Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Καταργηση Whats up


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
26 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   zerokill

zerokill

    iPH Enthousiast

  • 459 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 25/01/2011 - 19:48

Απο οσο ακουγεται γενικα τα απεριοριστα προκειται να καταργηθουν στην καρτοκινητη σε ολες τις εταιρειες.Οχι μονο στην cosmote.Ηδη στην vodafone sto unlimited μπορεις να κανεις εγγραφη μεχρι τελος φεβρουαριου..Εχουν χασει αρκετες συνδεσεις ολες οι εταιρεις και θελουν να γυρισουν τον κοσμο εκει.
Προς το παρων τα απεριοριστα ισχυουν μεχρι τον ιουνιο για ολες νομιζω..
περιμενετε και θα δουμε

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   aelmon

aelmon

    iPH newbie

  • 79 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2011 - 20:22

αυτος ο Γερμαναρας μεσα σε ολα!
Δυσκολο εως ακατορθωτο!
αν σκεφτεις το γεγονος οτι καθε 1η του μηνος εισπρατουν πολυ χρημα!

οχι απλα πολυ χρημα απειρο χρημα
σκεψου για να εχεις δωρεαν χρονο ομηλιας πρεπει να κανεις τουλαχιστον μια ανανεωση ανα μηνα που η ελαχιστη ειναι 5€
και στανταρ υπαρχουν 2-2,5 εκατομυρια ατομα με watch up και βαλε ποσοι απο αυτους βαζουν 10€ καρτα
ειναι παραααα πολλααα λευτα για να το σταματισουν

#18   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 25/01/2011 - 20:42

Προφανώς, ο υπάλληλος στο Γερμανό ήθελε να πουλήσει κάποιο άλλο πρόγραμμα στον συγγενή σου, κάποια σύνδεση ή κάποιο συμβόλαιο ίσως και γι αυτό του πέταξε μια κοτσάνα που φυσικά δεν πρόκειται να γίνει ποτέ...

Πριν λίγο καιρό είχαμε διαβασει ότι η cosmote έτρεχε στα δικαστήριο έναν ιδιώτη που είχε τολμήσει πριν κάποια χρόνια να κατοχυρώσει το domain whatsup και φυσικά του το έκλεψε τελικά και τώρα ο υπάλληλος λέει ότι η cosmote θα καταργήσει το whatsup !! :P

#19   nikap4

nikap4

    iPH Contributor

  • 1.582 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 27/01/2011 - 17:09

Εγώ σήμερα που πήγα να κάνω τα 500 internet με 5 ευρώ είχαν τελειώσει και πάλη πίσω στα 60 με 3 ευρώ

#20   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 27/01/2011 - 20:05

Τέλειωσε από τον παλιό τον χρόνο.

#21   kostakiss

kostakiss

    iPH Elite Poster

  • 1.910 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 27/01/2011 - 20:46

και γω το ακουσα απο γνωστο που δουλευει στο γερμανο(και μαλιστα οτι τελειωνει αυτον τον μηνα η τον αλλο)..το ειπε σε μενα,που δεν ειχε καποιο οφελος..αλλα αν δε δω κατι στην πραξη..δεν πιστευω τιποτα..

#22   nikap4

nikap4

    iPH Contributor

  • 1.582 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 27/01/2011 - 20:58

Τέλειωσε από τον παλιό τον χρόνο.

Αφού είχα μέχρι σήμερα τα 500?

#23   agpol07

agpol07

    iPH Contributor

  • 1.081 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 27/01/2011 - 21:21

Αυτο που ξερω εγω ειναι οτι θα σταματησει το 1500 λεπτα κ μνμτα.. Αλλα θα βγαλουν καποια αλλη προσφορα..

#24   arkoudi

arkoudi

    iPH Enthousiast

  • 567 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 27/01/2011 - 22:43

Παιδιά σαν Πωλητής κι εγώ Κινητής Τηλεφωνίας έχω να ενημερώσω ότι :
α) Τα What's Up δεν θα καταργηθούν !! (Θα είναι απλά μία καρτοκινητή χωρίς ιδιαίτερη προσφορά,ίσως να βγει ξανά κάτι σαν παλαιότερα όπου με 5 Ευρώ έδινε 500 λεπτά ή 1500 λεπτά,έτσι θα έχει και έσοδα πολύ μεγαλύτερα και όλοι οι συνδρομητές θα το κάνουν γαργάρα!)
β) Την θέση τους παίρνουν τα Καρτοσυμβόλαια με 15-20-25-35 Ευρώ και το Απεριόριστα 15 που είναι συμβόλαιο,αυτά δίνουν επιδοτήσεις και Απεριόριστη (1500 λεπτά) ομιλία προς όλη την Cosmote.

Οι λόγοι που θα συμβεί αυτό :
Τα smartphones ! (Προσωπική άποψη)

Πως θα αλλάξει :
Αν ο ανταγωνισμός (και για την ακρίβεια η Vodafone) βγάλει κάποια ιδιαίτερη προσφορά, η Cosmote Θα προσπαθήσει να το "τρενάρει" όσο μπορεί γιατί έχει χάσει αρκετές γραμμές από τα what's up.

#25   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 27/01/2011 - 23:19

Αφού είχα μέχρι σήμερα τα 500?

Το ότι σταμάτησε να ισχύει η προσφορά με τα 500 δεν σημαίνει πως θα χάσεις τα mb που έχεις πάρει.
Εγώ πχ είχα βάλει 2 x 500 στις 30 δεκεμβρίου και έχω χίλια μέχρι τις 30 ιανουαρίου.29 του μήνα θα βάλω 60 mb με 3 ευρώ και από 763 που έχω τώρα θα πάω 823.ετσι δεν θα εχω για αρκετο καιρό αρκετά mb :D

#26   giorgiog13

giorgiog13

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2011 - 23:47

Aπο εγκυρη πηγη εμαθα οτι το what's up ή θα καταργηθει ή θα παψει να εχει τον τοσο δωρεαν χρονο ομιλιας που δινει τωρα και θα μεινει σαν μια απλη καρτοκινητη οπως λεει και ο φιλος παραπανω με καποιες προσφορες ανα διαστηματα (νομιζω πως θα καταργηθει εντελως). Με τον τοσο ανταγωνισμο εδιναν ολες οι εταιριες τοσο τζαμπα πραμα και τωρα τα εχουν δει μαυρα. Επισης, η vodafone ελλας απ'οσο ξερω παει κατα διαολου και μαλλον θα πουληθει και θα αλλαξει ονομα (vodafone hellas επαναλαμβανω).

Ακομα ομως και τα unlimited πακετα απ'οτι βλεπετε αλλαζουν γιατι δεν εβγαιναν οι εταιριες και πλεον μειωνουν παρα πολυ τον χρονο ομιλιας. Ανοιχτηκαν πολυ γενικοτερα και θα αλλαξουν πολλα απο εδω και περα.

#27   Coolermaster

Coolermaster

    iPH Member

  • 210 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 28/01/2011 - 00:26

Ο ξαδερφος μου ειναι τεχνικος στν COSMOTE και πιστεψε με ξερει τα παντα οσα περνουν απο εκει μιας και ειναι στο τμημα πληροφοριες/δεδωμενα.
οταν του το ειπα αυτο με την καταργηση μου ειπε το εξης: ειναι πιο πιθανο να βγει το iPhone 6 το καλοκαιρι παρα η καταργηση...
ΕΑΝ το κανουν ποτε θα χασουν κοντα στα 8.000.000 πελατες που το εχουν σε καθημερινη χρησει, μεσα και μεις.

Συνημμένα αρχεία






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες