Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

μονομερης αυξηση συμβολαιου wind και σπασιμο συμβολαιου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
93 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   andsoti

andsoti

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/02/2012 - 13:18

από το τηλ κέντρο μου είπαν πως μπορώ να σπάσω το συμβόλαιο αλλά θα πληρώσω τυχών επιδότηση κλπ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   TheRelumer

TheRelumer

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/02/2012 - 18:32

από το τηλ κέντρο μου είπαν πως μπορώ να σπάσω το συμβόλαιο αλλά θα πληρώσω τυχών επιδότηση κλπ.



παντου τα ιδια λενε σε ολους
τορα αν ισχυει η οχι αγνωστο

#93   pitmanos

pitmanos

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/05/2012 - 21:59

Το θέμα είχε παγώσει, αλλά με ανακοίνωση της στο λογαριασμό μου(εταιρικό), η wind αναφέρει ότι αλλάζει η πολιτική της, έν ολίγω, στην παροχή δεδομένων.
Συγκεκριμμένα: "Ανακοίνωση: αύξηση χρεώσεων mobile Internet - εφαρμογή χρέωσης mobile Internet daily
H wind Ελλάς τηλεπικοινωνίες ΑΕΒΕ ανακοινώνει την από 23/4/2012 αυτόματη εφαρμογή στους συνδρομητές συμβολαίου χωρίς ενσωματωμένη χρήση internet ή και wap, ή επιπρόσθετη υπηρεσία Internet, της χρέωσης mobile Internet daily που παρέχει ως 20 mb χρήσης ανά ημέρα με χρέωση 1€ ανά ημέρα. Η ελάχιστη ημερήσια χρέωση θα είναι 1€, για οποιαδήποτε χρήση ως 20 mb την ημέρα εντός Ελλάδας. Μέχρι την ανωτέρω ημερομηνία η χρέωση Internet από το κινητό είναι 0,0068€/kb ή 6,9€/mb ενώ για wap 0,0123€/kb ή 12,6€/mb με χρέωση ανά kb. Επιπλέον καταργείται η απεριόριστη πλοήγηση στο wind plus με ημερήσια χρέωση 0,51€ και αντικαθίσταται με τη χρέωση του mobile Internet daily...."
Δίνει διάστημα 30 ημερών για καταγγελία της σύμβασης. Γνωρίζει κανείς αν η παραπάνω αύξηση ομολογεί υπέρβαση της αύξησης του Δείκτη Τιμών Καταναλωτή όπως διαμορφώνεται από την Τράπεζα της Ελλάδας;;

#94   pitmanos

pitmanos

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/05/2012 - 09:23

Κανείς;;;




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες