Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

[Ended] LoanΧpress Contest - Win 3 licences


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
34 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: [Ended] LoanΧpress Contest - Win 3 licences (44 μέλη έχουν ψηφίσει)

Έχετε Data Plan για το iPhone σας;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε

#1   Yannis

Yannis

    Rebuilding

  • 2.681 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:GC

Δημοσίευση 17/08/2009 - 10:47

Μια ακόμα "Ελληνική" εφαρμογή για τα μέλη του iPhonehellas.gr

Ο σημερινός μας διαγωνισμός είναι μια προσφορά του Teokoul και αφορά την εφαρμογή LoanΧpress.

To LoanXpress είναι ένας calculator με τον οποίο μπορεί να γίνει υπολογισμός της μηνιαίας δόσης, του συνολικού τόκου αλλά και το συνολικού κόστους οποιαδήποτε δανείου (Αυτοκινήτου ή Ακινήτου). Μάλιστα για δάνεια με διάρκεια μέχρι 6 έτη (κυρίως αυτοκινήτων) υπάρχει και ανάλυση του τοκοχρεωλυσίου για κάθε έτος. Επίσης υπάρχει δυνατότητα εξεύρεσης του συνολικό ύψους δανείου που μπορεί να πάρει κάποος αν γνωρίζει τη δόση που μπορεί (αντέχει) να πληρώνει κάθε μήνα.

Συνημμένο αρχείο  loanxpress_1.png   136,5KB   5 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  loanxpress_2.png   135,12KB   5 λήψεις


Τέλος υπολογίζει και τη διάρκεια αποπληρωμής ενός δανείου. (ιδανικό για υπόλοιπα πιστωτικών καρτών που θέλουμε να γνωρίζουμε σε πόσο καιρό θα αποπληρωθούν).

Για να λάβετε μέρος στο διαγωνισμό θα θέλαμε να ψηφίσετε στη δημοσκόπηση και να σχολιάσετε την ψήφο σας. Έχετε κάποιο Data Plan (πακέτο για πρόσβαση στο Internet από το κινητό σας), και αν ναι τι είναι; Έχετε συνδιάσει το iPhone με κάποιο πακέτο αποκλειστικά για το iPhone (π.χ. τα πακέτα της Vodafone και της Cosmote) ή έχετε Data plan με κάποιον άλλο τρόπο; Μήπως το χρησιμοποιείτε σαν καρτοκινητό;

Η εφαρμογή είναι διαθέσιμη εδώ και στοιχίζει 1,59 ευρώ.

Ο διαγωνισμός θα λήξει αύριο Τρίτη 18 Αυγούστου στις 24.00.

Good things come to those who wait...


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Yannis

Yannis

    Rebuilding

  • 2.681 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:GC

Δημοσίευση 17/08/2009 - 10:49

Προσωπικά αυτή την περίοδο χρησιμοποιώ το iPhone μου με σύνδεση WIND, και έχω Data Plan με το πακέτο i300.

(άρα ψηφίζω την 2η επιλογή, αφού δεν είναι ένα πακέτο αποκλειστικά για το iPhone και μπορεί να χρησιμοποιηθεί με οποιοδήποτε κινητό τηλέφωνο που υποστηρίζει υπηρεσίες Internet)

Good things come to those who wait...


#3   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/08/2009 - 10:56

εγω περισοτερο χρησιμοποιω wifi αλλα το σκευτωμαι μελοντικα..

ezgif_com_crop_2.gif


#4   Corinna

Corinna

    iPH User

  • 178 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone SE
  • GameCenter:Zealgr

Δημοσίευση 17/08/2009 - 11:12

Για την ώρα χρησιμοποιώ μόνο wi-fi. Ευτυχώς βρίσκω σχεδόν παντού πια...
Θα ήταν εξαιρετικά χρήσιμο ένα data plan αλλά για την ώρα στην Cosmote δεν συνδυάζεται με το πακέτο που χρησιμοποιώ και δεν συμφέρει να κόψω τις απεριόριστες κλήσεις.

#5 Guest_puntakias_*

Guest_puntakias_*

Δημοσίευση 17/08/2009 - 11:38

Χρησιμοποιώ και τα δύο (wifi - data plan) ανάλογα που βρίσκομαι , ψήφισα την επιλογή 1

#6   lefteris82

lefteris82

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2009 - 11:40

κι εδώ μόνο wifi. θα ηθελα καποιο ντατα πλανα αλλα εδω στην γουίντ που ρώτησα παιζουν κατι τιμές 15 ευρώ το μήνα για 140MB :unsure: :D

#7   em1111

em1111

    iPH Member

  • 267 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2009 - 11:51

Nope, αλλά θα ήθελα να έχω στο μέλλον προς το παρον wifi και hotspot etc....

#8   Meowth

Meowth

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2009 - 11:56

Εγώ το έχω με σύνδεση WIND ο αριθμός είναι εταιρικός και δεν έχω καποιο Data Plan διστυχός...
οποτε wifi χαλαρα... :rolleyes: :D

#9   spyridon4s

spyridon4s

    iPH User

  • 123 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/08/2009 - 12:02

θα θελα στο μελλον... :P

#10   GRes

GRes

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2009 - 12:09

Εχω Data plan γιατι νομιζω οτι το iphone χωρις internet ειναι μισο ...

#11   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 17/08/2009 - 12:12

Ναι έχω πακέτο για το iPhone!

#12   mainstays

mainstays

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2009 - 12:13

Εχω ενα data plan 1GB. Το οποιο βεβαια ειναι υπεραρκετο για ενα μηνα. Κανονικα ηταν 250MB αλλα ηταν μια προσφορα μια μερα .... και τα 250ΜΒ τα εκανα δωρεαν 1GB για ενα χρονο.

#13   elrik428

elrik428

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2009 - 13:00

Γενικά χρησιμοποιώ και τους 2 τρόπους (Wi-Fi, 3G) αλλά σαν Data Plan έχω αποκλειστικά για iPhone, Cosmote i-35. Οπότε διαλέγω την 1η επιλογή.

#14   gerimos

gerimos

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/08/2009 - 13:20

Χρησιμοποιώ data plan αλλά όχι αποκλειστικά με το iphone

#15   hexblot

hexblot

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2009 - 14:21

πιστεύω πως το να μην έχεις κάποιο data plan για το iPhone είναι σαν να έχεις Ferrari με κόφτη στα 40... πολύ καλό, flashy, κλπ... αλλά τίποτα το ιδιαίτερο.

Η μεγάλη δύναμη του iPhone είναι το τι μπορείς να κάνεις όταν είσαι on the move - να βρεις ένα βενζινάδικο ή ένα διανυκτερεύον φαρμακείο στις 3 το πρωι ( AthensBook.app ), να βρεις πως θα πας σε μια διεύθυνση που σου έδωσαν ( maps.app ), ή ακόμα και να σου πει ένας κολλητός "έλα εδώ" και να σου στείλει το GPS στίγμα του ( maps.app μέσω email, brightkite.app, και άλλα )...

Δε θα πάω στις ευκολίες εργασίας, γιατί μπορεί να είναι ιδιαίτερες για την δική μου δουλειά ( mail παντού, VPN+SSH στους servers της δουλειάς από το σπίτι της κοπέλας μου που δεν έχει internet )...

Ξεφεύγω λίγο --
1. Data plan για το iPhone :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες