Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νέο iPad: Αυτές είναι οι τιμές πώλησης στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
222 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 21/03/2012 - 00:48

σε ειχα για συμμαθητή του fasman αχαχαχα

Ε οχι κι ετσι.. :lol: Ασε σημερα εκλεισα τα 22 και νιωθω οτι μεγαλωσα πολυ.. Καταθλιψη :(

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 21/03/2012 - 00:53

Για να επιστρέψουμε και λίγο στο τόπικ.

Λοιπόν έχοντας μιλήσει με όλους σχεδόν τους πωλητές-μεταπωλητές κλπ, που κατέληξα:

Πλαίσιο Πάτρας: "Θα το έχουμε την Παρασκευή, δεν ξέρω πόσα κομμάτια, δεν ξέρω ποιά μοντέλα, δεν κάνουμε προκρατήσεις." Της άφησα το τηλέφωνό μου ώστε όταν μάθει αν θα φέρει αυτό που θέλω να μου πει.

Multirama Πάτρας: "Δεν ξέρω τίποτα. Μόνο ότι βγαίνει την Παρασκευή αλλά δεν ξέρω ούτε αν θα το έχω ούτε πότε ούτε πόσο. Δεν κάνω προκρατήσεις" Και σε αυτόν άφησα τηλέφωνο για ενημέρωση.

iStorm (τηλεφωνικά): "Δεν ξέρω πόσα κομμάτια θα έχω ούτε αν θα μου έρθουν όλα τα μοντέλα. Δεν κάνω προκρατήσεις. Πέρυσι για να καταλάβεις μου ήρθαν 16 iPad 2 την πρώτη μέρα και απ' έξω περίμεναν 70 άτομα..."

Golden-i (τηλεφωνικά): "Δεν ξέρω πόσα θα έχω. Δεν μπορώ να κάνω προκρατήσεις. Συνήθως αν κρίνω από τα προηγούμενα και από τα iPhone φέρνω όλα τα μοντέλα από την πρώτη μέρα."


Αυτά γνωρίζω.

#123   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 21/03/2012 - 00:56

Για να επιστρέψουμε και λίγο στο τόπικ.

Λοιπόν έχοντας μιλήσει με όλους σχεδόν τους πωλητές-μεταπωλητές κλπ, που κατέληξα:

Πλαίσιο Πάτρας: "Θα το έχουμε την Παρασκευή, δεν ξέρω πόσα κομμάτια, δεν ξέρω ποιά μοντέλα, δεν κάνουμε προκρατήσεις." Της άφησα το τηλέφωνό μου ώστε όταν μάθει αν θα φέρει αυτό που θέλω να μου πει.

Multirama Πάτρας: "Δεν ξέρω τίποτα. Μόνο ότι βγαίνει την Παρασκευή αλλά δεν ξέρω ούτε αν θα το έχω ούτε πότε ούτε πόσο. Δεν κάνω προκρατήσεις" Και σε αυτόν άφησα τηλέφωνο για ενημέρωση.

iStorm (τηλεφωνικά): "Δεν ξέρω πόσα κομμάτια θα έχω ούτε αν θα μου έρθουν όλα τα μοντέλα. Δεν κάνω προκρατήσεις. Πέρυσι για να καταλάβεις μου ήρθαν 16 iPad 2 την πρώτη μέρα και απ' έξω περίμεναν 70 άτομα..."

Golden-i (τηλεφωνικά): "Δεν ξέρω πόσα θα έχω. Δεν μπορώ να κάνω προκρατήσεις. Συνήθως αν κρίνω από τα προηγούμενα και από τα iPhone φέρνω όλα τα μοντέλα από την πρώτη μέρα."


Αυτά γνωρίζω.

εγω θα ενημερωσω αυριο το πρωι που θα παω στο μουλτιραμα αυτοπροσωπως για να δωσω προκαταβολή οπως συννενοήθηκα στο τηλεφωνο.
Whatsapp doc?

#124   alekaras1988

alekaras1988

    iPH newbie

  • 95 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 21/03/2012 - 01:39

Για να επιστρέψουμε και λίγο στο τόπικ.

Λοιπόν έχοντας μιλήσει με όλους σχεδόν τους πωλητές-μεταπωλητές κλπ, που κατέληξα:

Πλαίσιο Πάτρας: "Θα το έχουμε την Παρασκευή, δεν ξέρω πόσα κομμάτια, δεν ξέρω ποιά μοντέλα, δεν κάνουμε προκρατήσεις." Της άφησα το τηλέφωνό μου ώστε όταν μάθει αν θα φέρει αυτό που θέλω να μου πει.

Multirama Πάτρας: "Δεν ξέρω τίποτα. Μόνο ότι βγαίνει την Παρασκευή αλλά δεν ξέρω ούτε αν θα το έχω ούτε πότε ούτε πόσο. Δεν κάνω προκρατήσεις" Και σε αυτόν άφησα τηλέφωνο για ενημέρωση.

iStorm (τηλεφωνικά): "Δεν ξέρω πόσα κομμάτια θα έχω ούτε αν θα μου έρθουν όλα τα μοντέλα. Δεν κάνω προκρατήσεις. Πέρυσι για να καταλάβεις μου ήρθαν 16 iPad 2 την πρώτη μέρα και απ' έξω περίμεναν 70 άτομα..."

Golden-i (τηλεφωνικά): "Δεν ξέρω πόσα θα έχω. Δεν μπορώ να κάνω προκρατήσεις. Συνήθως αν κρίνω από τα προηγούμενα και από τα iPhone φέρνω όλα τα μοντέλα από την πρώτη μέρα."


Αυτά γνωρίζω.

για να πω και εγω αυτα που γνωριζω:Multirama καλλιθεας δεν θα εχει κανενα κομματι!!πλαισιο καλλιθεας θα το εχει την παρασκευη σε περιορισμενα κομματια !!istorm δεν γνωριζω ουτε golden-i.
τωρα εκανα μια ερωτηση στον κοτσοβολο και η πωλητρια πανικοβληθηκε(βγηκε ipad3 και δεν το εχω ετοιμοπαραδοτο??θα το ζητησω απο την αποθηκη-πεθανα στο γελιο-)αυτα απο εμενα!περιμενω την ενημερωση σας!ευχαριστωωωωω

#125   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 21/03/2012 - 01:43

Μωρέ ας μπορούσε να εγγυηθεί κάποιος ότι θα το έχει ΣΙΓΟΥΡΑ το μοντέλο που θέλω την Παρασκευή και όχι προκαταβολή, ολόκληρο το ποσό του έδινα (με απόδειξη φυσικά!)

Αλλά είναι όλοι στο να δούμε...

ΥΓ: Και για όσους λένε αμάν πια τι σας έπιασε, δεν μπορείτε να κρατηθείτε, ΟΧΙ δεν μπορώ. Έχω αποφασίσει ότι θα αγοράσω κάτι. Έχω μαζέψει τα λεφτά. Θα είναι το πρώτο μου iPad. Παιδάκι δεν είμαι αλλά ποιός δεν έχει νιώσει τη συγκίνηση του να αγοράζεις κάτι που καιρό ήθελες? Και αν τα δεις να πουλιούνται και να μην μπορείς να τα πάρεις δεν θα είναι κάπως? και η απάντηση για το πότε θα έρθουν να είναι "δεν ξέρουμε"...

Ε ναι λοιπόν. Το gadget δεν είναι μόνο η αγορά του. Είναι η προσμονή του. Η αγωνία. Ο ενθουσιασμός. Το πρώτο άνοιγμα. 15 χρόνια τώρα gadget-maniac και κάθε φορά που παίρνω κάτι καινούριο έχω την ίδια ανατριχίλα. Ακόμα και στο 4S που ήμουν ψιλο-αδιάφορος, όταν αποφάσισα να το πάρω η διαδικασία ήταν η ίδια.

Αν δεν το έχετε ζήσει δεν μπορείτε να το καταλάβετε και δεν μπορώ να σας το εξηγήσω.

Το πιο κοντινό συναίσθημα είναι αυτό του μικρού παιδιού που του έχεις το παγωτό μπροστά του και δεν το αφήνεις να φάει και του λες "όχι τώρα, θα το φας μετά"...

#126   tsap1833

tsap1833

    iPH Member

  • 239 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/03/2012 - 01:43

για εμενα το 3G ειναι πεταμενα λεφτα... Αν εχεις και iphone που οι περισσοτεροι εχουν
Μονο αν καποιος θελει ντε και καλα GPS στο ipad αξιζει...



Εγω εχω και iphone και ipad. Απλα επελεξα το 3g σε ipad για το gps λογω δουλειας

#127   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 21/03/2012 - 01:44

Εγω εχω και iphone και ipad. Απλα επελεξα το 3g σε ipad για το gps λογω δουλειας

Γιατι το gps στο iphone δεν σου κανει;

#128   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 21/03/2012 - 01:45

nsxbass αν σε ενδιαφέρει στο πλαίσιο θα έχει(μου το είπε γνωστός που δουλεύει)μέχρι το 32GB 4G.Αν ενδιαφέρεσαι γι αυτό να πας νωρίς και θα το βρεις.Θα τηρήσουν σειρά προτεραιότητας.

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 21/03/2012 - 01:49

Αναρτημένη εικόνα


#129   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 21/03/2012 - 01:50

nsxbass αν σε ενδιαφέρει στο πλαίσιο θα έχει(μου το είπε γνωστός που δουλεύει)μέχρι το 32GB 3G.Αν ενδιαφέρεσαι γι αυτό να πας νωρίς και θα το βρεις.Θα τηρήσουν σειρά προτεραιότητας.

Εμένα μου είπε κοπέλα από εκεί ότι δεν ξέρει τι θα έχει γιατί πολύ απλά ούτε και τα κεντρικά τους ξέρουν τι θα παραλάβουν και θα το μάθει την Πέμπτη ίσως...

Θέλω το 64GB 3G. Της εξήγησα ότι θα το πάρω σίγουρα αρκεί να το φέρει.

Θα δούμε...

#130   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 21/03/2012 - 01:58

Πολύ δύσκολο για πλαίσιο να φέρει 64άρι.Εγώ είχα ρωτήσει για το 4S release date και μου είχε πει τότε ότι δε φέρνουν τα ακριβά στην αρχή αλλά τα φθηνά...

Πρέπει να ψαχτείς αλλιώς.

Αναρτημένη εικόνα


#131   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 21/03/2012 - 02:06

Πολύ δύσκολο για πλαίσιο να φέρει 64άρι.Εγώ είχα ρωτήσει για το 4S release date και μου είχε πει τότε ότι δε φέρνουν τα ακριβά στην αρχή αλλά τα φθηνά...

Πρέπει να ψαχτείς αλλιώς.

Το καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να φέρει κομμάτι τόσο ακριβό μιας και υπάρχει ρίσκο να του μείνει απούλητο λόγω της τιμής.

Αυτό τους εξηγούσα επί πόση ώρα ότι αν το φέρουν θα το πάρω 1000000%.

Το μόνο που σκέφτομαι είναι μήπως φύγω για Αθήνα Παρασκευή πρωί.

Αλλά και πάλι είναι πολλά τα έξοδα.

Μόνο αν βρω άλλους κανά 2 από δω που να ψήνονται για να μοιραστούμε τις βενζίνες.

Θα δούμε....

#132   ichbin

ichbin

    iPH Enthousiast

  • 398 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 21/03/2012 - 08:02

Και μετα απο τις επισιμες πια ελληνικες τιμες τι απαντατε πλεον στον καθε καραγκιοζη συνφορουμιτη που 3 ημερες πριν την κυκλοφορια του iPad 3 το πουλαει 750€ ή και 840€ και μαλιστα το 16 αρι wifi only? και μερικοι παρακαλουν να παραμεινει η αγγελια και ασχολιαστη στο ονομα της ελευθερης αγορας. ΕΛΕΟΣ....

Τελευταία επεξεργασία από: ichbin, 21/03/2012 - 08:03


#133   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 21/03/2012 - 08:29

Πολύ δύσκολο για πλαίσιο να φέρει 64άρι.Εγώ είχα ρωτήσει για το 4S release date και μου είχε πει τότε ότι δε φέρνουν τα ακριβά στην αρχή αλλά τα φθηνά...

Πρέπει να ψαχτείς αλλιώς.

κι εμενα μου το πανε αυτο.
Whatsapp doc?

#134   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 21/03/2012 - 08:31

Και μετα απο τις επισιμες πια ελληνικες τιμες τι απαντατε πλεον στον καθε καραγκιοζη συνφορουμιτη που 3 ημερες πριν την κυκλοφορια του iPad 3 το πουλαει 750€ ή και 840€ και μαλιστα το 16 αρι wifi only? και μερικοι παρακαλουν να παραμεινει η αγγελια και ασχολιαστη στο ονομα της ελευθερης αγορας. ΕΛΕΟΣ....

ναι να παραμείνει ασχολίαστη γ αγγελία, δεν ειναι δουλειά κανενός εδω μέσα αυτό, διαβάστε τους κανονισμούς λίγο και στειλτε του πμ αμα εχετε κανα θεμα.
Whatsapp doc?

#135   ampelift

ampelift

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:ampelift@gmail.com

Δημοσίευση 21/03/2012 - 09:04

εγω θα ενημερωσω αυριο το πρωι που θα παω στο μουλτιραμα αυτοπροσωπως για να δωσω προκαταβολή οπως συννενοήθηκα στο τηλεφωνο.

Marilina καλημέρα , σε ποιο Multirama δέχτηκαν κράτηση με προκαταβολή γιατί εχθές στο Mall τους έκανα χρυσούς και δεν κάνανε κράτηση με τίποτα ούτε προκαταβολές ούτε όλο το ποσό... ΤΙΠΟΤΑ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες