Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ξεκίνησε η κυκλοφορία του iPhone 4 στις 17 νέες χώρες με ουρές και ελλείψεις διαθεσιμότητας


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
22 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 30/07/2010 - 10:59

Ξεκίνησε η κυκλοφορία του iPhone 4 στις 17 νέες χώρες με ουρές και ελλείψεις διαθεσιμότητας

Το iPhone 4 κυκλοφορεί σήμερα, Παρασκευή 30 Ιουλίου σε 17 νέες χώρες και όπως ήταν αναμενόμενο οι ουρές αλλά και τα προβλήματα διαθεσιμότητας δεν έλειψαν από το πρόγραμμα.

Για τις τιμές του iPhone 4 ανά χώρα κυκλοφορίας σας ενημερώσαμε στο χτσινό μας δημοσίευμα (βλ. iPhone 4: Συγκριτικός πίνακας τιμών ανά τον κόσμο). Ας ρίξουμε μία γρήγορη ματιά με εικόνες και video στο πως υποδέχτηκαν 4 από τις νέες χώρες το iPhone 4:

Ιταλία (via):

http://www.youtube.com/watch?v=5J-a6bQjxCw


Αναρτημένη εικόνα


Ισπανία (via):

Αναρτημένη εικόνα


Αυστρία (via):

http://www.youtube.com/watch?v=zN94bnwEii4


Νέα ζηλανδία (via):

Μέχρι το μεσημέρι δεν υπήρχε καμία ενημέρωση από τον πάροχο (Vodafone) προς το κοινό σχετικά με την διαθεσιμότητα του iPhone 4.

Τελευταία στιγμή και αφού θεωρήθηκε ότι το iPhone 4 δεν θα κυκλοφορήσει σήμερα στην Νέα Ζηλανδία, εκπρόσωποι της Vodafone δηλώνουν ότι: "Το iPhone 4 θα διατεθεί μετά το μεσημέρι, μόνο σε όσους υπογράψουν διετές συμβόλαιο, δεν διατίθεται ως σκέτη συσκευή και οι online παραγγελίες θα ξεκινήσουν κάποια στιγμή στις επόμενες εβδομάδες".

Στις 12:00 η Vodafone ενημερώνει με SMS όλους τους χρήστες iPhone ότι η διαθεσιμότητα του iPhone 4 είναι περιορισμένη.

Την συνέχεια την φαντάζεστε γιατί την ζήσατε και στην χώρα μας με την κυκλοφορία του iPhone 3GS... όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε.
Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 30/07/2010 - 11:00

Καψιμο για ενα τηλεφωνο.....κομπλεξικα ατομα....τρεχουν να το παρουν πρωτοι λες και αμα κανουν λιγο υπομονη να το παρουν μετα κατι εγινε....αλλα βεβαια πως θα πουλησουν μουρη στον φιλο,φιλη κλπ.....

#3   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 30/07/2010 - 11:10

Να δούμε πλέον εφόσον η αγορά ανοίχτηκε αν θα υπάρξουν νέα κρούσματα συσκευών που χάνουν το σήμα τους ή αν διορθώθηκε το πρόβλημα σιωπηλά. Γνώμη μου είναι ότι δεν θα υπάρξει ούτε μια αναφορά. Είδωμεν.

#4   tasgr86

tasgr86

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2010 - 11:14

καποιοι καθονται και να τους ξύσεις τα αυτιά αν ειναι να παρουν το καινουργιο iphone

Τελευταία επεξεργασία από: Smaug, 30/07/2010 - 11:34
ενέργεια φιξντ :P


#5   dederos

dederos

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2010 - 11:38

παιδια να σας πω την αληθεια και εγω αν μπορουσα να εχω το iphonoubi απο την αρχη θα το εκανα αλλα να περιμενω σε ουρα 100 ατομων και πανω δεν το κανω!!τελικα η υπομονη ειναι μεγαλη αρετη .8) 8)

#6   tryf

tryf

    iPH Enthousiast

  • 479 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:tryf3

Δημοσίευση 30/07/2010 - 11:57

Εγω αν το παρω θα το παρω κατα τα Χριστουγεννα. Να δω πρωτα τι συμβαινει με το σημα και το jailbrake και μετα βλεπουμε. Δεν βιαζομαι καθολου. Προς το παρον θα παρω ενα desire που ειναι και φθηνο, να κανω τις συγκρισεις μου, να δω και τα android και εχει ο Θεος.

#7   dederos

dederos

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2010 - 12:01

και γω θα περιμενω το ασπρο.... :rolleyes: :rolleyes:

#8   kostasic

kostasic

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:kostasic

Δημοσίευση 30/07/2010 - 12:05

και εγω ελεγα να περιμενω για το ασπρο.. αλλα για πιο λογο να το παρω δεμεμβριο-ιανουρια, αφου τον ιουνιο θα βγει το 5 :blush:
η θα το παρω τωρα, η μια και καλη το 5...

#9   dederos

dederos

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2010 - 12:08

τελικα θα βγει 5ο iphone???αμα ειναι ετσι λεω να χτυπησω κανα macbook air.....ασε που τον ιουνιο εχω γενεθλια το καλυτερο δωρο θα μου κανω!! :P :P :P

#10   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 30/07/2010 - 12:13

Πιστεύω πως δεν θα βγει iPhone 5 τον επόμενο ιουνίου/ιουλίου/αύγουστο, το iPhone 4 είναι ότι καλύτερο έχει βγάλει η Apple και πιστεύω πως προς το παρών δεν βιάζεται για καινούργια συσκευή μιας και το συγκεκριμένο πουλάει τρελα.

#11   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 30/07/2010 - 12:16

Πιστεύω πως δεν θα βγει iPhone 5 τον επόμενο ιουνίου/ιουλίου/αύγουστο, το iPhone 4 είναι ότι καλύτερο έχει βγάλει η Apple και πιστεύω πως προς το παρών δεν βιάζεται για καινούργια συσκευή μιας και το συγκεκριμένο πουλάει τρελα.

Kαθε φορα που θα βγαινει ενα νεο τηλεφωνο το ιδιο θα λεμε , οποτε αυτο που λες δεν ισχυει.Εγω το κοβω για κανενα iPhone 4G , 4GS και μετα για 5.Οπως iPhone 2G,3G,3GS pου ειχαν ιδιο σχεδιο.

#12   dederos

dederos

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2010 - 12:19

πιστευω οτι και νεο iphone να βγαλει το 4 δεν ειναι ασχημο!!!δλδ τι παραπανω να εχει το καινουργιο??

#13   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 30/07/2010 - 12:20

Kαθε φορα που θα βγαινει ενα νεο τηλεφωνο το ιδιο θα λεμε , οποτε αυτο που λες δεν ισχυει.Εγω το κοβω για κανενα iPhone 4G , 4GS και μετα για 5.Οπως iPhone 2G,3G,3GS pου ειχαν ιδιο σχεδιο.

Αφού υπάρχουν και τα fan boys που ότι βγει το αγοράζουνε εκεί ποντάρει η apple, εγώ έχω το 3Gs και το κόβω να μένω σε αυτό κάνα χρόνο μπορεί και δυο ακόμα, γιατί εάν είναι να δίνεις κάθε χρόνο τόσα λεφτά για ένα κινητό ζητω που καήκαμε !

#14   MacDimitris

MacDimitris

    iPH Contributor

  • 1.278 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:MacDimitris

Δημοσίευση 30/07/2010 - 12:21

Μπορεί να βγάλει κανα 4[s] έτσι όπως έκανε με το 3G[s]

#15   MacDimitris

MacDimitris

    iPH Contributor

  • 1.278 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:MacDimitris

Δημοσίευση 30/07/2010 - 12:23

Πάντως εμείς ΠΑΝΤΑ τελευταίοι χάθηκε ο κόσμος να το φέρει και Ελλάδα σήμερα;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες