Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Και ομως πωλειται τ iPhone 5 Ελλαδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
22 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 12/10/2012 - 11:30

Γιατι να παρεις απο εκει οταν στο site εδω πουλανε στα 750-790

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   trololos

trololos

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/10/2012 - 11:33

τέρμα παραπλάνηση το topic.

#18   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 18/10/2012 - 09:49

πηρα multirama τηλ και μου εξηγησαν οτι σε 5 εργασιμες θα με καλεσουν να μου πουν για διαθεσιμοτητα...καλααααα

#19 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 18/10/2012 - 11:11

πηρα multirama τηλ και μου εξηγησαν οτι σε 5 εργασιμες θα με καλεσουν να μου πουν για διαθεσιμοτητα...καλααααα

Απαραδεκτοι και απο τα μουλτιράμα!!!!!!!!!!!!!!!!! Τηλεφωνησα λογω των τιμων και μου ειπαν ναι αυτες ειναι οι τιμες αλλα δεν ξερουμε ποτε θα εχουμε κινητα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΛ.!!!!!!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!! Καλα ρε φιλε ειναι δυνατον να το τρεχετε ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και οι carriers τι :huh:?? ΞΕΡΟΥΝ ΤΙΜΕΣ ΤΑ ΜΟΥΛΤΙΡΑΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΕΙΣΑΓΩΓΕΙΣ!!!!!!!!!! Ε ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#20   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1.539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 18/10/2012 - 15:52

Εγω πήρα το galaxy και σε μια εβδομάδα το πουλησα και ξανά πήρα το 4s. Καταρχάς ντρέπεσαι να κυκλοφορησεις έξω με την παντοφλα mitchucko :P αν είναι να πάρουμε το iPad να βγούμε έξω :P
Επίσης iPhone δεν είναι για κανένα λόγο!
Καλύτερα να μείνω με 4s παρά με galaxy και αργότερα παίρνω το 5αρι.

Οσο για τα μουλτιραμα, αφού δεν υπάρχει επίσημη ανακοινώσει ρε παιδιά τι ψάχνεται;

#21   Tziko18

Tziko18

    iPH Contributor

  • 1.169 μηνύματα
  • Twitter:@Tziko18
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Tziko18

Δημοσίευση 18/10/2012 - 15:54

Εγω πήρα το galaxy και σε μια εβδομάδα το πουλησα και ξανά πήρα το 4s. Καταρχάς ντρέπεσαι να κυκλοφορησεις έξω με την παντοφλα mitchucko :P αν είναι να πάρουμε το iPad να βγούμε έξω :P
Επίσης iPhone δεν είναι για κανένα λόγο!
Καλύτερα να μείνω με 4s παρά με galaxy και αργότερα παίρνω το 5αρι.

Οσο για τα μουλτιραμα, αφού δεν υπάρχει επίσημη ανακοινώσει ρε παιδιά τι ψάχνεται;

+1
We all in the same game, just different levels. Dealing with the same hell, just different devils.  User

 


#22   Minko

Minko

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:SmartPad Android 4.0.3

Δημοσίευση 18/10/2012 - 16:42

Εγω πήρα το galaxy και σε μια εβδομάδα το πουλησα και ξανά πήρα το 4s. Καταρχάς ντρέπεσαι να κυκλοφορησεις έξω με την παντοφλα mitchucko :P αν είναι να πάρουμε το iPad να βγούμε έξω :P
Επίσης iPhone δεν είναι για κανένα λόγο!
Καλύτερα να μείνω με 4s παρά με galaxy και αργότερα παίρνω το 5αρι.Οσο για τα μουλτιραμα, αφού δεν υπάρχει επίσημη ανακοινώσει ρε παιδιά τι ψάχνεται;


Συμφωνώ φίλε μ μαζι σ αλλα κ το iPhone 5 το κάνανε 4" που εμενα προσωπικά με απογοήτευσε πολυ..!! Περίμενα να είναι 3,7" το πολυ αλλα με καλύτερο σχεδιασμό.εγω έχω το 4S κ μέχρι να δω κ το iPhone 6 μάλλον θα το έχω γιατι απλα το 4S είναι ΆΨΟΓΟ !!!

#23   cJay

cJay

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 18/10/2012 - 16:54

Αυτό είναι το link για iPhone 5 64GB μαύρου χρώματος, το οποίο προς στιγμήν είναι ανενεργό.

http://www.multirama...12&catid=100800




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες