Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 5 ψήφοι

Ραδιόφωνο - iPhoneHellas Contest [part 3]


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
203 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   nikolis9

nikolis9

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2010 - 13:19

φιλε nikolis δεν νομιζω να εχεις δικιο..αρχικα ηρεμησε γιατι βλεπω πως εχεις παρει προσωπικα το οτι δεν κερδισες ενα promo και δεν φταει κανεις γι αυτο..στη συνεχεια αφου δεις απο ποτε ειμαι μελος στο φορουμ (νομιζω ξερεις πως να το κανεις) κανε τον κοπο και δες το πρωτο ποστ του διαγωνισμου.."Ο ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ" λεει..και στην τελικη σε αυτο ειχες τουλαχιστον την επιγνωση οτι εχασες απο αργοπορια..το αλλο ηταν καθαρα τυχη και καμια ικανοτητα.. ;)



τι να ηρεμησω εισαι καλα ανθρωπε μου σου ειπε κανεις οτι εχω νευρα και δευτερο ποιος σου ειπε οτι ηθελα να κερδισω την εφαρμογη ..δεν νομιζω ειναι θεμα αργοποριας η καμιας ικανοτητας αυτος ο διαγωνισμος

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2010 - 13:23

αν δεν ηθελε ικανοτητα θα ειχες κερδισει... :blush: το ληγω εδω γιατι ο διαγωνισμος τελειωσε και συνεχιζουμε να μιλαμε υποθετικα λεγοντας για αλλου ειδους διαγωνισμους και λοιπα..και παλι μπραβο σε οσους συμμετειχαν και καλη συνεχεια :)

#183   nikolis9

nikolis9

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2010 - 13:26

εγω την εφαρμογη την εχω το οτι ελεγα εδω το ελεγε καποια πλοιονοτητα των μελων το οτι τελειωσε ο διαγωνισμος τι με αυτο
τι νομιζες να εκλεινα το στομα μου..χεχε

#184   nikosg83

nikosg83

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/03/2010 - 14:33

αν δεν ηθελε ικανοτητα θα ειχες κερδισει... :blush: το ληγω εδω γιατι ο διαγωνισμος τελειωσε και συνεχιζουμε να μιλαμε υποθετικα λεγοντας για αλλου ειδους διαγωνισμους και λοιπα..και παλι μπραβο σε οσους συμμετειχαν και καλη συνεχεια :)

ποια ειναι η ικανοτητα φιλε?να εισαι ολη μερα πανω απο το pc και να πατας f5?????αφτα ειναι γελεια πραγματα...μποροθνε να γινει μια κληρωση για παραδειγμα!!!

#185   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2010 - 14:40

Ήταν μία αλλαγή ρε παιδιά μην κάνετε έτσι ! Το πρώτο μέρος ήταν κλήρωση , το δεύτερο ήταν το παιχνίδι με το μπασκετάκι ( πολύ ωραίο :lol: ) και το τρίτο ήταν αυτό . Πιστεύω ότι το κάνουν αυτό για να δουν ποιος τρόπος είναι πιο καλός για το διαγωνισμό .

#186   nikolis9

nikolis9

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2010 - 17:40

εγω νομιζω το κανουν για να προσελκυσουν οσο περισσοτερο κοσμο μπορουν απο το tweeter και το facebook στο σιτε τους

#187   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2010 - 17:44

αναγκη το εχουν νομιζεις...να σε ρωτησω κατι φιλικα?αν κερδιζες θα καθοσουν να τα λες αυτα?και κατι ακομα..αν ειχε γινει κληρωση και δεν κερδιζες τι δικαιολογια θα εβρισκες?επισης το οτι καποιοι κερδισαν σημαινει πως ηταν γρηγοροτεροι απο καποιους αλλους..απ' οσο ξερω η ταχυτητα θεωρειται ικανοτητα :blush:

Τελευταία επεξεργασία από: komitis, 29/03/2010 - 17:49


#188   avpap

avpap

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Aλάνες πριν πολλά χρόνια.

Δημοσίευση 29/03/2010 - 17:52

Εγώ πάντως είχα ένα κόλπο ...και μπόρεσα να πάρω πολύ εύκολα ένα :lol: 8)


Να τα βλέπουν οι admin αυτά... <_<
Προτείνω την επόμενη φορά, ο διαγωνισμός να διενεργηθεί μέσω Α.Σ.Ε.Π. "για να αποφευχθούν τέτοιου είδους
φαινόμενα που αμαυρώνουν την πολιτική ζωή και δημιουργούν αίσθημα αδικίας στους πολίτες αυτού του ιστοτόπου". :blink:

#189   fillipos

fillipos

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2010 - 17:53

Παιδιά, γιατί όλη αυτή η διαμάχη? Θα υπάρξουν και άλλοι διαγωνισμοί και θα είμαστε όλοι ευχαριστημένοι!

#190   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2010 - 17:58

δεν ειναι διαμαχη φιλε μου fillipos απλα καποια ατομα δεν αποδεχονται καποιες καταστασεις που καλως ή κακως εχουν λαβει χωρα και τωρα δεν αλλαζουν..ο διαγωνισμος τελειωσε πριν 5 ωρες και ακομα καποιοι παραπονιουνται..

#191   nikolis9

nikolis9

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2010 - 18:22

αναγκη το εχουν νομιζεις...να σε ρωτησω κατι φιλικα?αν κερδιζες θα καθοσουν να τα λες αυτα?και κατι ακομα..αν ειχε γινει κληρωση και δεν κερδιζες τι δικαιολογια θα εβρισκες?επισης το οτι καποιοι κερδισαν σημαινει πως ηταν γρηγοροτεροι απο καποιους αλλους..απ' οσο ξερω η ταχυτητα θεωρειται ικανοτητα :blush:



για ποιο λογο το βαζουν τους κωδικους στο twitter και το facebook δεν μας λες εσυ που τα ξερεις ολα..αμα πια..

Τελευταία επεξεργασία από: nikolis9, 29/03/2010 - 18:22


#192   nikolis9

nikolis9

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2010 - 18:24

Να τα βλέπουν οι admin αυτά... <_<
Προτείνω την επόμενη φορά, ο διαγωνισμός να διενεργηθεί μέσω Α.Σ.Ε.Π. "για να αποφευχθούν τέτοιου είδους
φαινόμενα που αμαυρώνουν την πολιτική ζωή και δημιουργούν αίσθημα αδικίας στους πολίτες αυτού του ιστοτόπου". :blink:




να σαι καλα φιλε μου...ευχαριστω

#193   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2010 - 18:35

ειλικρινα εχεις δικιο..αυτο ακριβως ειναι..θελουν να μαζεψουν ατομα για το group τους στο facebook..αυτη τη στιγμη κραζεις τα ατομα που σε βοηθανε να μαθεις τη συσκευη που δεν ξερω για ποιο λογο εχει παρει ο καθενας..και οχι μονο το κανουν δωρεαν..αλλα προσπαθουν να ειναι δικαιοι με ολους..αφου στην τελικη το ξεσκισες το τοπικ με τα posts σου πες μου το λογαριασμο σου να πιστωσω 1,59 που κανει η εφαρμογη +αλλα 5 euro για να κατεβασεις οτι θελεις..και το λεω ξεκαθαρα..με προσωπικη μου κινηση ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ 1,59 ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ PM ;)

#194   nikolis9

nikolis9

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2010 - 18:40

δεν χρειαζετε να πιστωσεις τιποτε στο λογαριασμο μου και δεν θελω την λυπηση σου

ποιο εκραξα εσενα μηπως εγω ειχα iphone πριν δημιουργηθει το φορουμ ..

χαχα με εκανες και γελασα..

Τελευταία επεξεργασία από: nikolis9, 29/03/2010 - 18:44


#195   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2010 - 18:49

ειλικρινα..μπραβο σου που αγορασες το κινητο σου πριν απο μενα και μπραβο σου που δεν θελεις τα euro..επισης δεν σου ειπα οτι σε εχω βοηθησει ποτε αν και δεν θα ειχα προβλημα, απλα μιλαγα για τα ατομα που διευθυνουν το φορουμ τα οποια δειχνεις πως δεν σεβεσαι με αυτο που κανεις τωρα..δεν τους ξερω απλα πιστευω πως με ολα αυτα που εχουν υπωθει αν ειχα ΕΣΤΩ 1 κωδικο θα στο ειχαν δωσει απλα για να σταματησεις..οτιδηποτε αλλο θελεις στειλε με pm γιατι βλεπω πως το εχεις παρει προσωπικα..τελος

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες