Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Και άλλη περίπτωση πρωτότυπου iPhone που χάνεται σε μπαρ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
42 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2011 - 21:22

Δεν ηξερα οτι τα νοκια τα κρατας απο την κεραια για να μιλησεις... εκτος αν δεν φταιει η apple που εβαλε την κεραια εκει που πρεπει να το κρατας για να μιλησεις και φταιει το χερι που εχει χουφτα και παλαμη ενω θα μπορουσε να ειναι σκετο 3 δακτυλα ας πουμε???
Ασε βρε φιλαρακο... ολα τα κινητα εχουν το deathgrip, το θεμα ειναι να μην γινεται το deathgrip οταν απλα κανεις grip για να μιλησεις... coprente?

γιατι δεν τα κρατας με την παλαμη απο το πισω μερος....οκ ας πουμε οτι μονο το iphone εχει deathgrip?ειναι ενας λογος που το πηρες?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   eNeRGy

eNeRGy

    iPH Member

  • 336 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2011 - 23:51

...οκ ας πουμε οτι μονο το iphone εχει deathgrip?ειναι ενας λογος που το πηρες?

Τελικα βρε φιλαρακο, εγω το παιζω οτι σε ξερω ή εσυ? ::)
Ντεν εχω iphone 4 καρντια μου! :lol:

#33   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2011 - 00:23

Τελικα βρε φιλαρακο, εγω το παιζω οτι σε ξερω ή εσυ? ::)
Ντεν εχω iphone 4 καρντια μου! :lol:

δεν το συνεχιζω...ειναι φυσιολογικο να κρινεις κατι διχως να το δοκιμασεις..καλη συνεχεια

#34   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 02/09/2011 - 22:05

Η περίπτωση του κλεμμένου πρωτότυπου iPhone 5 που δημοσιεύσαμε προχτές ήταν περίεργη από την αρχή. Μερικοί υποστηρίζουν ότι πρόκειται για κόλπο μάρκετινγκ είτε από μεριάς της Apple είτε από άλλους που ζητούν δημοσιότητα. Το σίγουρο είναι ότι η ιστορία του CNET είχε κενά μιας και η αστυνομία του Σαν Φρανσίσκο ισχυρίζεται ότι η Apple δεν επικοινώνησε ποτέ μαζί τους αλλά ούτε και έγινε έρευνα σε κανένα σπίτι.

Αναρτημένη εικόνα

Νέο δημοσίευμα από την SFWeekly, ωστόσο, πάει ακόμα παραπέρα την ιστορία σύμφωνα με την οποία ο Calderon, ο άνθρωπος που υποτίθεται ότι έκλεψε το πρωτότυπο iPhone 5 και στο σπίτι του οποίου εντοπίστηκε το σήμα, αναφέρει ότι τέσσερις άνδρες και δύο γυναίκες εμφανίστηκαν στο σπίτι του με κάποιο σήμα και τον απείλησαν.

Συγκεκριμένα, οι άνθρωποι αυτοί έψαξαν το σπίτι του Calderon, δεν βρήκαν τίποτα και του προσέφεραν $300 για την επιστροφή της συσκευής αφήνοντας και έναν αριθμό επικοινωνίας. Οι δημοσιογράφοι κάλεσαν τον αριθμό και ισχυρίζονται ότι απάντησε ο υπεύθυνος ερευνών της Apple και πρώην αρχιφύλακας στο San Jose, Anthony Colon. Το προφίλ του Colon στο Linkedin που επιβεβαιώνει ότι εργάζεται στην Apple δεν υφίσταται πλέον.

Προφανώς, δεν υπάρχει καμία απτή απόδειξη ότι οι άνθρωποι αυτοί εργάζονταν για την Apple αλλά η ιστορία περιπλέκεται ακόμα περισσότερο όπως φαίνεται.

Follow me on twitter


#35   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/09/2011 - 01:14

U P D A T E

Η ιστορία καταντά λιγάκι γελοία. Νέο δημοσίευμα της SFWeekly τώρα αναφέρει ότι η αστυνομία του Σαν Φρανσίσκο όντως βοήθησε με τρία ή τέσσερα άτομα με πολιτικά δύο ερευνητές της Apple. Οι ερευνητές αυτοί (είτε εργαζόμενοι είτε ιδιωτικοί ντετέκτιβ που δουλεύουν για την Apple) είναι αυτοί που μπήκαν στο σπίτι του Calderon και όχι οι αστυνομικοί. Αυτό επιβεβαιώνει και ο ίδιος ο Calderon, o οποίος τώρα δηλώνει ότι τα δύο αυτά άτομα δεν δήλωσαν ξεκάθαρα ότι είναι αστυνομικοί αλλά είχε την εντύπωση. ΟΚ.

Follow me on twitter


#36   ntsili

ntsili

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/09/2011 - 03:58

Μετά θα μας πούνε ότι μπήκαν οι U.S. Marines στο σπίτι για να σώσουν το πρωτότυπο από τους εξωγήινους... :lol:
Και μέτά περάσανε και οι M.I.B. και αντί να σβήσουν τη μνήμη του μάρτυρα, έσβησαν κατά λάθος τη μνήμη του κινητού... 8)
"Πάρε μας μεγάλε σε αυτό τον αριθμό για να σου το επισκευάσουμε"... :blink:
Και μετά ο Steve Jobs, ανακοίνωσε την επιστροφή στην ενεργό δράση μέχρι να βγάλει το iPhone6... :wub:

Μάλλον εκεί στο America υπάρχουν βλάκες που τα πιστεύουν αυτά. Δεν εξηγείται αλλιώς.

Τελευταία επεξεργασία από: ntsili, 03/09/2011 - 03:58


#37   Jeronimos

Jeronimos

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/09/2011 - 08:41

Μετά θα μας πούνε ότι μπήκαν οι U.S. Marines στο σπίτι για να σώσουν το πρωτότυπο από τους εξωγήινους... :lol:
Και μέτά περάσανε και οι M.I.B. και αντί να σβήσουν τη μνήμη του μάρτυρα, έσβησαν κατά λάθος τη μνήμη του κινητού... 8)
"Πάρε μας μεγάλε σε αυτό τον αριθμό για να σου το επισκευάσουμε"... :blink:
Και μετά ο Steve Jobs, ανακοίνωσε την επιστροφή στην ενεργό δράση μέχρι να βγάλει το iPhone6... :wub:

Μάλλον εκεί στο America υπάρχουν βλάκες που τα πιστεύουν αυτά. Δεν εξηγείται αλλιώς.

Όλα είναι παραμύθια...δεν μπορεί να κλαπεί το iPhone 5 φιλέ αφού η apple έχει προσλάβει όλους τους υπερηρωες της marvel για να φυλάνε τα πρωτοτυπα σε μυστική τοποθεσία σε άλλη διάσταση.

#38   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 03/09/2011 - 08:41

εγώ έχω το prototype iPhone 6 και τώρα θα έχω και το 7 περιμένο πως και πως από ώρα σε ώρα ποιος θα το ξεχάσει κάπου lol... έχει καταντίσει βαρετό πλέων. μιά χάνετε το 3GS σε αεροδρόμιο, μία το 4 άρη σε μπάρ υλικρινά και το 5 σε μπαρ? anyway... εγώ είμαι με τον Chuck Norris iPhone 6 :P

Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#39   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/09/2011 - 08:58

U P D A T E

Η ιστορία καταντά λιγάκι γελοία. Νέο δημοσίευμα της SFWeekly τώρα αναφέρει ότι η αστυνομία του Σαν Φρανσίσκο όντως βοήθησε με τρία ή τέσσερα άτομα με πολιτικά δύο ερευνητές της Apple. Οι ερευνητές αυτοί (είτε εργαζόμενοι είτε ιδιωτικοί ντετέκτιβ που δουλεύουν για την Apple) είναι αυτοί που μπήκαν στο σπίτι του Calderon και όχι οι αστυνομικοί. Αυτό επιβεβαιώνει και ο ίδιος ο Calderon, o οποίος τώρα δηλώνει ότι τα δύο αυτά άτομα δεν δήλωσαν ξεκάθαρα ότι είναι αστυνομικοί αλλά είχε την εντύπωση. ΟΚ.


Πιστεύω ότι η Apple το κάνει επίτιδες για να δημιουργήσει εντυπώσεις και να αρχίσουν όλοι να ψάχνουν το και καλά χαμένο iPhone 4s ή 5 ακόμα και αυτό καλά καλά δεν ξέρουμε τι θα είναι ή πως θα το ονομάσουν ή αν θα τα δούμε και τα δύο τελικά.

Και όσο πλησιάζει ο καιρός θα μας τρελάνουν στις φήμες .

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#40   ntsili

ntsili

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/09/2011 - 14:11

Τσεκάρετε το iPhone4 σας... Μπορεί να έχετε το 5άρι και να μην το ξέρετε!! αχαχαχα :lol:

#41   mikelev

mikelev

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/09/2011 - 17:14

mission : black hawk down. σιγα μην σήκωσαν και ελικόπτερα.παίζει να μπούκαραν και σε slow motion - bullet time.

#42   nikolis9

nikolis9

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2011 - 09:13

Police search for prototype iPhone
More info

#43   eNeRGy

eNeRGy

    iPH Member

  • 336 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2011 - 23:33

εχει γελιο!!!






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες