Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Σχετικά με τους τσακωμούς...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
128 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 24/11/2011 - 21:09

:wub: :wub: Προσωπικα εχω δει πολυ μεγαλη αλλαγη στην ποιοτητα... μετα την ελευση του 4s.Mου εχετε γινει συνηθεια,αλλα τον τελευταιο καιρο προτιμω να μενω παρατηρητης.Ο κυριακος μας ενοχλουσε :ph34r:
γνωμη οκ 8)

πιστεύω πως περισσότερο φταίει η καθημερινότητα γιατί εγώ τουλάχιστον παρατηρώ παντού μια γενικότερη νευρικότητα αλλά και όντως το 4ς απογοήτευσε πολλούς αλλα και πάλι αυτό δεν αποτελεί δικαιολογία για να βριζόμαστε

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 24/11/2011 - 21:09

Μπορείς να τον αγνοήσεις απλά και να τον κάνεις με αυτόν τον τρόπο να αναζητήσει τη λύση μόνος του.Αν δεν απαντήσει κανείς όχι search θα κάνει αλλά τούμπες.

τέλεια τα λέει ο μαρκ... στο κάτω κάτω δεν σε αναγκάζει κανείς να δώσεις λύση... το κάνεις απο καλή ψυχή

Τελευταία επεξεργασία από: SOTKOTMAC, 24/11/2011 - 21:10

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#33   g4m1st3r1x

g4m1st3r1x

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 24/11/2011 - 21:11

Μπορείς να τον αγνοήσεις απλά και να τον κάνεις με αυτόν τον τρόπο να αναζητήσει τη λύση μόνος του.Αν δεν απαντήσει κανείς όχι search θα κάνει αλλά τούμπες.


Πιστεύεις ότι κάποιος θα ανοίξει ολόκληρο topic και δεν θα απαντήσει κανεις? 'Η αφού τον αγνοήσω και άλλοι 50 θα ψάξει ? Εγώ δεν το νομίζω !!! Αντίθετα εμενα προσωπικά μου οι γονείς μου έμαθαν από μικρό ότι μια φορα το λες του ανθρώπου και 10 του γαϊδάρου !!! Υπόψιν μιλάω για άτομα που ανοίγουν "κατασυρροη" νέα topic για το παραμικρό κλπ κλπ κλπ !!!

#34   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 24/11/2011 - 21:12

Αν δεν τους απαντούσε κανείς ή τους έλεγε ψάξε στο forum δεν θα συνέχιζαν να ανοίγουν...

Αναρτημένη εικόνα


#35   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 24/11/2011 - 21:12

Πιστεύεις ότι κάποιος θα ανοίξει ολόκληρο topic και δεν θα απαντήσει κανεις? 'Η αφού τον αγνοήσω και άλλοι 50 θα ψάξει ? Εγώ δεν το νομίζω !!! Αντίθετα εμενα προσωπικά μου οι γονείς μου έμαθαν από μικρό ότι μια φορα το λες του ανθρώπου και 10 του γαϊδάρου !!! Υπόψιν μιλάω για άτομα που ανοίγουν "κατασυρροη" νέα topic για το παραμικρό κλπ κλπ κλπ !!!

ναι θα ψάξει γιατί δεν θα έχει άλλη λύση ... όσο για αυτό που σου έμαθαν μου το έμαθαν και μένα.. μου έμαθαν επίσης ότι όταν πλακώνεσε και βρίζεσε χάνεις το δίκιο σου...

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#36   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 24/11/2011 - 21:14

άσχετο αλλά μιας και είναι thanksgiving σήμερα ας σταματήσουμε να βριζόμαστε...

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#37   g4m1st3r1x

g4m1st3r1x

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 24/11/2011 - 21:18

Αν δεν τους απαντούσε κανείς ή τους έλεγε ψάξε στο forum δεν θα συνέχιζαν να ανοίγουν...


Ναι δεν θα άνοιγαν από αυτούς είναι που θα ντρεπόντουσαν να ανοίξουν άλλο topic !!!


ναι θα ψάξει γιατί δεν θα έχει άλλη λύση ... όσο για αυτό που σου έμαθαν μου το έμαθαν και μένα.. μου έμαθαν επίσης ότι όταν πλακώνεσε και βρίζεσε χάνεις το δίκιο σου...


Σου είπα στο πρώτο post μου ότι δεν είναι πως τσακωνόμαστε !!! Πιστεύω ότι οποιος τσακώνεται 1on πίσω από μια οθόνη και 2on για μια συσκευή είναι τελείως χαμένος !!! Να στο πω αλλιώς, δεν έχω τσακωθεί για γυναικα δεν θα κάτσω να τσακωθώ με κάποιον που δεν καταλαβαίνει αυτά που του λέω !!!
PS. Sorry κιόλας αλλα ακόμα ένα άκυρο topic είναι αυτό ο καθένας έχει δικη του κρίση και άποψη και πρέπει να είναι πάντα σεβαστή δεν νομίζω ότι με το συγκεκριμένο topic και αλλα 50 να ανοίξουν θα το καταλάβουν αυτό οι νέοι χρηστες ή ακόμα και οι παλιοί !!! Ο καθένας βοηθάει σε ότι ξέρει, όπως μπορεί και βεβαια αν μπορεί... Άλλωστε για αυτό υπάρχουν οι MOD. όταν πιστεύουν κάπου ότι υπάρχει πρόβλημα επεμβαίνουν !!! Και χωρίς παρεξήγηση αλλα ειδικά οι MOD έχουν δει τέτοια σχόλια αν όχι πολλά τότε πολλά !!! Άσε που δεν χρειάζεται να είσαι και MOD για να δεις τέτοια πράγματα !!! Καλο σας βραδυ :D

#38   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 24/11/2011 - 21:21

Ναι δεν θα άνοιγαν από αυτούς είναι που θα ντρεπόντουσαν να ανοίξουν άλλο topic !!!




Σου είπα στο πρώτο post μου ότι δεν είναι πως τσακωνόμαστε !!! Πιστεύω ότι οποιος τσακώνεται 1on πίσω από μια οθόνη και 2on για μια συσκευή είναι τελείως χαμένος !!! Να στο πω αλλιώς, δεν έχω τσακωθεί για γυναικα δεν θα κάτσω να τσακωθώ με κάποιον που δεν καταλαβαίνει αυτά που του λέω !!!
PS. Sorry κιόλας αλλα ακόμα ένα άκυρο topic είναι αυτό ο καθένας έχει δικη του κρίση και άποψη και πρέπει να είναι πάντα σεβαστή δεν νομίζω ότι με το συγκεκριμένο topic και αλλα 50 να ανοίξουν θα το καταλάβουν αυτό οι νέοι χρηστες ή ακόμα και οι παλιοί !!! Ο καθένας βοηθάει σε ότι ξέρει, όπως μπορεί και βεβαια αν μπορεί... Άλλωστε για αυτό υπάρχουν οι MOD. όταν πιστεύουν κάπου ότι υπάρχει πρόβλημα επεμβαίνουν !!! Και χωρίς παρεξήγηση αλλα ειδικά οι MOD έχουν δει τέτοια σχόλια αν όχι πολλά τότε πολλά !!! Άσε που δεν χρειάζεται να είσαι και MOD για να δεις τέτοια πράγματα !!! Καλο σας βραδυ :D

Καλό σου βράδυ. Δεν είναι πάντως κανείς ότι η κρίση σου δεν είναι σεβαστή....

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#39   vidalis

vidalis

    iPH Member

  • 314 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:vidalis

Δημοσίευση 24/11/2011 - 21:23

ας χυθει και λιγο αιμα μωρε :lol:

#40   Kartisem

Kartisem

    iPH Addict

  • 678 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Kartisem

Δημοσίευση 25/11/2011 - 13:08

Οιναι θαιμα ωρθογραφειας? τοις παιρησοτερρες φωραις νεβριαζουν για ασοιμαντα μοικρολαθάκια στιν ωρθογραφοια... ΕΛΑΙΟΣ ΔΙΛΑΔΙ!!!

Τελευταία επεξεργασία από: Kartisem, 25/11/2011 - 13:08


#41   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 25/11/2011 - 13:21

Που εισαι βρε ψυχη εσυ; Χαθηκαμε
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#42   iKotsen

iKotsen

    iPH Addict

  • 864 μηνύματα
  • Twitter:@KonstantinosDr1
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:kotsen1991

Δημοσίευση 25/11/2011 - 13:23

Θεωρώ ότι γίνεται λόγος για το τίποτα στους τσακωμούς που γίνονται εδώ μέσα!! Άλλος κατακρίνει το χιούμορ, άλλος στα ψέλνει γιατί δεν είναι καλά κ.ο.κ!! Ρε παιδάκια, chill out!! Το φόρουμ δεν χρησιμοποιείται ούτε για να μαλώνουμε ούτε για τίποτα!! Για την ενημέρωση μας, την συζήτηση για διάφορα θέματα και την λύση διάφορων προβλημάτων!! Απλά, αν βλέπουμε ότι κάτι δεν μας αρέσει, ας μην ποστάρουμε μόνο για να ποστάρουμε και για να ανεβάσουμε τον αριθμό των ποστ(το βλέπουν και έτσι κάποια άτομα)!! Απλά το διαβάζουμε και δεν δίνουμε σημασία!! Πάμε σε άλλο πόστ!!Δεν χρειάζεται να τσακωνόμαστε για το τίποτα!! Δεν έχουμε να λύσουμε κάτι θεωρώ!!

#43   Kartisem

Kartisem

    iPH Addict

  • 678 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Kartisem

Δημοσίευση 25/11/2011 - 13:26

το καναμε ΣΥΜ-forum!!!
SirAlex,χρονια και ζαμάνια!!! ειναι μέχρι να βγει καινούργιο iOS και να μας ξαναχρειαστουν με όλα τα νεα τοπικ SOS που θα ξεπεταχτουν!!

#44   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 25/11/2011 - 13:32

το καναμε ΣΥΜ-forum!!!
SirAlex,χρονια και ζαμάνια!!! ειναι μέχρι να βγει καινούργιο iOS και να μας ξαναχρειαστουν με όλα τα νεα τοπικ SOS που θα ξεπεταχτουν!!



Χαχα κ γω το ίδιο σκεφτόμουν!
Αντε να βγεί το καινούργιο iOS να έχουμε λίγη δουλίτσα βρε αδερφέ!
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#45   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 25/11/2011 - 13:34

Δεν υπάρχει λόγος να είναι τα νεύρα τσιτωμένα; όταν καθημερινά διαβάζεις συνεχώς τα ίδια και τα ίδια προβλήματα τα οποία έχουν απαντηθεί εκατομμύρια φορές και για τα οποία υπάρχουν εκατοντάδες threads στο site, όταν διαβάζεις κείμενα τα οποία έχουν γραφτεί σαν να απευθύνονται όχι σε ανθρωπους αλλά σε κάποιου είδους όντα απο άλλο γαλαξία που με κάποιο μυστηριώδη τρόπο μπορούν να ερμηνεύσουν τι ακριβώς εννοεί ο ποιητής καπνίζοντας πεγιότ και ρίχνοντας τα ζάρια, όταν βλέπεις ο κόπος δεκάδων χρηστών εδω μέσα που έχουν γράψει κατεβατά ολόκληρα απο οδηγίες και κάθε είδους πρόβλημα ή κατάσταση να αγνοείται επιδεικτικά κάθε φορά που ανεβαίνει για εκατομμυριοστή φορά κάποιο Post τύπου "πως κάνω Jailbreak" ή "πως βάζω το iTunes", όταν βλέπεις τον ελάχιστο κοινό παρανομαστή στοιχειώδους επικοινωνίας ανάμεσα σε μορφωμένους ενήλικες να κουρελιάζεται για χάρη μιας καθαρά ακατάληπτης προσωπικής αντίληψης για το τι συνιστά "απλή και σύντομη γραπτή επικοινωνία", είναι δυνατόν να παραμείνεις ήρεμος και νηφάλιος; Εντάξει, μη τρελαθούμε κιόλας...



Έχει ενήλικες το φόρουμ? ???

Π.Σ. Ξέχασες τα τοπικ "Βγήκε μήπως το untethered 5.0?" και "μήπως βγήκε Jailbreak για το iphone 4s?"
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες