Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Εχετε σκοπο να αφησετε το iphone?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
164 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Εχετε σκοπο να αφησετε το iphone?

Εχετε σκοπο να αφησετε το iphone?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#1   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2013 - 21:07

ξαναβαζω το poll στην βαση που ηθελα αλλά κατα λαθος έγραψα ios καθως εννουσα μονο τον τομεα του κινητου και οχι τις αλλες idevices

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/01/2013 - 21:09

Το έχω κάνει ήδη αγοράζωντας το Note 2.Κάνω ότι και στο iPhone αλλά ακόμα περισσότερα με ποιο πολύ άνεση και μεγαλύτερη ευκολία και φυσικά ποιο γρήγορα.

Πράγματα που έπρεπε να βάλω προγράμματα τα έχει ήδη και χωρίς να χρειάζεσαι jb για να το φέρεις στα μέτρα σου.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#3   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2013 - 21:11

η αληθεια ειναι οτι γενικα στο android υπαρχουν πραγματα native ενω στο iphone μονο με jb και αν.

#4   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 09/01/2013 - 21:15

Μιας και εχω δοκιμασει ολα τα λειτουργικα δεν προκειται..Σταθεροτητα, app store και απλοτητα..Ουτε να μπλεκω σε πολυπλοκα μενου ουτε τιποτα..

#5   dennis97

dennis97

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2013 - 23:00

Όπως έγραψα και στο άλλο topic,δεν σκοπεύω να αλλάξω.Δε λέω ότι δεν έχω κάποια μικρά παράπονα αλλά αυτά δεν είναι ικανά να με κάνουν να το αφήσω και επίσης δε βρίσκω κάποιον αντάξιο ανταγωνιστή (για τα γούστα μου πάντα).Νομίζω πως κυρίως το iPhone 5 ξεχωρίζει για το design :wub: και για εμένα κυρίως στο λειτουργικό που είναι απλό και κατανοητό και μπορεί να το χρησιμοποιήσει ο οποιοσδήποτε...ακόμα και η γιαγιά μου.Από άποψη hardware δεν έχει κάτι που να το κάνει να ξεχωρίζει,αντιθέτως μπορεί κανείς να πει ότι υστερεί (θεωρητικά μόνο).

Τελευταία επεξεργασία από: dennis97, 09/01/2013 - 23:03


#6   bene

bene

    iPH Member

  • 271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2013 - 23:05

iphone για πάντα και φυσικά jb για πάντα.

απλά..

για πάντα..

#7   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 09/01/2013 - 23:09

Ναι, αγοράζοντας Samsung Galaxy S IV τον Ιούνιο.

#8   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 09/01/2013 - 23:10

για δευτερη συσκευη ναι

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#9   kpol

kpol

    iPH User

  • 188 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/01/2013 - 23:12

Ναι μονο και μονο γιατι η apple πρεπει να καταλαβει οτι εινια αυτη που ειναι επειδη οι πελατες της την εκαναν αυτη..
Κι αυτη συνεχως τους εκδικειτε με παρααα πολλους τροπους...

#10   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 09/01/2013 - 23:26

Εγώ το τόλμησα ήδη εδώ και 1,5 μήνα περίπου. Λίγο ότι με κούρασε το iOS, λίγο που το είχα σε κινητό και tablet είπα να το τολμήσω.. Ήμουν επιφυλακτικός αλλά πλέον μπορώ να πω ικανοποιημένος, μάλλον περισσότερο απ'όσο περίμενα.
Αν κάποια στιγμή αλλάξουν κάποια πράγματα στο iOS αλλά και δούμε ενδιαφέροντα πράγματα στο επόμενο iphone, γιατί όχι να γυρίσω.. Αν και όπως τα βλέπω τα πράγματα μάλλον πολύ πιο δύσκολη θα είναι η μετάβαση από android σε iOS παρά το ανάποδο.
Όπως και να χει το iOS δεν το αποχωρίζομαι εντελώς, αφού υπάρχει και το ipad το οποίο με ικανοποιεί απόλυτα για τα πράγματα που το θέλω. Για την ώρα τουλάχιστον..

#11   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 09/01/2013 - 23:27

Ναι αλλαξα και εγω μετα απο τοσα χρονια.Πηρα το Note 2 και εχω βρει το αλλο μου μισο σε συσκευες!
Κανω πραγματα που δεν τα φανταζομουν και βαζω εφαρμογες και οτι αλλο θελω στο τηλεεφωνο χωρις να πεδευομαι.

Να τονισω βεβαια πως παραμενω κατοχος iphone 4 για δευτερη συσκευη

#12   MixalhsHe

MixalhsHe

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Playstation 4

Δημοσίευση 09/01/2013 - 23:29

Οχι

#13   dennis97

dennis97

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2013 - 23:29

Εγώ πιστεύω πως το θέμα είναι υποκειμενικό.Από τη στιγμή που το iPhone ικανοποιεί τόσο κόσμο,είναι λογικό να το προτιμάει.
Σε άλλους αρέσει το android...το καταλαβαίνω.Μπορεί πραγματικά να μπορείς να κάνεις περισσότερα πράγματα από ένα iPhone χωρίς Jailbreak αλλά αυτό δε σημαίνει ότι η Apple δε θα συνεχίσει να έχει ικανοποιημένους πελάτες που θα συνεχίσουν να το αγοράζουν.Ο καθένας έχει διαφορετικές απαιτήσεις...

Τελευταία επεξεργασία από: dennis97, 09/01/2013 - 23:30


#14   Fasolia

Fasolia

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/01/2013 - 23:34

Αν κ έχει αρχίσει να με απογοητεύει το iOS το θεωρώ πολυ πιο σταθερό κ ανώτερο από το android. Επίσης θεωρώ από άποψη design το iPhone είναι πολυ κοντά στα γούστα μου. Γενικά είμαι ικανοποιημένος από το iPhone σε γενικές γραμμές. Αλλά αν συνεχίσουν να βγάζουν όλο κ χειρότερες αναβάθμισε θα στο λειτουργικό τότε θα αρχίσω να το σκέφτομαι.

#15   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 09/01/2013 - 23:36

προς το παρον οχι. μονο αν και οταν δω οτι το android μπορει να προσφερει ιδια ή και καλυτερη εμπειρια χρησης απο το ios μονο τοτε θα σκεφτω τη μεταβαση. Και φυσικα να με πεισει οτι δουλευει απροβληματιστα χωρις κολληματα ή οτι αλλο αρνητικο ακομα και μετα απο μεγαλη περιοδο χρησης. Γιατι μεχρι στιγμης η εικονα που εχω για το android δεν ειναι καλη. Επισης αν αναβαθμιστει το playstore, σε οτι αφορα την ποιοτητα των εφαρμογων και την ποικιλια που βρισκουμε στο ios.

εκτος βεβαια και αν κανει την εμφανιση του ενα αλλο λειτουργικο που τα συνδυαζει ολα....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες