Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Κοντρακηδες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
267 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Reload

Reload

    iPH User

  • 109 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:reloads2000

Δημοσίευση 22/12/2011 - 00:18

ε αφου ξεκινησε χοντακιας θα απαντησω :P

κατοχος Del Sol Sir παρων!


Ετσι...Απλά..The power of dreams!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Reload

Reload

    iPH User

  • 109 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:reloads2000

Δημοσίευση 22/12/2011 - 00:22

Καλησπερα στους γρηγορους λοιπον.. 8)
Κατοχος και εγω ενος ibiza cupra το τελευταιο μοντελο απο τον φλεβαρη.. Κοντρακια δε με λες ακριβως, εκτος και αν τυχει κατι εκτακτο στον δρομο.. :rolleyes:
Απο κει και περα μαμα (αλλωστε οι καιροι ειναι δυσκολοι και ετσι κ αλλιως μια χαρα παει, μου φτανει για την ωρα) αλλα το εχω λιωσει αφου ηδη γραφει 35000χλμ σε 10 μηνες..
Γενικα δηλωνω ερωτευμενος οχι μονο με το αμαξι, γενικα με το αθλημα...


Αυτα τα εκτακτα εχουν το ζουμι...Να βλεπεις κανενα fiat uno να σε βαραει στα αυτια και να αναρωτιεσαι τι εγινε τωρα μονοκυλινδρος παω? :P

#18   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 22/12/2011 - 00:38

chevrolet lacetti εδω.

Αστε τα αμαξια τωρα και πατε να βρειτε μπαζοποστ, για τον διαγωνισμο!

http://www.iphonehel...topic/87769-ΚΑΙ ΕΓΕΝΕΤΩ ΦΩ(ΡΟΥΜ) - Χριστουγεννιάτικος Διαγωνισμός!
Whatsapp doc?

#19   iosif19

iosif19

    iPH Member

  • 286 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/12/2011 - 00:49

Παιδια μην ακουμπατε τπτ στα αυτοκινητα τετοιο καιρο,το εκανα εγω μ το puntaki κ κλαιω τ λεφτα μ(βεβαια παει ταπα δν λεω)στις βενζινες...Reload esi prpei na 8es k kana benzinadiko apo piso meta apo ka8e anoigma....!!!!!! :P :P :P

#20   dnnjunior

dnnjunior

    iPH User

  • 146 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/12/2011 - 01:05

Δηλωνω παρον με audi S3 8P Facelift 2010 modelo full stage 3 me garret 3076 external tial antlia ipsilis apr skastra forge intercooler forge mpielopistona Mpek rs4 4.2 v8 eksatmiseis witout cat kai xwris mesaio full 76ara απο μπροστα μεχρι πισω εισαγωγη αερα EVOMS VFLOW με ασπιδα προστασιας και τα συναφη!!!!
Εξωτερικα φοραει 19αρες ultraleggera me 235/35/19 me Goodyear Eagle F1 Assymetric!!!Εχει πακετο εξωτερικο Audi Exclusive!!!
το αυτοκινητο κυκλοφορουσε στα Γιαννιτσα πολυ και θεσ/νικη!!!!
παρτε και μια γευση απο φιλικη κοντρα!!!
το οδηγουσε ο βελτιωτης μου... αντρικος ο παραξενος γνωστος στην πελλα!!!


οταν ειχε γινει η κοντρα ηταν μαμα με μονο προγραμμα!!!

:)

#21   iosif19

iosif19

    iPH Member

  • 286 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/12/2011 - 01:23

χαχαχαχαχα...Γενικα τ s3 ειναι παρα πολυ δυνατα κ ετσι οπως το εχεις κανει εσυ πρπει να ξυριζει.....κ εγω μ Garret ειμαι αλλα τν 2560R...

#22   dnnjunior

dnnjunior

    iPH User

  • 146 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/12/2011 - 01:29

χαχαχαχαχα...Γενικα τ s3 ειναι παρα πολυ δυνατα κ ετσι οπως το εχεις κανει εσυ πρπει να ξυριζει.....κ εγω μ Garret ειμαι αλλα τν 2560R...


καλο ειναι :)
απλα ετσι οπως εχουν γινει τ πραγματα το βγαζω μονο σ/κ αλλιως κανα ταξιδακι με την γυναικα!!!
για εντος πολεως εχω ενα μικρα κ12 με εισαγωγη αερος μονο Κ&Ν!!!1200αρι :)
οικονομικο πολυστροφο σβελτο!!!
οτι πρεπει :Ρ

#23   Panich

Panich

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 22/12/2011 - 01:47

Αφου λοιπον αναφερομαστε σε γρηγορη οδηγιση να πω πως το iphone εχει φοβερες εφαρμογες σε οτι εχει να κανει με τη μετριση επιταχυνσης, g, ταχυτητας και πολλων αλλων, εγω κατοχος ενος yamaha fazer 1000 με 150 αλογακια εχω παντα το τηλ. πανω και βλεπω και τη κλήση της μοτοσικλετας σε μια στροφη!

#24   dnnjunior

dnnjunior

    iPH User

  • 146 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/12/2011 - 01:55

εγω παντα εχω το VCDS μαζι με το Vaio στο αμαξι και κανω οτι μετρησεις θελω επιταχυνση ρεπριζ και τα συναφη!!!
Αυτο ειναι ομως μονο για group vag δυστυχως :(

#25   iosif19

iosif19

    iPH Member

  • 286 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/12/2011 - 02:20

Τι προγραμματα ειναι αυτα ρε παιδια πειτε τ κ σ εμενα να ελγχω τι γινετε.....

#26   Panich

Panich

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 22/12/2011 - 02:26

Αν κανεις μια αναζιτηση στο appstore εχει πολλα εγω το trackcam κανει 0,79. Γραφει η καμερα και ταυτοχρονα στην οθονη επιλεγεις οποια ενδειξη θες gμετρο , ταχυμετρο, χρονομετρο, χαρτη κτλ, μετα αποθηκευεις το βιντεο με ολες τις ενδειξεις.

#27   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 22/12/2011 - 02:30

Ετσι, αφου το ανοιξαμε που το ανοιξαμε το θεματακι, ας αναφερθουμε και σε οτι εχει να κανει με το iphone και τα αυτοκινητα λοιπον..
Πειτε κ σεις καμια ενδιαφερον εφαρμογη που εχετε βρει :)
Εγω περα απο τις εφαρμογες που χρειαζεται συνδεση μεσω kiwi wifi για να συνδεθει (και για το οποιο υπαρχουν τα dashcommand και rev που πρεπει να ναι κορυφη), αφου μεσω bluetooth δεν μπορει να συνδεθει εχω βρει τις παρακατω..

Speedometer PRO - ομορφο ταχυμετρο με διαφορες επιλογες, προβολη hud, 0-100, υπολογισμος αποστασης που διανυετε, max speed, μεσος ορος ταχυτητας, ειδοποιηση αν ξεπερασετε την ταχυτητα που εχετε επιλεξει κτλ

Car Performance - απλο αναλογικο ταχυμετρο, αλλα με επιλογες μετρησης 0-100, 400αρι, χιλιομετρο κτλ (μεσω gps ολες οι μετρησεις)

Dynolicious - Γνωστο σε πολλους, αν και δεν του εχω δωσει την προσοχη που θα του αξιζε (μου λειπει κ μια σταθερη βαση για το αμαξι), μετραει χρονους αλλα και ταχυτητες εξοδου σε 0-100, 400αρι, χιλιομετρο, max speed, αλλα ακομα και 0-10, 0-20, 0-30 κτλ.... μεχρι 0-130. Χρησιμοποιει το επιταχυνσιομετρο του iphone. Δεν ξερω κατα ποσο αξιοπιστο, εχω διαβασει παντως καλα λογια.

Driver zone - Ταχυμετρο, με κλισεις, ανωτατη και μεση ταχυτητα, ειδοποιηση αν ξεπερασεις συγκεκριμενη ταχυτητα, 0-100, 400-1000-2000 μετρα και κατι επιλογες για εξοικονομηση καυσιμου το οποιο δεν το εχω κοιταξει..

Απο κει και περα υπαρχουν και κατι αλλα ταχυμετρα κτλ, με προβολη hud, με καποιος ψιλομετρησεις κτλ, μικρες διαφορες με τα παραπανω και δε νομιζω οτι ειναι κ καλυτερα απο αυτα. Βεβαια ακομα και αυτα δεν ξερω κατα ποσο αξιοπιστα ειναι.. Το μονο που δεν εχω βρει ειναι κατι σε ρεπριζ, αυτο ακομα το ψαχνω..

#28   blade

blade

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 22/12/2011 - 02:34

ελιωσα με το βιντεακι χαχαχαχα

πολυ καλο το S ομως το civic στεκεται ανετα διπλα του..αλλη φαση βεβαια τελειως...


το S2k πολυ το γουσταρω...αργοτερα ομως σε μια πιο ανετη φαση της ζωης που περναμε..

#29   dnnjunior

dnnjunior

    iPH User

  • 146 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/12/2011 - 02:38

ελιωσα με το βιντεακι χαχαχαχα

πολυ καλο το S ομως το civic στεκεται ανετα διπλα του..αλλη φαση βεβαια τελειως...


το S2k πολυ το γουσταρω...αργοτερα ομως σε μια πιο ανετη φαση της ζωης που περναμε..


Τρομερο ηταν το "αυγο"
Το λουτσα το λεω εγω!!! :Ρ οαχοαοχοαοχ :Ρ
Τεσπα να μην ξεχναμε οτι το Σ ειναι τουρμπατο (αυτονοητο) και ηταν καλοκαιρι.....
μεσημερι με 34βαθμους εξωτερικη θερμοκρασια!!!
οταν τα ξεκινουσαν απο σταση το δικο μου αφηνε το αυγο αμεσως 3 καροτσες....
οποτε αναγκαστικα ξεκίνησαν ρολαριστα για να μην αδικηθει ο κατοχος του αυγου!!! :Ρ ::)

#30   blade

blade

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 22/12/2011 - 03:21

γιατι το λες αυγο?

επικινδυνος δρομος ομως για κοντρες..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες