Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

μονομερης αυξηση συμβολαιου wind και σπασιμο συμβολαιου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
93 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Precious78

Precious78

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/02/2012 - 16:50

Είναι τσεκαρισμένο 100% αυτό που λέω και από δικηγόρο και από προσωπικό ψάξιμο και από προσωπική εμπειρία με vodafone ..


Μια χαρά τότε.Παιδιά αντιδράστε στο τέλος οι πολυεθνικές θα θέλουν να μας πηδήξουν..σόρρυ κιόλας ..ε μα!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 18/02/2012 - 16:54

Η απορια μου ειναι η εξης!Τους συμφερει για μια τοση μικρη αυξηση και μαλιστα στον τηλεφωνητη να χασουν τοσα λεφτα απο επιδοτησεις και απο σπασιματα συμβολαιων?!!?
XS Max 256 Gb Space Gray

#33   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 18/02/2012 - 16:55

Έχεις δίκιο φιλε. Και οταν θα μείνουν δυο εταιρίες στην αγορα να δεις το πανηγύρι!

#34   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 18/02/2012 - 16:59

Η απορια μου ειναι η εξης!Τους συμφερει για μια τοση μικρη αυξηση και μαλιστα στον τηλεφωνητη να χασουν τοσα λεφτα απο επιδοτησεις και απο σπασιματα συμβολαιων?!!?


Μα αυτό με τις αλλαγες στις χρεώσεις ξέρεις πόσα χρόνια το κάνουν??????? Συνέχεια.. και πάντα έχεις δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασης αλλά κανενας δεν το κάνει... Αν βάλεις και το γεγονός ότι μιλάμε για την Ελλάδα ... τότε τι σου κάνει εντύπωση??? Αυτοί που θα το πάρχουν χαμπάρι και θα προβούν σε καταγγελία της σύμβασης αζημίως θα είναι ελάχιστοι πραγματικά... Γι αυτό και οι υπάλληλοι στο cc δεν είναι ενημερωμένοι πολλές φορές.

#35   Precious78

Precious78

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/02/2012 - 17:00

Η απορια μου ειναι η εξης!Τους συμφερει για μια τοση μικρη αυξηση και μαλιστα στον τηλεφωνητη να χασουν τοσα λεφτα απο επιδοτησεις και απο σπασιματα συμβολαιων?!!?


Προφανώς η κάθε εταιρία τέτοιου μεγέθους έχει και τα αρμόδια τμήματα που έχει υπολογίσει τι περίπου θα χάσει και τι θα κερδίσει..
σε κάποια οικονομικά μεγέθη - έρευνες είδαν επομένως ότι τους συμφέρει αυτή η κίνηση ή απλά συμβαδίζουν στην τιμολογιακή πολιτική και οι τρείς (καρτέλ)..
Περιμένουν και ξέρουν ότι χαιβάνια σαν και εμάς που κοιμόμαστε ( βάζω και τον ευατό μου μέσα ) θα πούμε έλα τώρα βρε αδερφέ σιγά μη κάτσω να ασχοληθώ..
Λίγοι θα προσπαθήσουν να το σπάσουν στο τέλος,λίγα προβλέπουν ότι θα χάσουν σε σχέση μ αυτά που θα κερδίσουν.

#36   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 18/02/2012 - 17:06

Η απορια μου ειναι η εξης!Τους συμφερει για μια τοση μικρη αυξηση και μαλιστα στον τηλεφωνητη να χασουν τοσα λεφτα απο επιδοτησεις και απο σπασιματα συμβολαιων?!!?

Σαφώς και τους συμφαίρει, πρώτον πόσοι συνδρομητές πιστεύεις πως κοιτάν ανακοινώσεις?. πόσοι απο αυτούς μάλιστα και να την δούν θα καταλάβουν τι ακριβώς σημαίνει η ανακοίνωση.
Πιστεύω πως αν δε τους σύμφαιρε δε θα το έκαναν, αλλα ξέρουν οτι στο Ελλάντα όλοι είμαστε δε βαριέσε και χτυπαν στο ψαχνο...

#37   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 18/02/2012 - 17:10

Υπολογιζουν λοιπον στην αγνοια του κοσμου..Γιατι αν γνωριζαν ολοι, θα εμπαιναν παρααα πολυ μεσα!!

Τελευταία επεξεργασία από: georgioskio, 18/02/2012 - 17:10

XS Max 256 Gb Space Gray

#38   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 18/02/2012 - 17:12

Εννοείται οτι η άγνοια είναι σύμμαχός τους, βέβαια φροντίζουν και οι ίδιοι να μη διαρεύσει...δεν είναι τυχαίο που το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών ποιο πάνω δηλώνει άγνοια...

#39   Precious78

Precious78

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/02/2012 - 17:14

Υπολογιζουν λοιπον στην αγνοια του κοσμου..Γιατι αν γνωριζαν ολοι, θα εμπαιναν παρααα πολυ μεσα!!


Ακριβώς !
Αν το πείς σε δυο φίλους σου και οι φίλοι σου σε δύο φίλους σου κτλ κτλ και πάτε ο καθένας στη Wind της γειτονιάς σας όμως ? Τι λές να συμβεί ?
H πίεσή σας - δύναμή σας αυξάνεται κατακόρυφα ;)

#40   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 18/02/2012 - 17:17

μωρέ ας είχα πάρει μήλο απο wind και θα σου έλεγα τι θα γινόταν, αλλα είναι τυχεροί που έχω εταιρικό πρόγραμμα και δε θέλω να το χάσω.

#41   iosuser

iosuser

    iPH User

  • 150 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/02/2012 - 18:02

δηλαδη παιδια εγω που ανανεωσα τον αυγουστο στην wind και πηρα το 4αρι μπορω να καταγγειλω και να κανω απο την αρχη τα συμβολαια? ειναι σημαντικη η απαντηση σας σε αυτο γιατι ψαχνω ευκαιρια να μετακινηθω προς την κοσμοτε η και σε καρτοκινητο! σασ παρακαλω πολυ μια καθαρη απαντηση γιατι ειναι πολυ σημαντικο και μια λεπτομερεια γινεται φορητοτητα αριθμων!

#42   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 18/02/2012 - 18:31

οφειλοντας να προβουν στην εκπληρωση των εκ του νομου και της συμβασεως τους απορρεουσων υποχρεωσεων τους."


πιστευω ειναι η ιδια περιπτωση με εμας στην cosmote, αλλα ωστοσο κραταω 1% επιφυλαξη γι αυτο το παραθυρακι.!
και φυσικα μπορουν ολοι να το κανουν αν ισχυει αυτο ακομα και αν εκαναν συμβολαιο το καλοκαιρι και πιο πριν..

#43   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 18/02/2012 - 18:32

δηλαδη παιδια εγω που ανανεωσα τον αυγουστο στην wind και πηρα το 4αρι μπορω να καταγγειλω και να κανω απο την αρχη τα συμβολαια? ειναι σημαντικη η απαντηση σας σε αυτο γιατι ψαχνω ευκαιρια να μετακινηθω προς την κοσμοτε η και σε καρτοκινητο! σασ παρακαλω πολυ μια καθαρη απαντηση γιατι ειναι πολυ σημαντικο και μια λεπτομερεια γινεται φορητοτητα αριθμων!

ναι μπορεις να το κανεις .. Γινεται και φορητοτητα..


Sent from my iPhone using Tapatalk

#44   iosuser

iosuser

    iPH User

  • 150 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/02/2012 - 18:50

την δευτερα θα ξεκινησω την διαδικασια παιδια και θα ενημερωσω! αρχικα λεω να παω στην wind να βρω το παιδι που μου ρυθμιζει τα συμβολαια και αν μου κρυψει την αληθεια θα προχωρησω σε αιτηση αποστολης του συμβολαιου μου και μετα στο δικηγορο μου και αν μου ζητηση τρελα λεφτα θα απευθυνθω στο συνηγορο του πολιτη πιστευω να βοηθησει!

:excl: Να σας ευχαριστησω και τους δυο για την ανταποκριση!

Τελευταία επεξεργασία από: iosuser, 18/02/2012 - 18:51


#45   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/02/2012 - 18:57

Μια χαρα γινετε ,,,απο cosmote εφυγα και πηγα vodafone και πηρα και ενα εχτρα 4ς
Μια χαρα χριστουγενιατικο δωρο ηταν και εκδοθηκε και ο εκκαθαριστικος απο cosmote και ολα μια χαρα ,τιποτα δεν ζητησαν πισω!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες