Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

Mophie Juice Pack Plus για το iPhone 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/05/2013 - 21:32

Αναρτημένη εικόνα


Μετά τις Juice Pack Air και Juice Pack Helium η Mophie παρουσιάζει την Juice Pack Plus, μια θήκη-μπαταρία για το iPhone 5 με τη μεγαλύτερη χωρητικότητα εκ των τριών στα 2100 mAh. Ο αριθμός αυτός είναι ικανός για να προσφέρει 120 τοις εκατό έξτρα μπαταρία στη συσκευή σας προστατεύοντάς την παράλληλα χάριν στο ειδικό λαστιχένιο band περιμετρικά της θήκης. Έχει βάρος 75 γραμμάρια και διατίθεται σε τρία χρώματα: λευκό, μαύρο και κόκκινο.

Αναρτημένη εικόνα


Μπορείτε να παραγγείλετε το Juice Pack Plus στα $120 εδώ.

Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   souzana

souzana

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Twitter:@soyz__
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:souzi13

Δημοσίευση 19/05/2013 - 15:31

τώρα αυτό κάνει δουλειά;

#3   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 19/05/2013 - 15:33

νο λικ

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#4   baron

baron

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/06/2013 - 17:44

Σήμερα μου συνέβει κατι πολυ παράξενο. Πήγα στο I storm κι αγορασ; την θηκη μπαταρία mophie. Αφού την έβαλα στο κινητό έβαλα στο on μετά απο λίγη ώρα και κατα τη διάρκεια της κλήσης έκανε επαναλαμβανόμενα τον ηχο που κάνει όταν συνδεεται στο καλωδιο για φόρτιση. Οταν το δοκίμασε και ο νεαρός στονservice του έκανε το ίδιο. Μου έδωσε καινουργια την οποία πριν την βάλει στο δικό του την φορτίσε εκει και δεν έκανε κανένα ήχο. Την έβαλε στο δικό μου καμμετα παρουσίασε Εκ νέου το πρόβλημα. Μου είπε οτι το κινητό μου βραχυκυκλωνει τις εξωτερικές μπαταρίες και να το πάω στο Γερμανό αν και θα ειναι δυσκολο να πισω το service του γερμανου για τομπροβλημα που παρουσιαζεται
Σημειωτέον το αγόρασα πριν ένα μήνα. Α και κατι άλλο. Σήμερα το πρωί που το έβαλα να φορτισει δεν φορτίσε και αφού φυσιξα λίγο την επαφή μετά φορτίσε κανονικά. Τελικά εχω προβληματικό μηλοφωνο;
Ειναι δυνατόν να κάνει το τηλέφωνο μου κάτι τέτοιο στη θήκη- μπαταρία ;

#5   baron

baron

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/07/2013 - 00:01

Ευχαριστω για τη βοηθεια.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες