Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Τζούλια έλα θα κάνουμε σαμπάνια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
103 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2010 - 00:51

και το υπολοιπο της ιστοριας για να μην μας παραμυθιαζουν οτι και καλα ηταν προσωπικη στιγμη...
http://www.myworld.g...10&artid=583250

και παμε για δευτερο μερος της ταινιας με πρωταγωνιστρια την Τζουλια....πωωω καθε βδομαδα θα βλεπουμε την Τζουλια γουσταρω :D

Τελευταία επεξεργασία από: tiloverboy, 09/03/2010 - 00:57


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Jim87

Jim87

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2010 - 05:49

Όχι παναγία μου δεν αντέχετε αυτό το πράγμα !

Άντε το πρώτο το είδαμε γελάσαμε , σχολιάσαμε κτλ , αλλά αν και το 2ο είναι έτσι δεν υπάρχει λόγος :P


Πεταμένα bytes στο σκληρό !

#33   reg

reg

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2010 - 06:27

για ποιο λογο υπαρχει το συγκεκριμενο topic χωρις να υπαρχουν links για το βιντεο??!!! :lol: :lol: παντως επιτελους το κοριτσι βρηκε το δρομο του!! 8) 8)

Αχαχαχαχαχαχαχα!!!! Βρήκε το δρόμο της δε λες τίποτα... Δεν έχω δει ακόμα το video, άλλα θέλω να το δω κάποια στιγμή -όταν δε θα βαριέμαι-
Πάντως άκουσα στην tv ότι δεν ήταν και πολύ καλή, ήταν κάπως ξενέρωτη. Η αλήθεια είναι πως όσο όμορφη και να είναι μια γκόμενα, αν έχει αυτήν την ξινίλα στα μούτρα και την έπαρση που έχει η συγκεκριμένη γίνεται αυτομάτως μπάζο.

#34   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2010 - 08:20

Έκαστος στο είδος του φίλε μου και ο Λουμιδης στους καφέδες... Χα χα χα

#35   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1.943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 09/03/2010 - 08:35

Αχαχαχαχαχαχαχα!!!! Βρήκε το δρόμο της δε λες τίποτα... Δεν έχω δει ακόμα το video, άλλα θέλω να το δω κάποια στιγμή -όταν δε θα βαριέμαι-
Πάντως άκουσα στην tv ότι δεν ήταν και πολύ καλή, ήταν κάπως ξενέρωτη. Η αλήθεια είναι πως όσο όμορφη και να είναι μια γκόμενα, αν έχει αυτήν την ξινίλα στα μούτρα και την έπαρση που έχει η συγκεκριμένη γίνεται αυτομάτως μπάζο.



Με τόση κ0κ@ τι περιμένεις να δεις ; :rolleyes: , είναι εκτός ελέγχου γι' αυτό δεν μπορεί ούτε να μιλήσει και όλο χαζογελάει... ;)

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#36   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2010 - 10:58

εγώ ένα θα προσθέσω.. έχει φοβερούς διαλόγους και πλούσιο εκπαιδευτικό λεξιλόγιο: "το έχω ξανακάνει" "δεν νιώθω τίποτα" κλπ", φοβερή σκηνοθεσία (στην αρχή είναι γυμνή, μετά έχει στρίγκ), παραλίγο να φάει σαβούρι βγάζοντάς το και γενικά είναι μια μεγάλη ξενέρα... κρύα.. βαρετή. έχει κυτταρίτιδα, το στήθος..να κάνει μήνυση στον πλαστικό χειρούργο της, κρέμεται σαν της γριάς, δεν ξέρει να περπατάει και να πω την αλήθεια, προτιμώ να δω Γκουσγκούνη να λιώσω με τις ατάκες "έτσι..έτσι με την αλμύρα" παρά με αυτή που είναι απομίμηση της Hilton..

#37   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2010 - 11:44

Εγώ παιδιά δε το είδα έχω πρόβλημα με το Ίντερνετ στο Σπιτι .. Νέα την ατυχία είμαι.., τουλάχιστον μπορεί να δω και τα δυο μαζί .. Χι χι... Την Τζούλια όταν την λουζεις με κάτι το απορροφά ο οργανισμός της όπως το ντεκαπαζ... Τι κοκ κ βλακιες η πολύ σαμπάνια έφταιγε

#38   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2010 - 11:45

Στο δευτερο μερος λεγεται οτι ρουφαει συχνα την μυτουλα της γιατι καηκε ο βλεννογονος της και η υπερωα της απο την κοκ@ και ειναι ενα εκπαιδευτικο ντοκυμαντερ οπου δειχνει οτι δυο αντρες τα καταφερνουν καλυτερα απο εναν χαχαχχαχαχαχαχα .... Αμα την δουμε και με ζωα καποια στιγμη μην σας φανει περιεργο θα ειναι το remake της αγροτησας μονης ψαχνεται... καλη σας μερα

#39   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2010 - 11:53

..σαν το σκυλί δουλεύει η κοπέλα...ξεσκίζεται στην δουλειά...
γυρνάει σπίτι και την ρωτάει ο πατέρας της: "πως ήταν η μέρα σου?"
"άσε μπαμπά, μαμήθηκα στην δουλειά!" :lol:

αυτή το "έπιασε" το νόημα.. εμείς μαμιώμαστε και δεν πληρωνόμαστε...

#40   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 09/03/2010 - 12:52

περισσοτερο θελουν να το δουν γυναικες παρα αντρες.. περνουν το κινητο και το βλεπουν μονες γιατι ντρεπονται..


Και γιατί παρακαλώ θέλουμε να το δούμε περισσότερο εμείς? :D Για ρωτήστε και τις γυναίκες να σας απαντήσουν. Πίστεψε με δεν τρελαινομαστε κιόλας! :D
Πάντως ο φίλος μου που είδε το βίντεο είπε "εντελώς αταλαντη ακόμα και σε αυτό!".
Εγώ να σας πω την αλήθεια παιδιά την λυπάμαι πραγματικά... τα έχει χάσει τελείως το κορίτσι.
Οπως είπε και η Άντζελα Δημητρίου "πάει το μυαλό της... το 'καψε".
Κρίμα... και είναι τόσο όμορφη κοπέλα!

Πάντως παιδιά αν καταντήσαμε σχεδόν όλη η χώρα και όλα τα κανάλια από το πρωί μέχρι το βράδυ να ασχολουνται με την τσοντα της Τζουλιας νομίζω πως δεν πάμε καλά...

Τελευταία επεξεργασία από: Aster, 09/03/2010 - 12:58


#41   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2010 - 13:20

Όλα τα σχόλια σας με κάλυψαν! Θα σας θυμίσω το άλλο όμως...

21% ΦΠΑ
Τσιγάρα πάνω από 4€
Δημόσιο χρέος 300 δις
περικοπές και στους δυο τομείς εργασίας (για το Δημόσιο συμφωνώ αλλά για τον ιδιωτικό με τα 680€; )
και τώρα τι κάνουμε; Κοστολογουμε τα Ελληνικα νησιά και την Ακρόπολη;

Όλα αυτά τα τραβάμε εμείς και η Τζούλια χτίζει βιλλες... Με τα λεφτά που πήρε για 26 λεπτά πανηγύρι ζει μια οικογένεια για πααααρα πολλα χρόνια... Και όλο αυτό γιατί είναι η Τζούλια... Αν ήταν μια οποιαδήποτε άγνωστη δεν θα μας ενδιέφερε καθόλου!

Απλά να θυμάστε... Τώρα που βγήκε αυτό να περιμένετε πολλά ακόμα τέτοιου είδους!

#42   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2010 - 13:23

αντε και καλη Ανασταση... :P

http://www.madata.gr...nges/55099.html

#43   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 09/03/2010 - 13:41

Απλά να θυμάστε... Τώρα που βγήκε αυτό να περιμένετε πολλά ακόμα τέτοιου είδους!


Λες η επόμενη να είναι η Πετρούλα? Δεν θα με εκπλήσσει καθόλου αυτό.
Συμφωνώ μαζί σου πως είναι δύσκολοι καιροί αλλά όχι και τέτοια ξεφτίλα για τα λεφτά! Και δεν εννοώ μόνο το πορνό dvd που έβγαλε αλλά και γενικώς ό,τι κάνει αυτό το κορίτσι και κάποιοι παρόμοιο της που βγαίνουν στα κανάλια και ξευτελίζουνται για τα φράγκα.

#44   assassinos

assassinos

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2010 - 14:05

Η επόμενη θα είναι η Πετρούλα;
Μήπως αντι για σαμπάνια θα χρησιμοποιεί ανεμόμετρο,θερμόμετρο ή ακόμη καλύτερα υγρό-μετρο? :P
Πάντως η Τζούλια,ακόμη και στο Μαμήσι,ατάλαντη είναι...Ποιό πολύ ασχοληθηκαμε με την σαμπάνια,παρά με το...μεμέ της! ;)
Απο την άλλη πάλι,Μαμιέται με Σαμπάνια και οχι με κρασί, κάνει την δουλειά της με Γάλλο πορνοστάρ και όχι με τον Έλληνα Γκουσγκούνη,
Να γιατί η οικονομία της Χώρας πάει κατά διαόλου!

#45   XCoNaN

XCoNaN

    iPH Enthousiast

  • 383 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 09/03/2010 - 14:25

Σύμφωνο φιλε μου και εγώ μόλις το έμαθα ξενέρωσα!
Δεν με νοιάζει για την σαμπάνια αλλα όλος ο κόσμος μιλάει για τους Έλληνες επιβήτορες και αυτή πάει με Γάλλο
στο πρώτο τις επίσημο ντοκιμαντέρ για τα Ελληνικά κάλι!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες