Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αγορά PS3. Μερικές ερωτήσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
96 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1.019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/12/2010 - 16:33

ρε παρε ενα επεξεργαστη και ενα χειριστηριο γιατο pc και μπορεις να παιξεις οτι θες,θα σου ερθει και πιο οικονομικα...

Ωραίος!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1.019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/12/2010 - 16:35

Τα cracked games (δηλ. αυτά που κατέβασες από το internet και το έβαλες σε hackαρισμένο PS3) παίζουν online;

#18   jazz

jazz

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/12/2010 - 16:40

δεν ξερω να σου πω σιγουρα επειδη δεν εσχολουμαι τελευταια πολυ λογω του οτι ειμαι φανταρος αλλα πριν απο 1 μηνα που σταματησα ηταν πολυ κοντα στο να το κανουν να δουλευει...
macdimitris γιατι δεν παιρνεις ενα stickaki που ειναι και φθηνο και σηκωνει και upgrade???
και κατι αλλο..god παρε κονσολα αν θες να με ακουσεις γιατι αν παρεις επεξεργαστη μετα απο λιγο καιρο θα θες να παρεις και μνημες..και καλυτερη καρτα γραφικων γιατι θα ξενερωσεις αν εχεις καμια 512...

#19   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/12/2010 - 16:45

Φιλε, ps3 δαγκωτο!! Παίζω call mw2 απροβληματιστα..Το black ops το είχα πάρει αλλά το πούλησα διότι δεν μου άρεσε..Είναι μηχανή bluray όπως είπαν κι αλλά παιδιά. Μπορείς να το κανείς media player..Τι άλλο θες;;
Once You Go Mac You Never Go Back

#20   MacDimitris

MacDimitris

    iPH Contributor

  • 1.278 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:MacDimitris

Δημοσίευση 28/12/2010 - 16:48

δεν ξερω να σου πω σιγουρα επειδη δεν εσχολουμαι τελευταια πολυ λογω του οτι ειμαι φανταρος αλλα πριν απο 1 μηνα που σταματησα ηταν πολυ κοντα στο να το κανουν να δουλευει...
macdimitris γιατι δεν παιρνεις ενα stickaki που ειναι και φθηνο και σηκωνει και upgrade???
και κατι αλλο..god παρε κονσολα αν θες να με ακουσεις γιατι αν παρεις επεξεργαστη μετα απο λιγο καιρο θα θες να παρεις και μνημες..και καλυτερη καρτα γραφικων γιατι θα ξενερωσεις αν εχεις καμια 512...

Μπορείς να μου στείλεις link...;

#21   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1.019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/12/2010 - 17:14

Υπάρχει διαφορά ανάμεσα στο PS3 slim από το PS3;

#22   ont

ont

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/12/2010 - 17:24

Υπάρχει διαφορά ανάμεσα στο PS3 slim από το PS3;


Ναι. Το PS3 fat δεν κυκλοφορεί πλέον. Ηταν τα πρώτα που βγήκανε αλλά τα καταργήσανε λόγο μεγάλου κόστους και πλέον υπάρχουν μόνο τα slim. Όσο αφορά την ερώτηση σου η απάντηση είναι απλή..Αν υπήρχαν παιχνίδια σαν το Uncharted και το God of War στο PC τότε θα το συζητάγαμε.. :)

#23   boukoto

boukoto

    iPH Contributor

  • 1.263 μηνύματα
  • Twitter:@vent0uza
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ventouza

Δημοσίευση 28/12/2010 - 17:30

ps3 με κλειστα ματια ;)

#24   Florian

Florian

    iPH User

  • 165 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:florevil

Δημοσίευση 28/12/2010 - 17:33

PC ;) Παρε επεξεργαστη και καρτα γραφικων και εισαι ετοιμος :)

#25   boukoto

boukoto

    iPH Contributor

  • 1.263 μηνύματα
  • Twitter:@vent0uza
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ventouza

Δημοσίευση 28/12/2010 - 17:41

αν θα παρεις ps3 να ξερεις οτι εχει σπασει και μπορεις να κατεβαζεις παιχνιδια απο το Ιnternet και να τα παιζεις απο το σκληρο.(παραπανω θα βρεις στο My link )
αν παλι το παρεις για να παιζεις online εγω σχεδον ολα μου τα παιχνιδια τα εχω παρει απο αυτον με τιμες καμια σχεση με ελλαδα ( My link )
ειναι αναλογα τι θες βασικα..υπαρχουν παιχνιδια που εχουν βγει στο xbox και δεν υπαρχουν στο ps3 αλλα υπαρχουν και παιχνιδια που εχουν βγει-προκειται να βγουν στο ps3 που δνε υπαρχουν στο xbox..καθαρα δικη σου επιλογη αλλα αν θες τη γνωμη μου ps3 ftw!!!

φιλε μου από αυτόν που παραγγέλνεις τα games, σου έρχονται κομπλέ η έχεις κανένα πρόβλημα με τον συγκεκριμένο ?

#26   1gen

1gen

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 28/12/2010 - 18:16

god21.Αμα εισαι αναμεσα σε ps3 και xbox360 και σε ενδιαφερει το online gaming σου προτεινω το ps3.Δεν ξερω αν το γνωριζεις αλλα στο xbox πρεπει να σκας 50ευρω το χρονο για να παιζεις online,βεβαια εχει πολυ καλυτερη ποιοτητα και οχι lag σε σχεση με το playstation network,αλλα αμφιβαλω αν αξιζει το 50αρικο καθε χρονο.

#27   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1.019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/12/2010 - 19:02

god21.Αμα εισαι αναμεσα σε ps3 και xbox360 και σε ενδιαφερει το online gaming σου προτεινω το ps3.Δεν ξερω αν το γνωριζεις αλλα στο xbox πρεπει να σκας 50ευρω το χρονο για να παιζεις online,βεβαια εχει πολυ καλυτερη ποιοτητα και οχι lag σε σχεση με το playstation network,αλλα αμφιβαλω αν αξιζει το 50αρικο καθε χρονο.


Το ξέρω.

Επειδή δεν μου απαντήσατε...

Τα cracked games (δηλ. αυτά που κατέβασες από το internet και το έβαλες σε hackαρισμένο PS3) παίζουν online;


Τελευταία επεξεργασία από: god21, 28/12/2010 - 19:03


#28   1gen

1gen

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 28/12/2010 - 19:57

αμα το hackareis δεν εχεις online στο ps3.Για την ωρα δεν μπορεις ουτε καν να τα παιξεις και αν στο μελλον βρουνε τροπο το πιο πιθανο ειναι να φας ban απο την sony

#29   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/12/2010 - 20:16

To mediamarkt έχει απίστευτη προσφορά πάντως! Κοίτα να μην τη χάσεις! PS3 δαγκωτό και αν είσαι τυχερός και πάρεις παλιό μοντέλο σπάει κιόλας!

#30   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1.019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/12/2010 - 20:22

αμα το hackareis δεν εχεις online στο ps3.Για την ωρα δεν μπορεις ουτε καν να τα παιξεις και αν στο μελλον βρουνε τροπο το πιο πιθανο ειναι να φας ban απο την sony



Δηλαδή αν έχω ένα παιχνίδι αυθεντικό και χακάρω το ps δεν θα μπορώ να το παίξω online;

To mediamarkt έχει απίστευτη προσφορά πάντως! Κοίτα να μην τη χάσεις! PS3 δαγκωτό και αν είσαι τυχερός και πάρεις παλιό μοντέλο σπάει κιόλας!


Για το Xbox. Φοβερή προσφορά.199€!

Τελευταία επεξεργασία από: god21, 28/12/2010 - 20:26


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες