Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Τελικά αξιζε η αλλαγή?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
160 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Τελικά αξιζε η αλλαγή?

Τελικά αξιζε η αλλαγή απο 4 σε 4s?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#151   mrTessera

mrTessera

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:MR.TESSERA

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:58

Εγώ θυμάμαι όταν βγήκε το 3Gs το είχα δεί, αλλα αποφάσισα να μείνω στο 3G (μου φαίνονταν πολύ μικρές οι διαφορές μεταξύ τους για να το αλλάξω). Μετά που μου έσπασε το 3G βρήκα σε καλή τιμή ένα 3Gs και το τσίμπησα χωρίς να με ενδιαφέρει ιδιαίτερα το ότι αναβαθμήστικα. Όσο πέρναγε ο καιρός άρχισα να αντιλαμβάνομαι πόσο αισθητές είναι αυτές οι διαφορές και για να μην πολυλογώ όταν κάποια στιγμή έπιασα πάλι 3G στα χέρια μου ΤΟΤΕ κατάλαβα τη διαφορά!!! Πιστεύω πως κάτι αντίστοιχο θα παίζει και με το 4/4s, μικρές διαφορές δηλαδή που όσο το έχεις στα χέρια σου, τόσο τις εκτιμάς. Τώρα το άν αξίζει πιστεύω είναι καθαρά υποκειμενικό για τον καθένα, τι ζητάει απο ένα τηλέφωνο και αν είναι διατεθημένος να δώσει κάποια έξτρα χρήματα να το αποκτήσει. Εμένα προσωπικά λόγω της δουλειάς μου (video-artist) θα με βολέψει πολύ το iPhone μου που ήδη το χρησημοποιώ για συμπληρωματικά πλάνα κλπ. να το "αναβαθμήσω" απο 720p σε 1080p και τα 16GB που έχω τώρα να τα κάνω 64, οπότε με πρώτη ευκαιρία θα το σηκώσω!!! :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   giodert

giodert

    iPH Contributor

  • 1.108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 23/11/2011 - 01:08

δεν εχουν το θεο τους προσπαθουν να βαλουν το siri στο iphone 4! και εχουν καταφερει το μισο! οταν βγει παντως θα το βαλω

#153   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 23/11/2011 - 08:53

οκ και εγώ την γνώμη μου είπα ,και ιδίως εκτιμώ τους "παλιους/παλιές" χρήστες του φόρουμ σαν σχετικά νέο μελος που είμαι και ελπίζω να μην παρεξηγήθηκα .καλο σου βράδυ.



Ποιον είπες παλιο ρε?!

ΛΟΛ τώρα αισθάνομαι γρια :)
Whatsapp doc?

#154   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 23/11/2011 - 08:54

Εγώ θυμάμαι όταν βγήκε το 3Gs το είχα δεί, αλλα αποφάσισα να μείνω στο 3G (μου φαίνονταν πολύ μικρές οι διαφορές μεταξύ τους για να το αλλάξω). Μετά που μου έσπασε το 3G βρήκα σε καλή τιμή ένα 3Gs και το τσίμπησα χωρίς να με ενδιαφέρει ιδιαίτερα το ότι αναβαθμήστικα. Όσο πέρναγε ο καιρός άρχισα να αντιλαμβάνομαι πόσο αισθητές είναι αυτές οι διαφορές και για να μην πολυλογώ όταν κάποια στιγμή έπιασα πάλι 3G στα χέρια μου ΤΟΤΕ κατάλαβα τη διαφορά!!! Πιστεύω πως κάτι αντίστοιχο θα παίζει και με το 4/4s, μικρές διαφορές δηλαδή που όσο το έχεις στα χέρια σου, τόσο τις εκτιμάς. Τώρα το άν αξίζει πιστεύω είναι καθαρά υποκειμενικό για τον καθένα, τι ζητάει απο ένα τηλέφωνο και αν είναι διατεθημένος να δώσει κάποια έξτρα χρήματα να το αποκτήσει. Εμένα προσωπικά λόγω της δουλειάς μου (video-artist) θα με βολέψει πολύ το iPhone μου που ήδη το χρησημοποιώ για συμπληρωματικά πλάνα κλπ. να το "αναβαθμήσω" απο 720p σε 1080p και τα 16GB που έχω τώρα να τα κάνω 64, οπότε με πρώτη ευκαιρία θα το σηκώσω!!! :)



Kαλα, σημερα που θα πάω στους γονείς μου θα βουτήξω το 4άρι μου που το χει ο μπαμπας, και θα παίξω λίγο να δω και θα ρεπορτάρω πάλι. (Έχω να το πιάσω 5 μέρες).
Whatsapp doc?

#155   thelonapouliso

thelonapouliso

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2011 - 21:45

δεν εχουν το θεο τους προσπαθουν να βαλουν το siri στο iphone 4! και εχουν καταφερει το μισο! οταν βγει παντως θα το βαλω


θα το βαλεις, θα παιξεις καμια μερα μαζι του, και μετα θα το βγαλεις, οπως εχουμε κανει νομιζω το 95% των χρηστων που το εχουμε το 4s στην ελλαδα.

#156   giodert

giodert

    iPH Contributor

  • 1.108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 23/11/2011 - 21:48

Ειμαι σίγουρος γι αυτο απλά να υπαρχει χαχα

#157   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 23/11/2011 - 21:57

Ειμαι σίγουρος γι αυτο απλά να υπαρχει χαχα

Ρε εδω δε δουλευει ακομα καλα στο 4s, σιγα μη δουλεψει στο 4. Βαλτε ενα VLingo ειπαμε που ειναι τζαμι!


Σταλμένο με iΤσίου, το νεο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελίες στο www.ikoutsoulame.gr)



και πριν ρωτήσετε κάτι, κάντε κι εναΑναρτημένη εικόνα
Whatsapp doc?

#158   giodert

giodert

    iPH Contributor

  • 1.108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 23/11/2011 - 22:04

Γιατι να μην δουλέψει μια εφαρμογή στην ουσία ειναι κ αυτο! Θα δεις οτι θα δουλεύει άψογα κ στο 3GS και στα iPod! Τι ειναι αυτο που προτινες;

#159   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 23/11/2011 - 22:09

Γιατι να μην δουλέψει μια εφαρμογή στην ουσία ειναι κ αυτο! Θα δεις οτι θα δουλεύει άψογα κ στο 3GS και στα iPod! Τι ειναι αυτο που προτινες;

Ριξε μια ματια στο Appstore και θα δεις. Το Σιρι σε εφαρμογη ειναι, και σουπερ. Τοχα και στο 4αρικαι τοχω και στο 4Σ


Σταλμένο με iΤσίου, το νεο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελίες στο www.ikoutsoulame.gr)



και πριν ρωτήσετε κάτι, κάντε κι εναΑναρτημένη εικόνα
Whatsapp doc?

#160   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2011 - 22:11

Ριξε μια ματια στο Appstore και θα δεις. Το Σιρι σε εφαρμογη ειναι, και σουπερ. Τοχα και στο 4αρικαι τοχω και στο 4Σ


Σταλμένο με iΤσίου, το νεο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελίες στο www.ikoutsoulame.gr)



και πριν ρωτήσετε κάτι, κάντε κι εναΑναρτημένη εικόνα

marrilina αν μπορεις ρε συ αλλαξε την υπογραφη και τα σχετικα που γραφεις απο κατω
ειναι λιγο κουραστικο να τα βγαζει σε καθε μυνημα σου
γραφεις και πολύ!!
φιλικα πάντα. και αν μπορεις!

#161   giodert

giodert

    iPH Contributor

  • 1.108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 23/11/2011 - 22:12

Α οκ ναι το βρήκα εγω ειχα το voice actions αλλα το δικο σου φαινετε πολυ καλυτερο!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες