Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ανάκληση?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   maiki

maiki

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/08/2010 - 15:00

Είναι αλήθεια ότι οι τα iPhone 4 που ήρθαν στην Ελλάδα αποσύρθηκαν από τις εταιρείες λόγο του προβληματικού σήματος?
(Ενημέρωση από σημερινή επίσκεψη στο Πλαίσιο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης, ότι όλη η παρτίδα πού έφτασε ανακλήθηκε από την 'μαμά' εταιρέια APPLE και θα ξαναχορηγηθούν από Σεπτέμβριο χωρίς το συγκεκριμένο πρόβλημα)
Λέτε και γι αυτό στα U.S. και U.K. Apple stores οι αποστολές νέων συσκευών έχουν κολλήσει εδώ και 20 ημέρες στις 3 εβδομάδες χρόνο παράδωσης?
Μήπως όντως επίκειται η διόρθωση του προβλήματος στις νέες συσκευές και εμείς τα 4.000.000 που το αγοράσαμε ήδη, παίρνουμε ένα bumper και το κάνουμε Γαργάρα?
Δεν θέλω να πιστεύω ότι η Apple δείχνει μία τόση ανεύθυνη στάση στους πελάτες της............
Ελπίζω ότι ο πωλητής δεν ήταν καλά ενημερωμένος......ΛΕΤΕ???
Όποιος γνωρίζει κατι παρακαλώ ας απαντήσει

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 19/08/2010 - 15:31

Τιποτα δεν εχει αλαξει στις καινουργιες παρτιδες (πουθενα στον κοσμο) για τον απλο λογο οτι η Apple δεν βρηκε τιποτα το καινουργιο!

Το ξερω απο πρωτο χερι, καθως αγορασα για φιλο iPhone 4 απο Γαλλια (Apple Store Λουβρου) μετα την 20ημερη καθυστερηση, και ειχε το ιδιο ακριβως προβλημα με το δικο μου.(εχανε 2 μπαρες)


Ριξε μια ματια και εδω ;-)


ps: Και πισω να τα στειλανε, παλι τα ιδια θα τους ερθουνε;

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 19/08/2010 - 15:33

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#3   tasgr86

tasgr86

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/08/2010 - 15:44

Πολυ φασαρια για το τιποτα.Ετσι να εχουμε κατι να ασχολουμαστε!Το προβλημα αυτο το βλεπω και στο desire μου.

#4   nikosg21

nikosg21

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/08/2010 - 15:59

Μήπως όντως επίκειται η διόρθωση του προβλήματος στις νέες συσκευές και εμείς τα 4.000.000 που το αγοράσαμε ήδη, παίρνουμε ένα bumper και το κάνουμε Γαργάρα?
Δεν θέλω να πιστεύω ότι η Apple δείχνει μία τόση ανεύθυνη στάση στους πελάτες της......

Συγγνωμη, που εντοπιζεις ακριβως την ανευθυνοτητα της apple;
Η ευθυνη ειναι καθαρα του αγοραστη, φανταζομαι πριν αποφασισετε να αγορασετε το iphone 4 ειχατε διαβασει τα reviews, και το κανατε ευκολα γαργαρα καθως πηγανε 4.000.000 ατομα -μεχρι τωρα- οπως ειπες και εσυ και το αγορασαν ενω γνωριζαν το προβλημα που παρουσιαζε και μαλιστα ειχαν γινει αναφορες του στυλ με ενα bumper λυνονται ολα...
Παρολαυατα η apple μεχρι και τη δυνατοτητα επιστροφης-αποζημιωσης εδωσε παρολαυτα ποσοι νομιζεις οτι το πηγαν πισω; ελαχιστοι...ο λογος αρκετα φανερος...

anyway η apple κατα τη γνωμη μου δεν φερει καμια ευθυνη στο συγκεκριμενο θεμα καθως εδωσε και πληροφορηση και επιλογες στους αγοραστες...
στην τελικη αν δεν εισαι προθημος να βολευτεις με το bumper γιατι το πηρες; στο κατω κατω δεν ηξερες αν η apple ειναι ικανη να λυση το προβλημα...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες