Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

Είσαι Καθηγητής; Πάμε Στοίχημα τότε..


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
216 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 04/10/2012 - 20:34

Μολντε- στουτγαρδη 1/1 ημιχρονο-τελικο.. 5.50 αποδοση

Αικ στοκχολμης- Ντνιεπρ 1/1 ημ-τελ 5 αποδοση

Στεαουα- κοπεγχαγη χ ημιχρονο 1,90 αποδοση

Μαρσειγ-αε λεμεσου χ/1 ημιχ-τελ 4 αποδοση


Ο θεος μαζι μου εαν κατσει χαχα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 04/10/2012 - 20:59

Με κουβαδιασε η παναθα.Να μαθω να παιζω κοντρα την ομαδα μου. :rolleyes:

Εριξε ρυθμο μετα το γκολ η τοτεναμ και στο δευτερο ημιχρονο παραχαλαρωσε.

#33   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 04/10/2012 - 21:04

Μην ξεγιελεστε με τα ονοματα των ομαδων!Γενικα οι Αγγλικες Ομαδες σνομπαρουνε απιστευτα το Γιουροπα κ κατεβαζουνε ρεζερβες!!Φυσικα οι δυναμικοτητες των ομαδων ειναι τεραστιες..αλλα δεν τους πολυνιαζει τους Αγγλους το γιουροπα..
Ειδαμε κ περυσι την Τοτεναμ στο Γιουροπα που αποκλειστηκε σε ενα ομιλο με ΠΑΟΚ κ Ρουμπιν..ουτε Γατα ουτε ζημια,αφου κυριος στοχος της ειναι να βγει στο Τσαμπιονς Λιγκ!


Ποσο ειρθε ρε παιδια ο Παναθηναικος?

#34   cpiralis

cpiralis

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/10/2012 - 21:21

1-1

#35   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/10/2012 - 21:22

1-1

#36   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 04/10/2012 - 21:23

Ναι βρε το γνωριζω,απλα ειτανε ερωτηση-απαντηση μου σε οσους επιμενανε στο διπλο!
Εμενα με κουβαδιασε ασχημα η Βασιλεια,την ειχα Under..

#37   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 04/10/2012 - 21:25

Ναι βρε το γνωριζω,απλα ειτανε ερωτηση-απαντηση μου σε οσους επιμενανε στο διπλο!
Εμενα με κουβαδιασε ασχημα η Βασιλεια,την ειχα Under..


Παντως αυτο που κανεις δεν ειναι σωστο.Αν ο καθενας πιανεται απο το τι εχασε ενας αλλος θα γινει μπαχαλο το τοπικ.

#38   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/10/2012 - 21:32

Ναι βρε το γνωριζω,απλα ειτανε ερωτηση-απαντηση μου σε οσους επιμενανε στο διπλο!
Εμενα με κουβαδιασε ασχημα η Βασιλεια,την ειχα Under..

under η βασιλεια????
αυτη παντα over φερνει.

#39   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 04/10/2012 - 21:36

Παντως αυτο που κανεις δεν ειναι σωστο.Αν ο καθενας πιανεται απο το τι εχασε ενας αλλος θα γινει μπαχαλο το τοπικ.


Αντε παλι,ρε φιλε γουσοπουλε δεν σου την λεω επειδη κουβαδιαστηκες,κ εγω κουβα πηγα!
Τοση ωρα δεν σου ελεγα για της αδιαφορες Αγγλικες ομαδες στο Γιουροπα??Ειδες εσυ καμια φιλοδοξη τοτεναμ εσυ?
Ειδικα στο Β Ημιχρονο,αγγαρια εκανε....ας ειτανε το ματς για το Τσαμπιονι θα σου ελεγα ποσα θα παστελωνε!
Απλα καταλαβε το,ουτε καν το παιζω εξυπνος...οτι ειναι αρκετες ομαδες Αγγλικες-Ιταλικες ως συνηθως που δεν δινουνε ιδιαιτερα βαρος στο γιουροπα!!

under η βασιλεια????
αυτη παντα over φερνει.


Στο πρωταθλημα Ελβετιας?Ισως...πιστευα σε ενα σκορ 1:1 σημερα,ειρθε 2:2 παμε παρακατω!

#40   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/10/2012 - 21:40

Αντε παλι,ρε φιλε γουσοπουλε δεν σου την λεω επειδη κουβαδιαστηκες,κ εγω κουβα πηγα!
Τοση ωρα δεν σου ελεγα για της αδιαφορες Αγγλικες ομαδες στο Γιουροπα??Ειδες εσυ καμια φιλοδοξη τοτεναμ εσυ?
Ειδικα στο Β Ημιχρονο,αγγαρια εκανε....ας ειτανε το ματς για το Τσαμπιονι θα σου ελεγα ποσα θα παστελωνε!
Απλα καταλαβε το,ουτε καν το παιζω εξυπνος...οτι ειναι αρκετες ομαδες Αγγλικες-Ιταλικες ως συνηθως που δεν δινουνε ιδιαιτερα βαρος στο γιουροπα!!



Στο πρωταθλημα Ελβετιας?Ισως...πιστευα σε ενα σκορ 1:1 σημερα,ειρθε 2:2 παμε παρακατω!

ναι ελβετια ολα οβερ.
γιαυτο προτιμω επομενο γκολ η ημιχρονο,γιατι πολλες ομαδες καθονται μετα το γκολ(τοτεναμ)

#41   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 04/10/2012 - 21:43

Αντε παλι,ρε φιλε γουσοπουλε δεν σου την λεω επειδη κουβαδιαστηκες,κ εγω κουβα πηγα!
Τοση ωρα δεν σου ελεγα για της αδιαφορες Αγγλικες ομαδες στο Γιουροπα??Ειδες εσυ καμια φιλοδοξη τοτεναμ εσυ?
Ειδικα στο Β Ημιχρονο,αγγαρια εκανε....ας ειτανε το ματς για το Τσαμπιονι θα σου ελεγα ποσα θα παστελωνε!
Απλα καταλαβε το,ουτε καν το παιζω εξυπνος...οτι ειναι αρκετες ομαδες Αγγλικες-Ιταλικες ως συνηθως που δεν δινουνε ιδιαιτερα βαρος στο γιουροπα!!


Εγω ειδα οτι μεχρι να βαλει το γκολ επαιζε κανονικοτατα.Μετα κατεβασε ρυθμους.Αν ηταν αδιαφορη δεν θα κατεβαζε ουτε τον bale,ουτε defoe,ουτε lennon,ουτε...Απλα πιστεψε οτι με 1-0 θα κερδισει και οταν εφαγε το γκολ στο 80 δεν το κυνηγησε.Αν βαζαμε το γκολ λιγο νωριτερα πιστευω θα εβγαινε παλι μπροστα για τη νικη.

#42   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 04/10/2012 - 21:51

Λοιπον για να μην το κουρασουμε αλλο το θεμα,εχεις την αποψη σου κ εχω την αποψη μου.Για ποιο λογο μια ΤΟΠ Αγγλικη ομαδα να κατεβασει ρυθμο αφου νικαει με 0:1 κ ολα ειναι ρευστα?Ειδες εσυ καμια αγγλικη ομαδα στο Τσαμπιονς να κατεβαζει ρυθμους?Η Αρσεναλ που προηγηθηκε με 1:0 κατεβασε ρυθμους?Η αργοτερα που ξαναπροηγηθηκε με 2:1 το αφησε το ματς?
Κ σιγα τα ωα,επαιξε ο μπειλ κ ο λεννον κ ο ντεφο..Δες τωρα με τι ρυθμο θα παιξει κοντρα στην Αστον Βιλλα για το πρωταθλημα...

#43   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 04/10/2012 - 21:58

Μολντε- στουτγαρδη 1/1 ημιχρονο-τελικο.. 5.50 αποδοση

Αικ στοκχολμης- Ντνιεπρ 1/1 ημ-τελ 5 αποδοση

Στεαουα- κοπεγχαγη χ ημιχρονο 1,90 αποδοση

Μαρσειγ-αε λεμεσου χ/1 ημιχ-τελ 4 αποδοση


Ο θεος μαζι μου εαν κατσει χαχα



3 στα 4 να ναι καλα το συστημα:)

#44   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 04/10/2012 - 21:59

Λοιπον για να μην το κουρασουμε αλλο το θεμα,εχεις την αποψη σου κ εχω την αποψη μου.Για ποιο λογο μια ΤΟΠ Αγγλικη ομαδα να κατεβασει ρυθμο αφου νικαει με 0:1 κ ολα ειναι ρευστα?Ειδες εσυ καμια αγγλικη ομαδα στο Τσαμπιονς να κατεβαζει ρυθμους?Η Αρσεναλ που προηγηθηκε με 1:0 κατεβασε ρυθμους?Η αργοτερα που ξαναπροηγηθηκε με 2:1 το αφησε το ματς?
Κ σιγα τα ωα,επαιξε ο μπειλ κ ο λεννον κ ο ντεφο..Δες τωρα με τι ρυθμο θα παιξει κοντρα στην Αστον Βιλλα για το πρωταθλημα...


Ρε φιλε αυτο σου λεω οτι δεν επαιξε σε τοπ ρυθμο.Αλλα και παλι με βαση την δυναμικοτητα των ομαδων ειναι κλασεις ανωτερη και ας παιζει με χαλαρους ρυθμους.Και το 2 σαν αποδοση που υπηρχε το θεωρησα καλο και το επαιξα ασχετα αν δεν ηρθε,τι να κανουμε.Mvp ο σειταριδης και γκολ ο τοτσε για να ερθει το χ,αν ειναι δυνατον.

Απλα εμενα μου φανηκε ασχημη η παραθεση που εκανες.Αν κερδιζε η τοτεναμ επρεπε εγω να σου κανω παραθεση και να πω οτι εκανες λαθος που δεν επαιξε το διπλο?Δεν θα το εκανα αυτο.

#45   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 04/10/2012 - 22:06

Δικια σου υποθεση αμα σου φανηκε κακο,ας μου κανες κ 2 παραθεσεις..η δικια μου θεση ειτανε σαφης πριν το ματς.οτι το συγκεκριμενο ματς ουτε καν το ακουμπαω!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες