Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Εξαντλημένα τα iPhone 4 στην Πιερία


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
19 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   mplecafe

mplecafe

    iPH Member

  • 232 μηνύματα
  • Twitter:@akismplecafe
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:mplecafe

Δημοσίευση 26/02/2011 - 14:09

γεια σασ φιλαρακια οπωσ γραφω ειναι εξαντλιμενα τα 4 εδω πηγε η μανα μου να το παρει απο κατερινη καταστημα βονταφον και την ειπα λιστα αναμονησ τελικα το δωσαμε σε καταστημα τησ ιδιασ εταιριασ λιτοχωρο και οκ , αλλα που μιλησα με τον ανθρωπο απο κατερινη σταματησαν να περνουν παραγγελιεσ γιατι ειναι εξαντλημενα !!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1.068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 26/02/2011 - 14:14

Φιλος 17 Δεκεμβριου παω να παρω το iphone 4 16gb απο την vodafone και δεν ειχαν...πηγα σε ολα τα καταστηματα Ηρακλειου Κρητης και δεν υπηρχε τπτ εκτος απο ενα 32gb!

Το πηρα μετα απο σκεψεις γιατι αλλιως θα επρεπε να περιμενω μεχρι τις 25 Δεκεμβρη να πανε Αθηνα και μετα οτι περισσεψει και σε εμας στην επαρχεια.... τι μου λες τωρα!!!!!!!


υπομονη

αλλ
Αυτο συμβαινει οχι γιατι ολη η Ελλαδα οπως νομιζουμε πηρε iphone αλλα γιατι οι αντιπρωσοποι δεν κανουν πιστωση στις εταιριες εδω...αλλα προπληρωνουν τις συσκευες και τις φερνουν.
Οι εποχες πιασε μια μπαλετα iphone και οταν τα δωσω σε ξεπληρωνω τελειωσαν!

#3   mplecafe

mplecafe

    iPH Member

  • 232 μηνύματα
  • Twitter:@akismplecafe
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:mplecafe

Δημοσίευση 26/02/2011 - 14:21

εχεισ δικιο ελλαδα ρε !!!!

#4   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2011 - 14:25

εχεισ δικιο ελλαδα ρε !!!!

εχεις αδικο συγγνωμη κιολας...εσυ θα χρεωνοσουν 600 με κερδος 1 ευρω ανα κινητο(ανευ συμβολαιου)?και αν καποιος δεν το αγοραζε απο σενα και θα σου εμενε αμανατι και συ που εισαι ο αντιπροσωπος θα εχανες εξακοσαρια ετσι(με μια οικονομικη κριση να δειχνει τα δοντια τους,και τον κοσμο να εχει σφιγμενα τα λουρια).βεβαια το τοπιο αλλαζει αν μιλησεις ενδιαφερομαι να κανω νεα συνδεση

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 26/02/2011 - 14:25


#5   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1.068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 26/02/2011 - 14:26

Εχει δικιο ο σαλονικιος φιλος απο πανω... η κριση τους βαρεξε ολους

#6   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2011 - 14:30

Εχει δικιο ο σαλονικιος φιλος απο πανω... η κριση τους βαρεξε ολους

εγω σε ολοκληρη θεσσαλονικη ειτε ανεφερα νεα συνδεση,ειτε ανανεωση συμβολαιου ειτε σκετη συσκευη δεν υπηρχε iphone 4 16 gb και μου ελεγαν να κανω 5,6 μηνες υπομονη ακομα και με νεα συνδεση. Η λυση βεβαια δοθηκε στο public με ανανεωση συμβολαιου(δεν ειχαν εγκριθει τοτε τα νεα πακετα 18 μηνα και τα λοιπα τοτε και εκανα 12 μηνο συμβολαιο και ετσι μου εκοψαν μονο 100 ευρω και πληρωσα 550 για να το αποκτησω)

#7   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1.068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 26/02/2011 - 14:32

τελικα εγω με 18μηνο ειχα 200 ευρω επιδότηση και εδωσα 560 νομιζω... Υπαρχει προβλημα με τις συσκευες αυτες οντως... το θεμα ειναι οτι το βλεπεις σαν πελατης και ξενερωνεις που πας να τα ακουμπησεις για να κανεις την "μαγκια" σου και δεν εχουν... τον καταλαβαινω τον φιλο πιο πανω 100%

Τελευταία επεξεργασία από: spiderdim, 26/02/2011 - 14:36


#8   mplecafe

mplecafe

    iPH Member

  • 232 μηνύματα
  • Twitter:@akismplecafe
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:mplecafe

Δημοσίευση 26/02/2011 - 15:12

παιδεσ να σασ πω κατι !!! τι μου λεσ για ενα ευρω η για 600 , τσαμπα το παιρνουμε με λεφτα και με πολλα λεφτα 600 και ευρω
χωρισ εμπορευμα στο μαγαζι πωσ θα πουλησεισ ? πωσ θα εισπραξεισ πωσ πωσ ? τι διαφιμισεισ που δινουν εκατομυρια ευρω στην τν τι δεν εχουν λεφτα !! σορρυ αλλα διαφωνω

#9   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2011 - 16:11

παιδεσ να σασ πω κατι !!! τι μου λεσ για ενα ευρω η για 600 , τσαμπα το παιρνουμε με λεφτα και με πολλα λεφτα 600 και ευρω
χωρισ εμπορευμα στο μαγαζι πωσ θα πουλησεισ ? πωσ θα εισπραξεισ πωσ πωσ ? τι διαφιμισεισ που δινουν εκατομυρια ευρω στην τν τι δεν εχουν λεφτα !! σορρυ αλλα διαφωνω

απο τα συμβολαια και μονο εισπρατουν,απο πωλησεις συσκεων δεν βγαζουν τιποτα σχεδον. λοιπον αφου διαφωνεις θα σου δωσω να κατανοησεις: εχει ξαναναφερθει στο φορουμ οτι η εταιρια κερδιζει 1 ευρω για καθε συσκευη iphone που πουλαει...αν ομως το αγορασεις με συνδεση 18μηνου συμβολαιου στο αφηνουν 280 ευρω να το παρεις και με 55 ευρω παγιο που σημαινει οτι η vodafone η cosmote θα βγαλει 990 ευρω(18 μηνες επι 55 ευρω το μηνα). Ξερεις τι σημαινει αυτο? Οτι η συσκευη εχει 600 ευρω και εσυ την πηρες 1270 μεσα σε εναν χρονο. Ποιος κερδιζει η εταιρια η εσυ?ουσιαστικα ειναι σαν να το αγοραζεις με δοσεις με το προβλημα εσυ να εισαι ο χαμενος και η εταιρια ο κερδισμενος και η apple δεν εχει προβλημα αφου εισπραττει το ποσο της

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 26/02/2011 - 16:15


#10   fotis74

fotis74

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/03/2011 - 10:01

εδω και 5 ημερες ψαχνω για ενα iphone 32GB και δεν υπαρχει ουτε 1 , σε καμια απο τις 3 εταιριες κινητης ουτε στον οτε , και στην ιδια την apple που ρωτησα μου ειπανε οτι δεν εχουν παραλαβει καθολου τηλεφωνα απο την αρχη του 2011 , μπας και εχουμε χρεωκοπησει και δεν μας το λενε?
τι ισχυει ξερει κανεις?


#11   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/03/2011 - 10:24

εδω και 5 ημερες ψαχνω για ενα iphone 32GB και δεν υπαρχει ουτε 1 , σε καμια απο τις 3 εταιριες κινητης ουτε στον οτε , και στην ιδια την apple που ρωτησα μου ειπανε οτι δεν εχουν παραλαβει καθολου τηλεφωνα απο την αρχη του 2011 , μπας και εχουμε χρεωκοπησει και δεν μας το λενε?
τι ισχυει ξερει κανεις?

πηγαινε στο public
καλα το οτι δεν εχουν iphone δεν σημμαινει οτι χρεωκκοπησαμε φιλε μου

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 03/03/2011 - 10:25


#12   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 03/03/2011 - 10:28

ειπαμε χρεωκοπια θα εχουμε 25 Μαρτιου με την ελευση του ipad2 στην χωρα μας.

#13   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/03/2011 - 10:59

ειπαμε χρεωκοπια θα εχουμε 25 Μαρτιου με την ελευση του ipad2 στην χωρα μας.

σταματηστε να λετε οτι θα πτωχευσουμε.δεν συμφερει σε κανεναν να πτωχευσουμε ουτε εμας,καθως τα προιοντα και η βενζινη θα παρουν την ανιουσα και φυσικα δεν συμφερει τους ευρωπαιους γιατι θα υποτιμηθει το ευρω εναντι του δολλαριου..σεναρια καταστροφολογιας πρεπει να σταματησουν καποια στιγμη,οτι θα μειωθουν οι μισθοι και οτι θα περικοπουν επιδοματα αυτο ειναι αληθεια βεβαια μενει να το δουμε στην πραξη
αλλα δεν ειναι πολιτικο βημα αυτο το φορουμ αλλα ουτε και φορουμ του Μυριαμ Τζοσουα να κανουμε να προβλεψεις...

#14   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/03/2011 - 11:28

Και κοζανη γιοκ πηγα σημερα και μου ειπαν 15 μερες :o

#15   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 03/03/2011 - 12:14

σταματηστε να λετε οτι θα πτωχευσουμε.δεν συμφερει σε κανεναν να πτωχευσουμε ουτε εμας,καθως τα προιοντα και η βενζινη θα παρουν την ανιουσα και φυσικα δεν συμφερει τους ευρωπαιους γιατι θα υποτιμηθει το ευρω εναντι του δολλαριου..σεναρια καταστροφολογιας πρεπει να σταματησουν καποια στιγμη,οτι θα μειωθουν οι μισθοι και οτι θα περικοπουν επιδοματα αυτο ειναι αληθεια βεβαια μενει να το δουμε στην πραξη
αλλα δεν ειναι πολιτικο βημα αυτο το φορουμ αλλα ουτε και φορουμ του Μυριαμ Τζοσουα να κανουμε να προβλεψεις...

αν χρεωκοπησουμε φιλε μου, που ολοι οι καθηγητες αυτο φωναζουν τοσους μηνες πριν να υπογραφει το μνημονιο, η ευρωπη θα μας δωσει μια κλωτσια κ θα μας στειλει απο κει που ηρθαμε...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες