Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Apple Watch Accessories, και οχι μονο ...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
264 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#241   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 19/01/2017 - 14:45

Δοκίμασα με jawbone era και δούλεψε.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Έκανες κλήση απευθείας από το ρολόι και έστειλε ήχο στο Bluetooth; Το Bluetooth ήταν συνδεμενο στο ρολόι ή στο κινητό;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#242   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 19/01/2017 - 19:53

Στο δικό μου setup αναλόγως απο που καλείς. Αν καλέσω απο AW μιλάω απο AW. Αν καλέσω απο κινητό ή ΒΤ μιλάω απο το ΒΤ. Οταν έχω εισερχόμενη αν απαντήσω απο το ρολόι, μιλάω απο το ρολόι αλλιώς αν απαντήσω απο το κινητό ή το ΒΤ μιλάω απο το ΒΤ. Ελπίζω να έγινα κατανοητός.



#243   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 19/01/2017 - 21:01

Στο δικό μου setup αναλόγως απο που καλείς. Αν καλέσω απο AW μιλάω απο AW. Αν καλέσω απο κινητό ή ΒΤ μιλάω απο το ΒΤ. Οταν έχω εισερχόμενη αν απαντήσω απο το ρολόι, μιλάω απο το ρολόι αλλιώς αν απαντήσω απο το κινητό ή το ΒΤ μιλάω απο το ΒΤ. Ελπίζω να έγινα κατανοητός.

Σωστά όλα αυτά που λες. Το θέμα που ενδιαφέρει τον φίλο είναι να καλεί από aw και να μεταφέρει τον ηχο αυτόματα στο bt που έχω την εντύπωση δεν γίνεται.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#244 Guest_fitspiros_*

Guest_fitspiros_*

Δημοσίευση 19/01/2017 - 23:30

Έκανες κλήση απευθείας από το ρολόι και έστειλε ήχο στο Bluetooth; Το Bluetooth ήταν συνδεμενο στο ρολόι ή στο κινητό;


Sent from my iPhone using Tapatalk

και στα δυο



Sent from my iPhone using Tapatalk

#245   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 20/01/2017 - 10:55

Σωστά όλα αυτά που λες. Το θέμα που ενδιαφέρει τον φίλο είναι να καλεί από aw και να μεταφέρει τον ηχο αυτόματα στο bt που έχω την εντύπωση δεν γίνεται.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Δεν γίνεται. Αν καλέσεις απο το ρολόι η κλήση γίνεται απο αυτό. Το ρολόι αντιμετωπίζεται σαν ΒT handsfree


Sent from my iPhone using Tapatalk

#246 Guest_fitspiros_*

Guest_fitspiros_*

Δημοσίευση 21/01/2017 - 23:06

Έχετε να προτείνετε κάποιο screen protector? Βρήκα αυτό αλλά είναι λίγο ακριβό. http://www.agorashop...s-otterbox.html


Sent from my iPhone using Tapatalk

#247   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/02/2017 - 16:19

Finally!

Συνημμένα αρχεία


 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#248   katharma30

katharma30

    iPH Member

  • 327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 24/02/2017 - 16:32

Καλησπερα,θα ήθελα μια βοήθεια!!!Λογω καλοκαιριού ,τέρμα τα μακρυμάνικο,και λογω δουλειάς ,ηλεκτρολόγος,θέλω κάπως να προστατέψω το ρολόγακι αλλά χωρίς να φαίνεται μεγάλο ,όποτε θέλω θήκη. Είδα τις catalyst και spigen όχι από κοντά βέβαια έχετε καμία άλλη πρόταση;;;Τις θεωρείτε διακριτικές όσο γίνεται δλδ!!

#249   sonic13

sonic13

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 22/04/2017 - 15:12

Finally!

Από eBay?


Sent from my iPhone using Tapatalk

#250   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 22/04/2017 - 19:17

Από eBay?
Sent from my iPhone using Tapatalk


Όχι, αυθεντικό! :)

 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#251   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 22/04/2017 - 20:22

Καλησπερα,θα ήθελα μια βοήθεια!!!Λογω καλοκαιριού ,τέρμα τα μακρυμάνικο,και λογω δουλειάς ,ηλεκτρολόγος,θέλω κάπως να προστατέψω το ρολόγακι αλλά χωρίς να φαίνεται μεγάλο ,όποτε θέλω θήκη. Είδα τις catalyst και spigen όχι από κοντά βέβαια έχετε καμία άλλη πρόταση;;;Τις θεωρείτε διακριτικές όσο γίνεται δλδ!!

H Spigen Slim Armor που μόνο σλιμ δεν είναι μπορεί να μην είναι διακριτική αλλά στο κάνει το ρολόι (σχεδόν) Gshock. Αυτήν έχω και την φοράω στο ρολόι όταν έχω σκοπό να κάνω παρόμοιες εργασίες (όχι ξύσιμο τοίχου κλπ). Με έχει σώσει άπειρες φορές απο γρατσουνιές και χτυπήματα. Στο σπίτι μετά ή στην έξοδο την βγάζεις.



#252   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/04/2017 - 12:32

Summer mode!

Συνημμένα αρχεία


 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#253   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 26/04/2017 - 23:22

Summer mode!

Όμορφη! Και το λουράκι πολύ ωραίο αν και "φανταχτερό" για τα δικά μου γούστα.



#254   great

great

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Twitter:@great_vc
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 19/05/2017 - 11:19

Παιδιά έκανα το λάθος και πήρα 38mm καθώς έχω αδύνατο και πολύ λεπτό χέρι και πίστευα ότι θα μου ήταν πιο ωραίο πάνω μου με αποτέλεσμα όμως το λουράκι να μην μου κάνει, να μου είναι πολύ μικρό. Μου έκανε εντύπωση αυτό και αναγκάστηκα να πάρω M/L λουρί για 38mm ρολόι.

 
Ναι μεν είμαι ευχαριστημένος με το λουρί αλλά είναι το κλασικό κουμπωτό με το καρφάκι και μου έχει ανοίξει ήδη δυο φορές καθώς δεν έχω συνηθίσει να έχω ρολοι μετά από πολλά χρονια και βρίσκω σε τοίχους και τραπέζια και το έχω σώσει από πέσιμο.
 
Θέλω ένα λουράκι κανονικό με κλείδωμα "normal" αλλά δεν βρίσκω πουθενά για 38mm σε M/L μέγεθος μήκος σαν το 42mm.
 
Έχετε να προτείνεται κάποιο;
 
ευχαριστώ


#255   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 22/05/2017 - 16:00

 

Παιδιά έκανα το λάθος και πήρα 38mm καθώς έχω αδύνατο και πολύ λεπτό χέρι και πίστευα ότι θα μου ήταν πιο ωραίο πάνω μου με αποτέλεσμα όμως το λουράκι να μην μου κάνει, να μου είναι πολύ μικρό. Μου έκανε εντύπωση αυτό και αναγκάστηκα να πάρω M/L λουρί για 38mm ρολόι.

 
Ναι μεν είμαι ευχαριστημένος με το λουρί αλλά είναι το κλασικό κουμπωτό με το καρφάκι και μου έχει ανοίξει ήδη δυο φορές καθώς δεν έχω συνηθίσει να έχω ρολοι μετά από πολλά χρονια και βρίσκω σε τοίχους και τραπέζια και το έχω σώσει από πέσιμο.
 
Θέλω ένα λουράκι κανονικό με κλείδωμα "normal" αλλά δεν βρίσκω πουθενά για 38mm σε M/L μέγεθος μήκος σαν το 42mm.
 
Έχετε να προτείνεται κάποιο;
 
ευχαριστώ

 

Κοίτα στο ebay σίγουρα θα βρεις αυτό που ψάχνεις. Επίσης, δες και στο Amazon.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες