Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 τιμή στην ελλάδα 799 (32GB) και 699 (16GB) [ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ]


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
284 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   Luciferia

Luciferia

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 12/07/2010 - 21:20

Παιδια,εχουν αλλαξει πολυ τα πραγματα πλεον στην Ελλαδιτσα..και δυστυχως οι τιμες πια αν και θα επρεπε να παιρνουν τον κατηφορο δυστυχως παιρνουν τον ανηφορο και ας ειναι ζορικος..
Απ'ολες τις μεριες και απ'οπου μπορουν να μαζεψουν!!
πηρα το δικο μου μηλο 495 ευρωπουλα πριν 1μιση μηνα περιπου (δεν ημουν ενημερη στο οτι θα εβγαινε και 4)δεν το εχω μετανιωσει ηταν καλα τα χρηματα..αλλα θελω να παρω και το 4 γιατι με πορωσε!! :P
Οι τιμε΅ς που ανεφερε το παλικαρι νομιζω οτι δεν ειναι και τελειως εξωπραγματικες για εμας με τα σημερινα δεδομενα..ο χωρος της τεχνολογιας γενικα ευνοει τις αυξησεις και αυτο γιατι?γιατι παντα υπαρχουν πορωμενοι (καλη ωρα..που θελουν κατι)
Ενα ρουχο μπορει να μην το αγορασεις γιατι θα πεις "ελα μωρε εχω κι'αλλα να περασω" αλλα το εκαστοτε gadget θελουμε να το αποκτησουμε γιατι?δεν υπαρχει γιατι..το θελουμε απλα!
Τελικα το μηλοφωνο θα το παρουν και οι εχοντες αλλα και οι μη εχοντες..γιατι ειναι αυτο που ειναι και για το οποιο ειμαστε ολοι εμεις εδω τωρα και συζηταμε :)
Κλαιρη

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 21:27

Before You See The Light You Must Die

Super ! και το μόνο σίγουρο.

#183   Luciferia

Luciferia

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 12/07/2010 - 21:31

Before You See The Light You Must Die

Super ! και το μόνο σίγουρο.


οταν υπαρχει εμπνευση!!α΅ς ειναι καλα οι Slayer..ξερουν τι λενε

#184   limit

limit

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 21:33

Η μόνη περίπτωση να ακυρωθεί το 97 % των προπαραγγελειών είναι να κάνει περισσότερα απο 1000 ευρώ το 16αρι
Αυτό εδώ τα λέει όλα : http://www.skroutz.g...one-4-32GB.html


€1.170 click here

Στο παραπάνω link σας είχα αναφέρει μια τιμή που έμαθα ένα συνεργαζόμενο κατάστημα στην Αγ.Παρασκεύη & τυχαία, από τον tasgr86, το βρήκα στο link του skroutz.

Είναι το VnP.

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 12/07/2010 - 22:15
bold, color


#185   tasgr86

tasgr86

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 21:33

Παιδια,εχουν αλλαξει πολυ τα πραγματα πλεον στην Ελλαδιτσα..και δυστυχως οι τιμες πια αν και θα επρεπε να παιρνουν τον κατηφορο δυστυχως παιρνουν τον ανηφορο και ας ειναι ζορικος..
Απ'ολες τις μεριες και απ'οπου μπορουν να μαζεψουν!!


Δεν νομίζω η Apple να ισχυρίστηκε ποτέ οτι είναι φιλανθρωπικό ίδρυμα.Το μόνο που την ενδιαφέρει είναι το πόσα θα βγάλει.Άρα δεν την ενδιαφέρει αν έχουμε ή όχι οικονομική κρίση.Αν δε πουλήσει τις συσκευές τις στην Ελλάδα στα 700 να είμαστε σίγουροι οτι θα τις δώσει σε κάποια άλλη χώρα , και δεν μας τις "χαρίσει" με λιγότερα χρήματα. ;)

#186   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 21:36

οταν υπαρχει εμπνευση!!α΅ς ειναι καλα οι Slayer..ξερουν τι λενε

Έμπνευση = δοτικότητα για εμένα για να καλλιτεχνίσης πρέπει κάτι να έχεις να πεις κάτι να έχεις να μοιραστείς κάτι να δώσεις.

Φτάνει τώρα.

#187   MaRkUs_

MaRkUs_

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/07/2010 - 21:56

Η μόνη περίπτωση να ακυρωθεί το 97 % των προπαραγγελειών είναι να κάνει περισσότερα απο 1000 ευρώ το 16αρι
Αυτό εδώ τα λέει όλα : http://www.skroutz.g...one-4-32GB.html

για τα συγκεκριμένα μαγαζιά έχω ξαναμιλίση....δεν χρειάζεται καν να δω τα site τους...ο κάθε απατεώνας προσπαθεί να κάνει την αρπαχτή του απο άτομα π έχουν κόλημα με κάτι εμείς τ iphone .λυπάμαι πραγματικά αυτούς που δίνουν τα λεφτά αυτά γιατί έτσι την πατάμε όλοι....και στο κάτω κάτω αυτοί κοιτάνε να το φέρουν νορίς για να φάνε τα λεφτά....και 800 να κάνει το 32άρι προσπαθούν να κάνου τι??????? για να πάρεις κάτι νορίτερα να το πληρώσεις μισή φορά παραπάνω????τέτοιοι απατεώνες τα κάνουν αυτά και φταίνε αυτοί π τα παίρνουν σε τέτοια τιμή αλιός ούτε θα το σκεφτώντουσαν να το βάλουν τόσο ψηλά....είπαμε βγάλε 100 ευρώ παραπάνω απ'οτι πλήρωσες γιατί το έφερες νορίτερα αλά όχι και τετοιά απατεωνιά!

#188   sierso

sierso

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 12/07/2010 - 22:11

Υπομονη,ειπαμε.Καληνυχτα σας.

#189   leuterismarkakis

leuterismarkakis

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:iLeuteris

Δημοσίευση 12/07/2010 - 22:32

Εγώ πάντος που ρώτησα ένα κατάστημα vodafone στη Ρόδο μου είπε ότι θα το έχον αρχές με μέσα Αυγούστου και το 16 θα εχει 670 και το 32 θα εχει 720-730!Αλλα στην Ρόδο έχουν και άλλο φπα!!!

#190   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 22:52

Εγώ πάντος που ρώτησα ένα κατάστημα vodafone στη Ρόδο μου είπε ότι θα το έχον αρχές με μέσα Αυγούστου και το 16 θα εχει 670 και το 32 θα εχει 720-730!Αλλα στην Ρόδο έχουν και άλλο φπα!!!

+- 20 εκεί είναι,αν δεν δούμε όμως τιμοκατάλογο ποτέ δεν ξέρουμε.

#191   Luciferia

Luciferia

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 12/07/2010 - 22:58

+- 20 εκεί είναι,αν δεν δούμε όμως τιμοκατάλογο ποτέ δεν ξέρουμε.

μη σου πω να παμε και ενα ταξιδακι μεχρι εκει :)
Σπετεμβριο ειδικα θα ειναι μια χαρα..γενικα καποια νησια ειχαν χαμηλοτερο ΦΠΑ (ανεβηκε και αυτος τωρα)

#192   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 23:02

μη σου πω να παμε και ενα ταξιδακι μεχρι εκει :)
Σπετεμβριο ειδικα θα ειναι μια χαρα..γενικα καποια νησια ειχαν χαμηλοτερο ΦΠΑ (ανεβηκε και αυτος τωρα)

Ρόδο δεν τρελαίνομαι,Σικελία όμως.. τι τιμές έχουμε εκεί ? !

#193   leuterismarkakis

leuterismarkakis

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:iLeuteris

Δημοσίευση 12/07/2010 - 23:05

Στην Αθηνα έχουν 23% στην Ρόδου έχουν 15% !!!!Βεβαια αλλαζει απο προιον σε προιον αλλα σε ολα ειναι κάτω!!!!

#194   3ftw

3ftw

    iPH Addict

  • 604 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 23:10

€1.170 click here

Στο παραπάνω link σας είχα αναφέρει μια τιμή που έμαθα ένα συνεργαζόμενο κατάστημα στην Αγ.Παρασκεύη & τυχαία, από τον tasgr86, το βρήκα στο link του skroutz.

Είναι το VnP.

ρε παιδια με 1100Ε αγοραζεις ενα μηχανακι δουλευεις πακετο και παιρνεις ολα τα smartphone...δηλαδη δεν καταλαβαινουν οτι ειναι 1.5 μηνιατικο..?εμεις φταιμε..κοροιδα...καλα μας κανουν...ειδατε η htc..?400Ευρουλακια το desire..κ δεν ειναι και ασχημο κινητο...αυτα να τα δουν καποιοι (apple) που σχεδον χρυσοπληρωνεις τελικα μονο το μηλο..και αυτο οχι ολοκληρο..δαγκωμενο

Τελευταία επεξεργασία από: 3ftw, 12/07/2010 - 23:12


#195   Luciferia

Luciferia

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 12/07/2010 - 23:11

Στην Αθηνα έχουν 23% στην Ρόδου έχουν 15% !!!!Βεβαια αλλαζει απο προιον σε προιον αλλα σε ολα ειναι κάτω!!!!


αν οι τιμες πανε στην Αθηνα οπως ειδαμε παραπανω..θα δεχεσαι παραγγελιες??(σκεψου το..γιατι εδω χλωμους μας βλεπω)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες