ fanboy και δεν είναι κατηγορία αυτό... Αλλά ως ένα σημείο!

#7   Stamatoulis

Stamatoulis

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 30/06/2010 - 13:01

Πριν κατηγορήσεις τους moderators και τους admins για funboy-ισμό καλό θα ήταν να ξαναδιαβάσεις τον τίτλο του topic από όπου σβήστηκε το post σου.

Το topic είχε θέμα "iPhone 4 Review" και το post σου διαγράφηκε γιατί ήταν τελείως off-topic.

Εγώ να δεις πώς λυπάμαι... που κάποια μέλη πετάνε posts όπου βρουν και καταστρέφουν την δομή του forum αναγκάζοντας τα υπόλοιπα μέλη να διαβάζουν τα off-topic μηνύματα τους.

Πραγματικά λυπάμαι για τα υπόλοιπα μέλη...


+1

#8   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 30/06/2010 - 13:07

Σταματήστε να γράφετε +1, Σωστά τα λες και όλα τα συναφή. Μια τέτοιου είδους απάντηση ΔΕΝ βοηθάει καθόλου στην ανάπτυξη ενός topic. Για αυτό εξάλλου υπάρχουν και τα +1 buttons.

Κατά τα άλλα kdelios, έχεις εν μέρει δίκιο με την εξής διαφορά, ότι το iPhone 4 review αυτή τη στιγμή είναι ένα απο τα ξεχωριστά topic του forum και εχθές με τις παρεμβάσεις ένα σωρό μελών για το τι έγραψε ο Lakism13 είχε χαθεί εντελώς η μπάλα. Η σκούπα που μπήκε δεν έκανε διακρίσεις (καλώς κατ'εμέ) και απλώς η μπάλα πήρε και το δικό σου post. End of story.


To βίντεο απλά τα σπάει. Άνετα θα μπορούσε να περιγράφει αρκετούς Έλληνες :P

Τελευταία επεξεργασία από: Smaug, 30/06/2010 - 13:11


#9   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/06/2010 - 13:11

Σταματήστε να γράφετε +1, Σωστά τα λες και όλα τα συναφή. Μια τέτοιου είδους απάντηση ΔΕΝ βοηθάει καθόλου στην ανάπτυξη ενός topic. Για αυτό εξάλλου υπάρχουν και τα +1 buttons.

Κατά τα άλλα kdelios, έχεις εν μέρει δίκιο με την εξής διαφορά, ότι το iPhone 4 review αυτή τη στιγμή είναι ένα απο τα ξεχωριστά topic του forum και εχθές με τις παρεμβάσεις ένα σωρό μελών για το τι έγραψε ο Lakism13 είχε χαθεί εντελώς η μπάλα. Η σκούπα που μπήκε δεν έκανε διακρίσεις (καλώς κατ'εμέ) και απλώς η μπάλα πήρε και το δικό σου post. End of story.

ΟΚ, δεκτό. Το θεωρώ λήξαν

#10   tfd1978

tfd1978

    iPH Addict

  • 637 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 30/06/2010 - 13:21

Μπορει καποιος αληθεια, να μου εξηγησει, γιατι μετα απο ολες αυτες τις λογικες ερωτησεις του πωλητη, εμεις ολοι ακομα απανταμε "I want an iPhone!!!"? ? ? ? ? ? ?

:D :lol: ;)

#11   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/06/2010 - 13:32

Μπορει καποιος αληθεια, να μου εξηγησει, γιατι μετα απο ολες αυτες τις λογικες ερωτησεις του πωλητη, εμεις ολοι ακομα απανταμε "I want an iPhone!!!"? ? ? ? ? ? ?

:D :lol: ;)

Γιατί εκεί που αρχίζει ο έρωτας τελειώνει η λογική...

#12   Stamatoulis

Stamatoulis

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 30/06/2010 - 14:26

Γιατί εκεί που αρχίζει ο έρωτας τελειώνει η λογική...


να προσθέσω ότι τελικά δεν είναι θέμα hardware (νομίζω άλλωστε ότι είναι φανερά υποδεέστερο ) αλλά περισσότερο software/add-on εφαρμογών.

#13   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 01/07/2010 - 17:33

Πολύ καλό! ;)


ps: Το topic σου μεταφέρθηκε στο ''iPhone | iPad | iPod Touch Humor''

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες