Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Η Apple σε συζητήσεις για την εξαγορά της Fancy (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 05/08/2012 - 21:38

Αναρτημένη εικόνα


Η Apple εμφανίζεται ως πιθανός αγοραστής της ανερχόμενης εταιρείας Fancy σύμφωνα με δημοσίευμα του BusinessInsider. Η συγκεκριμένη εταιρεία είναι ουσιαστικά ανταγωνίστρια του κοινωνικού δικτύου Pinterest και μέσω αυτού οι χρήστες μπορούν να κάνουν 'fancy' διάφορα προϊόντα, μέρη, πράγματα κτλπ. Υπάρχει μάλιστα η δυνατότητα αγοράς αυτών των πραγμάτων μέσα από την ιστοσελίδα καθιστώντας με αυτόν τον τρόπο την υπηρεσία ως ένα μικρό e-shop.

Το δημοσίευμα σημειώνει ότι ο Tim Cook, CEO της Apple, είχε συνάντηση με τον ιδρυτή της Fancy, Joe Einhorn, σε ένα πρόσφατο συνέδριο στη Sun Valley. Μάλιστα, ο Tim Cook είναι “πιστοποιημένο” μέλος της υπηρεσίας, η οποία εδρεύει στη Νέα Υόρκη και απασχολεί 20 άτομα ως προσωπικό.


[via 9to5Mac]

Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   mantsag1

mantsag1

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/08/2012 - 08:58

φτιάχνω άλλο ένα clopy paste αντίγραφο του FB με το όνομα "Goustaro", περιμένω την υποστήριξή σας!!! :P

καλά, δεν πάνε καλά εκεί, και μάλιστα θέλει και ο άλλος να επενδύσει-πετάξει-"δε μας τα δίνεις εμάς" χρήματα σε ανόητες εταιρείες..!!! δηλαδή τι Fancy και κουραφέξαλα, τι με νοιάζει (προσωπικά εμένα) για το αν αρέσει σε κάποιον άσχετο που κάνω follow ένα ποδήλατο ή ένα ιδιωτικό αεροπλάνο;;;; δηλαδή επειδή του/της αρέσει θα πρέπει να μου αρέσει κι εμένα;;;

ok για το FB που κάνεις like σε μια εικόνα ή video αλλά γιατί να το κάνεις και αλλού όταν το FB έχεις όλους τους φίλους σου αλλά και τους "φίλους" σου;;;;




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες