Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Vodafone Red: Τέλος στην περιαγωγή (ομιλίας, MB και SMS) στην Ευρωπαϊκή Ένωση!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
87 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 29/03/2016 - 01:18

Επιμένεις να μη διαβάζεις τις διευκρινήσεις aecab888f3efac028c7c8665772972fa.jpg


Sent from my iPad using Tapatalk

Εφόσον πιο μπροστά μιλάει ΜΟΝΟ για συνδρομητές RED, εδώ εννοεί ότι ισχύει ΜΟΝΟ για τους συνδρομητές RED που έχουν ενεργοποιημένο το Πας Παντού. Άρα που είναι το πρόβλημα?

 

Λες και δεν έχετε διαβάσει ποτέ ξανά όρους ξέρω γω...

 

Στην τελική το πράγμα είναι ξεκάθαρο. Από 1/4 το Πας Παντού δεν θα χρεώνεται για συνδρομητές RED.

 

Όποιος δεν το πιστεύει ας πηγαίνει να στάζει οικειοθελώς 5 ευρώ τη μέρα στη Voda.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   deltakilo

deltakilo

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/03/2016 - 01:42

Επιμένεις να μη διαβάζεις τις διευκρινήσεις aecab888f3efac028c7c8665772972fa.jpg


Sent from my iPad using Tapatalk

Φίλε το Πας Παντού είναι by default ενεργοποιημένο στα προγράμματα Red και απλώς ΑΝ έκανες χρήση στο εξωτερικό τότε πλήρωνες 5€ τη μέρα. Και τώρα που μιλάμε ενεργοποιημένο το βλέπω στο account μου. Η ενεργοποίηση του Πας Παντού είναι δωρεάν, τη χρήση του στο εξωτερικό είναι που χρεώνουν. Νομίζω είναι σαφές ότι από 01/04 δεν θα χρεώνεσαι ούτε τα 5€ ούτε τα 3€ που λες εφόσον έχεις Red.

Τελευταία επεξεργασία από: deltakilo, 29/03/2016 - 01:44


#33   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 07:38

Ακριβώς.

ok thanks!

#34   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 08:40

Επιμένεις να μη διαβάζεις τις διευκρινήσεις aecab888f3efac028c7c8665772972fa.jpg


Sent from my iPad using Tapatalk

Η διευκρινηση που αναφερεσαι νομιζω ότι αφορα στους μη κατοχους red.

 

Δηλαδη οι κάτοχοι red κανουν την ιδια χρηση όπως στην Ελλαδα χωρις καμμια επιπλέον επιβαρυνση.

Οι μη κάτοχοι εχουν 2 επιλογες. Ενεργοποιουν το πας παντου με το αντιστοιχο κοστος η αν δεν το ενεργοποιησουν χρεωνονται με τις χρεωσεις που αναφέρονται ανα κληση.

 

Αυτά καταλαβα εγω από την ανακοινωση και τον διαλογο που ακολουθησε εδώ.



#35   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/03/2016 - 08:47

Φίλε το Πας Παντού είναι by default ενεργοποιημένο στα προγράμματα Red και απλώς ΑΝ έκανες χρήση στο εξωτερικό τότε πλήρωνες 5€ τη μέρα. Και τώρα που μιλάμε ενεργοποιημένο το βλέπω στο account μου. Η ενεργοποίηση του Πας Παντού είναι δωρεάν, τη χρήση του στο εξωτερικό είναι που χρεώνουν. Νομίζω είναι σαφές ότι από 01/04 δεν θα χρεώνεσαι ούτε τα 5€ ούτε τα 3€ που λες εφόσον έχεις Red.

Αναφέρω εγώ κάπου οτι δεν είναι ενεργοποιημένο το Πας παντού;

Καλό θα ήταν όταν εκφράζεις κατηγοριματική άποψη για κάτι, να έχεις ενημερωθεί πρώτα.

Επικοινώνησα για τρίτη φορά με την εξυπηρέηση vodafone και η εκπρόσωπος ήταν σαφής. Το ΜΟΝΟ που αλλάζει είναι η τιμή του Πας Παντού (ναι, αυτού που by default είναι ενεργοποιημένο) που από 4,99 γίνεται 2,99. Απο κει και πέρα αν ζητήσεις απενεργοποίηση του Πας Παντού, ισχύουν χρεώσεις περιαγωγής με μειωμένες τιμές από 1/4/2016 και με περισσότερη μείωση από 30/4/2016 (σε προηγούμενο ποστ αναφέρω τις χρεώσεις). Μάλιστα της ανέφερα οτι αν κάποιος διαβάσει την ανακοίνωση νομίζει οτι τα πάντα είναι δωρεάν, μου απάντησε οτι έχω δίκιο και θα ενημερώσει γι αυτό, ωστόσο, μου λέει αναφέρεται ξεκάθαρα στις διυκρινήσεις...

Κάνε σε παρακαλώ τον κόπο να επικοινωνήσεις με vodafone και αν σου πουν κάτι διαφορετικό το ξανασυζητάμε!



#36   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/03/2016 - 08:58


 

Στην τελική το πράγμα είναι ξεκάθαρο. Από 1/4 το Πας Παντού δεν θα χρεώνεται για συνδρομητές RED.

 

Όποιος δεν το πιστεύει ας πηγαίνει να στάζει οικειοθελώς 5 ευρώ τη μέρα στη Voda.

Πραγματικά δε μπορώ να παρακολουθήσω το σκεπτικό σου, απο που προκύπτει οτι δεν θα χρεώνεται το Πας Παντού; Στην τελική μακάρι να έχεις δίκιο, απλά θεωρώ τον εαυτό μου ηλίθιο που δε μπορώ να διακρίνω το προφανές, θα με υποχρέωνες αν μου υποδείκνυες που αναγράφεται αυτό και όχι που υπονοείται.

Τι εννοείς "όποιος δεν το πιστεύει..."? Ή σου χρεώνουν μια υπηρεσία ή όχι, δε σε ρωτάνε αν πιστεύεις...



#37   StavrosA

StavrosA

    iPH Enthousiast

  • 396 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2016 - 11:33

Αναφέρω εγώ κάπου οτι δεν είναι ενεργοποιημένο το Πας παντού;

Καλό θα ήταν όταν εκφράζεις κατηγοριματική άποψη για κάτι, να έχεις ενημερωθεί πρώτα.

Επικοινώνησα για τρίτη φορά με την εξυπηρέηση vodafone και η εκπρόσωπος ήταν σαφής. Το ΜΟΝΟ που αλλάζει είναι η τιμή του Πας Παντού (ναι, αυτού που by default είναι ενεργοποιημένο) που από 4,99 γίνεται 2,99. Απο κει και πέρα αν ζητήσεις απενεργοποίηση του Πας Παντού, ισχύουν χρεώσεις περιαγωγής με μειωμένες τιμές από 1/4/2016 και με περισσότερη μείωση από 30/4/2016 (σε προηγούμενο ποστ αναφέρω τις χρεώσεις). Μάλιστα της ανέφερα οτι αν κάποιος διαβάσει την ανακοίνωση νομίζει οτι τα πάντα είναι δωρεάν, μου απάντησε οτι έχω δίκιο και θα ενημερώσει γι αυτό, ωστόσο, μου λέει αναφέρεται ξεκάθαρα στις διυκρινήσεις...

Κάνε σε παρακαλώ τον κόπο να επικοινωνήσεις με vodafone και αν σου πουν κάτι διαφορετικό το ξανασυζητάμε!

 

 

 

και εγω καταλαβα οτι ολοι οι υπολοιποι... πηρα και την vodafone μιας και θα ταξιδεψω σε λιγες μερες ιταλια. και οντως ισχυει . το πασ παντου ενω μεχρι 1/4/2016 κοστιζε 5 ευρω την ημερα πλεον ειναι δωρεαν σε ολα τα red.  για ολα τα υπολοιπα προγραμματα αν εχουν ενεργοποιημενο το πασ παντου το κοστος για τις ημερες που ειναι εξωτερικο ειναι  3 ευρω την ημερα. 

 

εσυ μαλλον δεν εχεις red 1 για να σου λενε αυτο στην εξυπηρετηση 


Τελευταία επεξεργασία από: StavrosA, 29/03/2016 - 11:34


#38   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/03/2016 - 12:04

και εγω καταλαβα οτι ολοι οι υπολοιποι... πηρα και την vodafone μιας και θα ταξιδεψω σε λιγες μερες ιταλια. και οντως ισχυει . το πασ παντου ενω μεχρι 1/4/2016 κοστιζε 5 ευρω την ημερα πλεον ειναι δωρεαν σε ολα τα red.  για ολα τα υπολοιπα προγραμματα αν εχουν ενεργοποιημενο το πασ παντου το κοστος για τις ημερες που ειναι εξωτερικο ειναι  3 ευρω την ημερα. 

 

εσυ μαλλον δεν εχεις red 1 για να σου λενε αυτο στην εξυπηρετηση 

Φίλε μου πραγματικά με προβληματίζουν αυτά που λες, έχω πάρει 3 φορές στη vodafone, δεν είναι δυνατόν να λένε άλλα στον έναν και άλλα στον άλλον. Τι να πω...

Έχω red 1, είναι ξεκάθαρο αυτό.



#39   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 12:17

Λοιπον επειδη ταξιδευω συνεχεια και το χρησιμοποιω το θεμα ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ . Μεχρι πριν τις 1/4/2016 πληρωνες για μια ζωνη Α (Ευρωπη) 4,99 και για αλλες χωρες ζωνη Β (Αλλες χωρες) 11,99 αν θυμαμαι καλα ! Απο τις 1/4/2016 οσοι ειναι στα προγραμματα Vodafone Red δεν θα πληρωνουν ΤΙΠΟΤΑ !!!! για καμμια ζωνη ! Οι υπολοιποι στα αλλα προγραμματα που εχουνε Vodafone πας παντου (ΔΩΡΕΑΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ) θα πληρωνουν μειωμενο για ζωνη Α 2,99 και για καποιες εγινε 6,99 και για καποιες 11,99 (Μπορει να κανω λαθος στις τελευταιες τιμες) 

 

Ελπιζω να σας ελυσα καποιες αποριες

 

Εχεις Red δεν πληρωνεις 

 

Δεν εχεις Red πληρωνεις τις Ζωνες καθε μερα ενα ποσο αναλογα την ζωνη

 

Και μετα χρησιμοποιεις το προγραμμα σου ! 

 

ΥΓ. Να ξερετε στο εξωτερικο για τα MB ισχυει οτι εχει το προγραμμα σου ! Δηλαδη αν το Red σου δινει 700ΜΒ ξερω γω, και εχεις βαλει και αλλα 2GB Sharing . ΠΡΟΣΟΧΗ εχεις μονο τα 700 !!!!!! Τα αλλα δεν ισχυουν !!!! 

 

Οπως επισης μπορεις να καλεις και σταθερα και κινητα της χωρας που εισαι και θα αφαιρουνται απο το προγραμμα σου !!

 

Αρα ο φιλος που θα παει Ιταλια θα μπορει να καλει αριθμους ιταλικους (σταθερα+κινητα) και ελληνικους (σταθερα+κινητα)


Τελευταία επεξεργασία από: agihatzi, 29/03/2016 - 12:21


#40   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 12:22

Φίλε μου πραγματικά με προβληματίζουν αυτά που λες, έχω πάρει 3 φορές στη vodafone, δεν είναι δυνατόν να λένε άλλα στον έναν και άλλα στον άλλον. Τι να πω...
Έχω red 1, είναι ξεκάθαρο αυτό.

αστο αυτο με τα καταστηματα της βοντα καλυτερα μην το σχολιασουμε...αλλα λεει το ενα αλλα λεει το αλλο.εδω πηγα σε καταστημα(που δεν θα πω ποιο) γιατι εχω ενα αγγλικο νουμερο(vodafone uk) και χρειαζομουν μια βοηθεια και αυτο που μου απαντησαν ηταν "δεν συνεργαζομαστε με αγγλια,αλλο αυτοι αλλο εμεις."ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.ευτυχως πηγα σε αλλο καταστημα της βοντα πιο παλιο και πιο εμπειρο ας πουμε και βρηκα την βοηθεια μου και με το παραπανω...οποτε ναι δεν λενε ολοι τα ιδια.

#41   StavrosA

StavrosA

    iPH Enthousiast

  • 396 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2016 - 12:24

ισχυει αυτο που λεει ο φιλος agihatzi

μπορεις να καλεις και σταθερα της χωρας που εισαι 

 

 

μαλιστα πριν ενα μηνα ημουν γερμανια με εναν φιλο και εγινε το εξης. 

 

εγω vodafone αυτος wind. και οι 2 με roaming και οι 2 μαζι στην γερμανια. με εχασε στο μοναχο και με παιρνει τηλεφωνο να με βρει . και στην αναγνωριση βγηκε γερμανικος αριθμος! 

 

το σηκωνω και ηταν ο φιλος μου που με επαιρνε απο το κινητο του (wind) ... δεν το εχω ξαναδει αυτο.... 


Τελευταία επεξεργασία από: StavrosA, 29/03/2016 - 12:26


#42   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/03/2016 - 12:57

Λοιπον επειδη ταξιδευω συνεχεια και το χρησιμοποιω το θεμα ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ . Μεχρι πριν τις 1/4/2016 πληρωνες για μια ζωνη Α (Ευρωπη) 4,99 και για αλλες χωρες ζωνη Β (Αλλες χωρες) 11,99 αν θυμαμαι καλα ! Απο τις 1/4/2016 οσοι ειναι στα προγραμματα Vodafone Red δεν θα πληρωνουν ΤΙΠΟΤΑ !!!! για καμμια ζωνη ! Οι υπολοιποι στα αλλα προγραμματα που εχουνε Vodafone πας παντου (ΔΩΡΕΑΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ) θα πληρωνουν μειωμενο για ζωνη Α 2,99 και για καποιες εγινε 6,99 και για καποιες 11,99 (Μπορει να κανω λαθος στις τελευταιες τιμες) 

 

Ελπιζω να σας ελυσα καποιες αποριες

 

Εχεις Red δεν πληρωνεις 

 

Δεν εχεις Red πληρωνεις τις Ζωνες καθε μερα ενα ποσο αναλογα την ζωνη

 

Και μετα χρησιμοποιεις το προγραμμα σου ! 

 

ΥΓ. Να ξερετε στο εξωτερικο για τα MB ισχυει οτι εχει το προγραμμα σου ! Δηλαδη αν το Red σου δινει 700ΜΒ ξερω γω, και εχεις βαλει και αλλα 2GB Sharing . ΠΡΟΣΟΧΗ εχεις μονο τα 700 !!!!!! Τα αλλα δεν ισχυουν !!!! 

 

Οπως επισης μπορεις να καλεις και σταθερα και κινητα της χωρας που εισαι και θα αφαιρουνται απο το προγραμμα σου !!

 

Αρα ο φιλος που θα παει Ιταλια θα μπορει να καλει αριθμους ιταλικους (σταθερα+κινητα) και ελληνικους (σταθερα+κινητα)

Λοιπόν, επικοινώνησα για τέταρτη φορά με Vodafone και μου είπαν τα εξής:

  • Από 1/4 το Πας παντού θα χρεώνεται 2,99 την ημέρα και μέχρι να υπάρξει κάποια άλλη προσφορά.
  • Δημιουργείται νέα ζώνη που περιλαμβάνει Αλβανία, Ελβετία, Τουρκία και Σκόπια όπου η χρέωση του Πας Παντού θα είναι 6,99
  • Για τις υπόλοιπες χώρες εκτός ζώνης Α (Ε.Ε., Λιχτενστάιν, Νορβηγία & Ισλανδία) και της νέας ζώνης που αναφέρω πιο πάνω, υπάρχει προσφορά από 1/4 - 30/9 στα 8,99 από 11,99.

Όλα αυτά ισχύουν για όλα τα προγράμματα RED, ΧΩΡΙΣ να υπάρχει διάκριση σε παλαιά και νέα.

Ρητά και κατηγορηματικά μου ξεκαθάρισε ότι ΔΕΝ ΔΙΑΤΕΙΘΕΤΑΙ ΔΩΡΕΑΝ το Πας Παντού σε καμία περίπτωση.

Όσοι δεν έχουν Πας παντού θα χρεώνονται βάσει τιμοκαταλόγου

Πραγματικά, το λέω για δέκατη φορα, θα με ενδιέφεραι να μου πείτε που αναφέρεται οτι το Πας παντού δεν χρεώνεται



#43   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:00

Λοιπόν, επικοινώνησα για τέταρτη φορά με Vodafone και μου είπαν τα εξής:

  • Από 1/4 το Πας παντού θα χρεώνεται 2,99 την ημέρα και μέχρι να υπάρξει κάποια άλλη προσφορά.
  • Δημιουργείται νέα ζώνη που περιλαμβάνει Αλβανία, Ελβετία, Τουρκία και Σκόπια όπου η χρέωση του Πας Παντού θα είναι 6,99
  • Για τις υπόλοιπες χώρες εκτός ζώνης Α (Ε.Ε., Λιχτενστάιν, Νορβηγία & Ισλανδία) και της νέας ζώνης που αναφέρω πιο πάνω, υπάρχει προσφορά από 1/4 - 30/9 στα 8,99 από 11,99.

Όλα αυτά ισχύουν για όλα τα προγράμματα RED, ΧΩΡΙΣ να υπάρχει διάκριση σε παλαιά και νέα.

Ρητά και κατηγορηματικά μου ξεκαθάρισε ότι ΔΕΝ ΔΙΑΤΕΙΘΕΤΑΙ ΔΩΡΕΑΝ το Πας Παντού σε καμία περίπτωση.

Όσοι δεν έχουν Πας παντού θα χρεώνονται βάσει τιμοκαταλόγου

Πραγματικά, το λέω για δέκατη φορα, θα με ενδιέφεραι να μου πείτε που αναφέρεται οτι το Πας παντού δεν χρεώνεται

Η ενεργοποιηση ΠΑΣ ΠΑΝΤΟΥ ειναι ΔΩΡΕΑΝ (δεν ξερω αν μπορεις να το ενεργοποιησεις σε ολα τα πακετα της Vodafone) . Μετα αναλογα την Ζωνη που θα εισαι θα πληρωνεις το αντιστοιχο ημερησιο ποσο ! 

 

Αυτο ! Δεν πληρωνεις κατι αν παρεις τηλεφωνο και πεις ενεργοποιηστε μου το ΠΑΣ ΠΑΝΤΟΥ ! Το χρησιμοποιω τοσα χρονια ! Τωρα στο τηλεφωνο μπορει να μην καταλαβες καλα η να μην στο διατυπωσαν καλα



#44   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:01

Λοιπόν, επικοινώνησα για τέταρτη φορά με Vodafone και μου είπαν τα εξής:

  • Από 1/4 το Πας παντού θα χρεώνεται 2,99 την ημέρα και μέχρι να υπάρξει κάποια άλλη προσφορά.
  • Δημιουργείται νέα ζώνη που περιλαμβάνει Αλβανία, Ελβετία, Τουρκία και Σκόπια όπου η χρέωση του Πας Παντού θα είναι 6,99
  • Για τις υπόλοιπες χώρες εκτός ζώνης Α (Ε.Ε., Λιχτενστάιν, Νορβηγία & Ισλανδία) και της νέας ζώνης που αναφέρω πιο πάνω, υπάρχει προσφορά από 1/4 - 30/9 στα 8,99 από 11,99.

Όλα αυτά ισχύουν για όλα τα προγράμματα RED, ΧΩΡΙΣ να υπάρχει διάκριση σε παλαιά και νέα.

Ρητά και κατηγορηματικά μου ξεκαθάρισε ότι ΔΕΝ ΔΙΑΤΕΙΘΕΤΑΙ ΔΩΡΕΑΝ το Πας Παντού σε καμία περίπτωση.

Όσοι δεν έχουν Πας παντού θα χρεώνονται βάσει τιμοκαταλόγου

Πραγματικά, το λέω για δέκατη φορα, θα με ενδιέφεραι να μου πείτε που αναφέρεται οτι το Πας παντού δεν χρεώνεται

παλι στο ιδιο καταστημα πηρες?η δοκιμασες και σε καποιο αλλο?γιατι αυτο που λεει ο @agihatzi ετσι ειναι ακριβως.



#45   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:14

Η ενεργοποιηση ΠΑΣ ΠΑΝΤΟΥ ειναι ΔΩΡΕΑΝ (δεν ξερω αν μπορεις να το ενεργοποιησεις σε ολα τα πακετα της Vodafone) . Μετα αναλογα την Ζωνη που θα εισαι θα πληρωνεις το αντιστοιχο ημερησιο ποσο ! 

 

Αυτο ! Δεν πληρωνεις κατι αν παρεις τηλεφωνο και πεις ενεργοποιηστε μου το ΠΑΣ ΠΑΝΤΟΥ ! Το χρησιμοποιω τοσα χρονια ! Τωρα στο τηλεφωνο μπορει να μην καταλαβες καλα η να μην στο διατυπωσαν καλα

Φίλε μου μη μπερδεύεις τα πράγματα. Δεν είπε κανείς οτι πληρώνεις για να ενεργοποιήσεις το Πας Παντου, είναι αυτόματα ενεργοποιημένο και όταν ταξιδέψεις στο εξωτερικό ενεργοποιείται η ημερήσια χρέωση όταν κάνεις κάποια κλήση, sms και λοιπά. Για παράδειγμα αν πάς 4 ημέρες στη Γερμανία και την 1η ημέρα δεν χρησιμοποιήσεις καθόλου το κινητό σου (κλήσεις, sms, mb) και τις άλλες ημέρες κάνεις κάποια κίνηση θα χρεωθείς 3 Χ 4,99 (από 1/4 2,99), δλδ για την πρώτη ημέρα ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΧΡΕΩΣΗ.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες