Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

new ipad διαθεσιμοτητα στην ελλαδα!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
24 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 11/04/2012 - 16:43

φιλε λιγα λιγα δεν ισχυει απο την στιγμη που οι πραγγελιες ειναι παραπανω.παραγγελνεις αρα πρεπει να παραλαβεις κιολας.αρα το να φερνουν λιγα λιγα ειναι σεναριο απιθανο.κατι αλλο παιζει εδω.τεχνητη ελλειψη για να υπαρξει αυτο εδω που κανουμε εμεις τωρα!να το συζηταμε να ψαχνουμε απεγνωσμενα για ενα γ@μω ipad...και στο τελος να παρουμε και μια πιο ακριβη εκδοση που θα βρουμε διαθεσιμη!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   panosc2vts

panosc2vts

    iPH Enthousiast

  • 471 μηνύματα
  • Twitter:@panosc2vts
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 11/04/2012 - 17:12

Ξέρεις αμα έχουν 16ρια wifi φίλε μου?

Οι εταιριες κινητης τηλεφωνιας δεν φερνουν καθολου το wifi.Αν σας πουν για wifi, εννοούν το 4G.Ο λογος που το κανουν νομιζω ειναι προφανης.Σας το λεω για να μην την πατησετε

#18   pinakas72

pinakas72

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 11/04/2012 - 23:49

απο bleeding κομπλέ??



Μηδενικό bleeding !! Μια χαρα ειναι η οθονίτσα !

#19   DJTHEO

DJTHEO

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 11/04/2012 - 23:55

Εγω την Δευτερη που το πηρα,παω σε πλαισιο κοιτανε στο συστημα για 16αρι λευκο 4g μου λενε παραγγελια 1-2 εβδομαδες.Πεταγομαι στο μουλτιραμα το ιδιο.Μιλαμε για ολα τα καταστηματα της Ελλαδας που ελεγξαν μεσω συστηματος!!Παω cosmote,το πηρα κ εφυγα!!Κ ειχαν και αλλα κομματια απο οτι μου ειπε η υπαλληλος και επισης περιμεναν και αλλα μεχρι το τελος της εβδομαδας!ολα αυτα στο περιστερι!Αν καποιος θελει 4g ας κανει κ ενα περασμα απο cosmote!
Yγ:doa 3 ημερων εχουν,αλλα ευτυχως το δικο μου ειναι κομπλε..

#20   psy2k

psy2k

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/04/2012 - 11:18

το εχω παραγγειλει απο 29/03 και μου ειπαν οτι ισως παραλαβω 10/05.κοντευω να φρικαρω.ελεος δλδ!μετα απο δυο μηνες κυκλοφοριας να παει να γ@μηθει δλδ τι να το κανω??


δλδ αν το παιρνες την πρωτη μερα κυκλοφοριας, τωρα μετα απο δυο μήνες για το θεωρουσες παλιο και για πεταμα;

#21   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/04/2012 - 12:29

οχι δεν θα το θεωρουσα για πεταμα αλλα οταν το θελω εκεινη την στιγμη και πληρωνω να αποκτησω κατι και με γειωνουν οτι δεν υπαρχει και θα το παρω μετα απο 2 μηνες απλα εχω ξενερωσει και δεν το θελω οπως στην αρχη,καταλαβες?ειναι και η κ@υλ@ της στιγμης και το οτι παιρνεις κατι απο τους πρωτους
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#22   psy2k

psy2k

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/04/2012 - 12:35

οχι δεν θα το θεωρουσα για πεταμα αλλα οταν το θελω εκεινη την στιγμη και πληρωνω να αποκτησω κατι και με γειωνουν οτι δεν υπαρχει και θα το παρω μετα απο 2 μηνες απλα εχω ξενερωσει και δεν το θελω οπως στην αρχη,καταλαβες?ειναι και η κ@υλ@ της στιγμης και το οτι παιρνεις κατι απο τους πρωτους


δεν διαφωνω μαζι σου απλα αμα εχεις τοση κ@υλ@ το προπαραγγελνεις απλα απο τις 8 μαρτιου που βγαλανε την εκδηλωση ενδιαφεροντως, το παιρνεις πρωτη μερα κυκλοφοριας και τελειωνει το θεμα!

#23   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/04/2012 - 12:43

δεν ειχα φιλε μου το μαρουλι εκεινη την περιοδο.και δεν καταλαβα ειμαι υποχρεωμενος να το παρω την ιδια μερα η' πιο πριιν για να βρω??δλδ τοτε τα μαγαζια γιατι υπαρχουν?απλα μας ριχνουν την παραμυθα οτι δεν εχουν παραλαβει και οτι εχει ελλειψη και παιρνουμε τα @ρχιδι@ μας..αυτο ειναι ολο!διαφημιση τσαμπα,ντορος,και ολο αυτο εδω ανεβαζει νουμερα στην apple.εμεις φταιμε, που ειμαστε κολλημενοι...αλλα τι να κανουμε...
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#24   psy2k

psy2k

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/04/2012 - 12:53

δεν ειχα φιλε μου το μαρουλι εκεινη την περιοδο.και δεν καταλαβα ειμαι υποχρεωμενος να το παρω την ιδια μερα η' πιο πριιν για να βρω??δλδ τοτε τα μαγαζια γιατι υπαρχουν?απλα μας ριχνουν την παραμυθα οτι δεν εχουν παραλαβει και οτι εχει ελλειψη και παιρνουμε τα @ρχιδι@ μας..αυτο ειναι ολο!διαφημιση τσαμπα,ντορος,και ολο αυτο εδω ανεβαζει νουμερα στην apple.εμεις φταιμε, που ειμαστε κολλημενοι...αλλα τι να κανουμε...


ακριβως ετσι, εχουν τα μαγαζια εδω στην ελλαδα κομματια, τα κρατανε στις αποθηκες και δεν τα πουλανε για διαφημιση. λες και αμα τα πουλησουν και παρουν χρηματα θα μειωθει ο ντορος για τα προιοντα της apple.

#25   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 12/04/2012 - 12:57

Πληροφορίες για τη διαθεσιμότητα του νέου iPad στην Ελλάδα θα βρείτε εδώ http://www.iphonehel...α/page__st__100

Follow me on twitter





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες