Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απαραδεκτο ως "Καταγγελια"


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
46 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:53

θα πρεπει να καταλαβετε πως οι κανονες ενος forum δεν μπαινουν με δημοκρατικες διαδικασιες.. αλλα οριζονται απο τους ιδιοκτητες .. κι οποιος θελει τους ασπαζεται..


Αναρτημένη εικόνα
:P :P :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   panosss23

panosss23

    iPH Enthousiast

  • 498 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:55

Όπως ο Γιωργάκης κανει ότι θέλει χωρίς να μας ακούει κοινός μας γράφει στα @@ του... Πλακιτσα
Τεσπα δικό σας το μαγαζί αντμιν δικές σας η αποφάσεις το λες ξεκάθαρα δεν είναι δημοκρατικές οπότε τα λόγια είναι περιττά,
Ιδέες δίνουμε απλά

#33   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 09/10/2011 - 19:01

Όπως ο Γιωργάκης κανει ότι θέλει χωρίς να μας ακούει κοινός μας γράφει στα @@ του... Πλακιτσα
Τεσπα δικό σας το μαγαζί αντμιν δικές σας η αποφάσεις το λες ξεκάθαρα δεν είναι δημοκρατικές οπότε τα λόγια είναι περιττά,
Ιδέες δίνουμε απλά


Αντε αυτό φαινετυε λιγακη Ολιγαρχικο!!!!

#34   vezyro

vezyro

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/10/2011 - 19:05

Αναρτημένη εικόνα
:P :P :P




Aπιστευτο αλλα αυτο σκεφτηκα και εγω!!!!!!!χαχαχαχαχαχαα!!!!

#35   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2011 - 19:23

Όπως ο Γιωργάκης κανει ότι θέλει χωρίς να μας ακούει κοινός μας γράφει στα @@ του... Πλακιτσα
Τεσπα δικό σας το μαγαζί αντμιν δικές σας η αποφάσεις το λες ξεκάθαρα δεν είναι δημοκρατικές οπότε τα λόγια είναι περιττά,
Ιδέες δίνουμε απλά


κανεις δεν αρνηθηκε να ακουσει προτασεις.. εχουν ανοιχτει 10 topics με τα ιδια πραγματα.. οι αγγελιες ενδιαφερουν 20 -30 μελη.. τα υπολοιπα 36000 μπορει να χρειαστουν να δωσουν την παλια συσκευη τους.. μια φορα το χρονο.. οποτε οι αγγελιες τους ειναι αδιαφορες το υπολοιπο διαστημα..

#36   panosss23

panosss23

    iPH Enthousiast

  • 498 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 09/10/2011 - 19:41

οι αγγελιες ενδιαφερουν 20 -30 μελη

Μπα μη το λες εγω που βλεπω καθημερινα της αγγελιες εχει κοσμο που ψαχνει αγοραζει κτλ
απλα δεν ειναι το must του site αυτου η αγγελιες...
γιωργακη θελουμε αξιολογηση... :D

#37   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2011 - 19:47

απο τα 565 μελη που ειμαστε .. online το τελευταιο μισαωρο.. τα 28.. ειναι στις αγγελιες.. πωληση και αλλα 20 στο ζητηση - πωληση γενικα μιλαμε για ενα 10%.. οχι οτι δεν ειναι σημαντικο ποσοστο.. αλλα οπως και να το κανεις δεν ειμαστε ενα site - forum αγγελιων... :)

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 09/10/2011 - 19:47


#38   gvupp

gvupp

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gvupp

Δημοσίευση 09/10/2011 - 19:47

Εμενα φίλε μου η γνώμη μου είναι οτι δένα θα έπρεπε να περιμένεισ τοσο πολύ!! Αφου είδες οτι περνάνε η μέρες και δεν βλέπεις φώς θα 'επρεπε να κοιτάξεις άλλη αγγελία και μέσα εδω έχει πάρα πολλές ευκαιρίες!! Αρκεί φυσικα να έισαι προσεκτικός!!

#39   Odd

Odd

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2011 - 19:58

Παιδια ο τυπος οντως τον εριξε τον φιλο που θα περιμενε να παραλαβει απο δευτερα το iphone του, αλλα απατεωνια δεν του εκανε, απλα δεν του το πουλησε τελικα γιατι προφανως βρηκε καποιον στην περιοχη του, οποτε μη το χοντραινουμε. Σιγουρα αυτο που εκανε δεν ηταν σωστο ειδικα αφου δεν ειδοποιησε,αλλ λεφτα προφανως δεν πηγε να του φαει.

Το reputation παντως μηδενικο ρολο παιζει στην πραγματικη αξιοπιστια, ο καθενας το πεταει οπου θελει.
Μπορει να γραψω εγω εδω μια βλακεια και να μου πατησουν 10 ατομα το + αυτο δεν σημαινει αυτοματα οτι ειμαι αξιοπιστος. Εχουμε αρκετα παραδειγματα στο φορουμ με απατεωνακους με 5-10 λογαριασμους και πολλα + να προσπαθουν να κανουν τη φουστια.

Ειχα δει σε καποιους χρηστες να γραφουν αξιολογησεις για συναλλαγες που ολοκληρωθηκαν στα μηνυματα του προφιλ που μπορουν να τα διαβασουν ολοι. Αυτο ειναι πιο εξυπηρετικο για να διαπιστωσεις την αξιοπιστια καποιου, αν και παλι δεν διασφαλιζεσαι 100%.

#40   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 10/10/2011 - 11:28

Ο ΤasosAp τώρα βγαίνει και λέει αλλα διότι δεν το συμφερε: Δείτε το τελευταίο pm...

Συνημμένο αρχείο  01.png   517,86KB   44 λήψεις

#41   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 10/10/2011 - 11:32

Το ίδιο πρόβλημα με το συγγεκριμενο άτομο το έχει και ο k3rv3r0s..... Ωστόσο δεν είμαι ο μοναδικός...

#42   gastonegr

gastonegr

    iPH Member

  • 228 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Sbxgr

Δημοσίευση 10/10/2011 - 11:32

Απαραδεκτος κατι τυποι σαν αυτον σε κανουν οταν θες να αγορασεις ενα προιον απο αγγελια και βλεπεις οτι αυτος ο καποιος δεν ειναι απο την περιοχη που βρισκεσαι και εσυ ο ιδιος. να την παρακαμπτεις την αγγελια και να ψαχνεις ατομα απο τα δικα σου μερη.

#43   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 10/10/2011 - 11:36

Απαραδεκτος κατι τυποι σαν αυτον σε κανουν οταν θες να αγορασεις ενα προιον απο αγγελια και βλεπεις οτι αυτος ο καποιος δεν ειναι απο την περιοχη που βρισκεσαι και εσυ ο ιδιος. να την παρακαμπτεις την αγγελια και να ψαχνεις ατομα απο τα δικα σου μερη.

Ακριβώς φιλε θα το προσέξω άλλη φορα αλλα στην περιοχή που μένω είναι κομοπολη κι έτσι δεν έχουμε αρκετά μελη κι έτσι για να βρω κάτι επιλέξα ως ποιο κοντινή περιοχή την Αθηνα οπου βρησκονταν το άτομο (μια ώρα απόσταση από εδώ που μένω)...

Τελευταία επεξεργασία από: milofonakias, 10/10/2011 - 11:36


#44   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 10/10/2011 - 11:50

Οπως και να εχει απλα δε τηρησε τη συμφωνια, αυτο δεν μπορεις να το "καταγγειλεις", απλα δεν ηταν σωστο εκ μερους του. Το προβλημα θα ηταν αν ειχες χασει χρηματα. Αλλωστε μπορει και να σου βγει και σε καλο. Πλεον βρισκεις ευκολα σφραγισμενο με κατω απο 450€ ;)

#45   giannhspatra

giannhspatra

    iPH Enthousiast

  • 384 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2011 - 11:59

Πολύ βαβούρα για το τπτ κατά τη γνώμη μου...κακώς δεν ενημέρωσε έγκαιρα οτι το έχει δώσει ,δεν τελείωσε και ο κόσμος όμως :)
που δλδ να αγοράσεις μεσω ebay και μάλιστα απο US και να αργήσει κανά μήνα :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες