Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5 με μεταλικό πλαίσιο και οθόνη μικρότερη από 4 ίντσες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
28 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   georgoud

georgoud

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:georgoud

Δημοσίευση 29/08/2011 - 13:37

Η Digitimes σήμερα το πρωί δημοσίευσε μια περίεργη αναφορά που αλλάζει μερικές φήμες που έχουμε δει στο παρελθόν σχετικά με το iPhone 5.

Αναρτημένη εικόνα

Το πιο περίεργο κομμάτι αυτής της αναφοράς είναι ότι προσπαθεί να αντικρούσει το ψεύτικο video του iPhone 5 που διέρρευσε στο YouTube νωρίτερα τον Αύγουστο.

Το video που είδαμε φαίνεται ότι ήταν τελείως ψεύτικο όμως πολλοί φαίνεται να το είδαν σοβαρά, αλλά τουλάχιστον αντικρούουν τις πληροφορίες που υποτίθεται ότι διέρρευσαν διάφοροι προμηθευτές.

Αντίθετα, οι πηγές τους δείχνουν ότι το iPhone 5 θα έχει 3.5 ή 3.7 ίντσες οθόνη με έναν σχεδιασμό που θα επιτρέπει στην συσκευή να είναι πιο λεπτή αλλά να κάνει την οθόνη να μοιάζει μεγαλύτερη.

Επίσης στην αναφορά φαίνεται ότι το πίσω μέρος θα αλλαχτεί με ένα μεταλλικό πλαίσιο.
Παρ’ όλη τη περίεργη φύση της αναφοράς, αυτές οι λεπτομέρειες έρχονται σε μια ενδιαφέρουσα στιγμή καθώς η εικόνα του iPhone 5 γίνεται ολοένα και πιο μπερδεμένη.

Source

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   costaspro

costaspro

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2011 - 16:48

Εαν ειναι ετσι δυστυχως θα παραμεινω στο 4αρακι μου...

#3   hackertom

hackertom

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/08/2011 - 17:17

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ ΦΗΜΕΣ!

#4   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 29/08/2011 - 17:19

και πάνω που έλεγα να πουλήσω το s2 για να παρω το 5αρι.....
ελπίζω να μην είναι αλήθεια....

#5   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/08/2011 - 17:22

και να βγει το 5......εγω το 4 8α εχω.....ειναι πιο χοντρο αλλα εχει ωραιο σχημα

#6   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 29/08/2011 - 17:32

βασικα το γεγονος ειναι ενα , και εχει προαναφερθει , ενας απο τους λογους αγορας ενος 4ρι ειναι το design , προσωπικα ποιο ομορφο smartphone στην αγορα δεν εχω δει, τωρα να αλαξουν το σχεδιο που εχει κανει
τις περισσοτερες πολησεις σε iphone για να πανε σε παλιο "στυλ" εμενα μου μοιαζει κουλο, ουτως ή αλλως δεν το σκευτομουν και πολυ για το 5 , γιατι απο τις φήμες , ρυζηκές αλλαγες δεν νομίζω να δω. αλλα
εαν δω και σχεδιο που αναφερετε τωρα εχω φυγει για καλιφορνια με παλετες απο ντοματες σε c130 >:(

#7   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/08/2011 - 17:51

Δεν παίζει με τίποτα αυτό.
Προβλέπω να γίνεται η παρουσίαση του 4s (κάτι σαν αυτό που περιγράφεται παραπάνω) τέλος Σεπτέμβρη και εκεί που θα έχουν απογοητευθεί και θα λένε όλοι πάμε να πάρουμε το Samsung θα βγει ο Tim Cook (μακάρι να είναι καλά και να βγει ο Steve Jobs) και θα πει...σας έχουμε και κάτι ακόμη...το νέο iPhone 5 και θα πάθουν όλοι πλάκα.
Ελπίζω :blush:

#8   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 29/08/2011 - 17:55

Δεν παίζει με τίποτα αυτό.
Προβλέπω να γίνεται η παρουσίαση του 4s (κάτι σαν αυτό που περιγράφεται παραπάνω) τέλος Σεπτέμβρη και εκεί που θα έχουν απογοητευθεί και θα λένε όλοι πάμε να πάρουμε το Samsung θα βγει ο Tim Cook (μακάρι να είναι καλά και να βγει ο Steve Jobs) και θα πει...σας έχουμε και κάτι ακόμη...το νέο iPhone 5 και θα πάθουν όλοι πλάκα.
Ελπίζω :blush:


μακαρι , αντε να δουμε , θα μας στηλουν ολους αδιαβαστους και θα κάνουν το μπαμ? η θα παμε για ντου στην apple

(extra επηχηρημα οτι δεν υπάρχει official service apple στην ελλαδα, μονο μεταπολητες, θα πεσει γερη μάχη

Συνημμένα αρχεία

  • Συνημμένο αρχείο  5438.jpg   93,9KB   9 λήψεις


#9   balander

balander

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/08/2011 - 20:23

MEGA FAIL < 4''

#10   kirileman

kirileman

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/08/2011 - 20:54

Tera fail >4''

#11   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 29/08/2011 - 21:09

Αποκλείεται να μην έχει μεγαλύτερη οθόνη εγώ πιστεύω ότι οι θήκες μας έχουν δείξει πως θα είναι και σίγουρα δεν θα έχουμε antena gate όπως όλοι αυτοί που έχουν τα 4 και θα θέλουν σήμα καμπάνα θα τα σταξουν για 5 και φυσικά γιατί θα έχει 8megapixel κάμερα καλύτερη μπαταρία πιο λεπτό νέο μοντέρνο ντιζαιν και φυσικά το νέο τσιπ γραφικών που έχει το iPad 2 και τον επεξεργαστη a5 και από ότι βλέπουμε touch πληκτρο για να μην φοβόμαστε μην μας χαλάσει

#12   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 29/08/2011 - 21:10

Τα είπαμε χίλιες φορές !! Οτι και να είναι όλοι θα το πάρουμε !! Τα ίδια έλεγαν κάποιοι και για το 3GS , και τώρα έχουν μέχρι λευκό τεσσάρι....

#13   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 29/08/2011 - 21:12

Τα είπαμε χίλιες φορές !! Οτι και να είναι όλοι θα το πάρουμε !! Τα ίδια έλεγαν κάποιοι και για το 3GS , και τώρα έχουν μέχρι λευκό τεσσάρι....

Μεγάλο δίκιο. Εγω βέβαια ξέρω έναν που δεν θα το πάρει, τον εαυτό μου. Τι να κάνουμε οικονομική κρίση. :P

#14   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 29/08/2011 - 21:14

Μεγάλο δίκιο. Εγω βέβαια ξέρω έναν που δεν θα το πάρει, τον εαυτό μου. Τι να κάνουμε οικονομική κρίση. :P



Αυτο είναι αλήθεια !! Με την προυπόθεση οτι έχουμε χρήματα , όχι γιατί δέν μας άρεσε !

#15   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2011 - 21:30

οτι θα το παρουμε ολοι , ειναι αληθεια. αλλα μην περιμενετε να δειτε με τιποτα τρελλες διαφορες.! οπως το 4 θα ειναι με καλυτερο επεξεργαστη και καμερα. τιποτα αλλο. και πολυ φοβαμαι οτι και το μεγεθος οθονης θα ειναι ακριβως το ιδιο.! εαν ειναι οπως στις φωτο παντως θα ειναι φοβερο.,! αλλα χλωμο το βλεπω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες