Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Καλοκαίρι


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
11 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   mariosh

mariosh

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2012 - 12:31

Καλημερα, ξερει κανεις να μου πει που μπορω να βρω μια πολυ καλη βαση στηριξης για βαρκα και μια αδιαβροχη θηκη.Εχω μια ψαροβαρκα και θελω να βαλω το κινητο διπλα στο βυθομετρο.Εχω τους θαλασσιους χαρτες.Επισης μια πολυ καλη θηκη αδιαβροχη να την παιρνω μαζι μου σε υποβρυχιο ψαρεμα.Τωρα αν η θηκη με τη βαση ειναι συμβατες ακομα καλυτερα.Ευχαριστω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   andreas37d

andreas37d

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 05/03/2012 - 12:46

http://drycase.com/

#3   mariosh

mariosh

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2012 - 13:09

http://drycase.com/


Αυτη σκεφτομουνα...ξερεις καμια καλη βαση να τη βιδωσω στη βαρκα να το χω μονιμα επανω?Που να μπορει να μπει το κινητο με τη θηκη.

#4   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 05/03/2012 - 13:14

Αυτη σκεφτομουνα...ξερεις καμια καλη βαση να τη βιδωσω στη βαρκα να το χω μονιμα επανω?Που να μπορει να μπει το κινητο με τη θηκη.


Δεν τ'αφήνεις καλύτερα το κινητό σπίτι μην έχεις τραβήγματα και τρέχεις? :)
Whatsapp doc?

#5   mariosh

mariosh

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2012 - 13:18

Δεν τ'αφήνεις καλύτερα το κινητό σπίτι μην έχεις τραβήγματα και τρέχεις? :)


Μια χαρα θα ειναι αμα βρω αυτο που ψαχνω...χρειαζεται οπωσδηποτε επικοινωνια με τον εξω κοσμο οταν εισαι μεσα στα ανοιχτα.Ευχαριστω παντως. :)

#6   mariosh

mariosh

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2012 - 15:48

http://drycase.com/


Σκεφτομαι να αγορασω αυτη τη θηκη...θελει κανας αλλος για να μη πληρωσουμε μεταφορικα? Πρεπει να μαζευτουμε το λιγοτερο 3 ατομα.Για 1 θηκη παραγγελια ειναι κοντα 60$ μονο τα μεταφορικα και η θηκη κανει 35 $ .... μουφα.

#7   niklakis

niklakis

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Twitter:@Nick_Bourlai
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:niklakis2

Δημοσίευση 05/03/2012 - 15:53

κοιτουσα αυτη τη θηκη που λες για το ψαρεμα και ειδα οτι στο iPad που ειναι πανω στην βαρκα φαινεται να ειναι συνδεδεμενο με wifi (ενω η βαρκα ειναι κινειται), μηπως βαζουν ψευτικα μοντελα (πλαστικα) και τα βαζουν κατω απο το νερο για να μας παραπλανησουν οτι πατανε πχ τοσο βαθια , δεν λεω οτι το προιον ειναι ψεμα αλλα λιγο προσοχη

#8   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 05/03/2012 - 16:00

Μια χαρα θα ειναι αμα βρω αυτο που ψαχνω...χρειαζεται οπωσδηποτε επικοινωνια με τον εξω κοσμο οταν εισαι μεσα στα ανοιχτα.Ευχαριστω παντως. :)


Καλά αυτό σίγουρο δεν το συζητώ, αλλά βρε παιδί μου καλύτερα κανα πιο φθηνό κινητό, κρίμα δεν είναι το iphone το καημένο :lol:
Whatsapp doc?

#9   k0uz

k0uz

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2012 - 16:12

Εδώ είσαι http://store.aquapac...hone-cases.html σε πολύ καλύτερη τιμή και με χαμηλότερα μεταφορικά. Την έχω πάρει για την βάρκα αλλά στο υποβρύχιο ψάρεμα που λες δεν την έχω πάρει ποτέ μαζί μου. Αφενός γιατί να κρεμάσω ένα κινητό 600 ευρώ στη σημαδούρα για να το έχω μαζί μου φαίνεται αρκετά ριψοκίνδυνο και αφετέρου για να διακωμωδήσουμε λίγο την κατάσταση φαντάσου φάση να κάνεις καρτέρι και εκεί που έχεις κεντράρει το θήραμα σου χτυπάει το κινητό σου και φεύγει... μετά όπως είσαι γυρνάς το ωραίο ψαροντούφεκο σου που είναι όμορφα ακόμα οπλισμένο καθώς δεν έριξες στο θήραμα και κάνεις μια ωραία βολή στο iphone!!!!!

#10   mariosh

mariosh

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/03/2012 - 09:28

κοιτουσα αυτη τη θηκη που λες για το ψαρεμα και ειδα οτι στο iPad που ειναι πανω στην βαρκα φαινεται να ειναι συνδεδεμενο με wifi (ενω η βαρκα ειναι κινειται), μηπως βαζουν ψευτικα μοντελα (πλαστικα) και τα βαζουν κατω απο το νερο για να μας παραπλανησουν οτι πατανε πχ τοσο βαθια , δεν λεω οτι το προιον ειναι ψεμα αλλα λιγο προσοχη

Δε νομιζω φιλος, φαινεται αξιοπιστη εταιρεια.

Καλά αυτό σίγουρο δεν το συζητώ, αλλά βρε παιδί μου καλύτερα κανα πιο φθηνό κινητό, κρίμα δεν είναι το iphone το καημένο :lol:

Γιαυτο πηρα καλο κινητο, για να το λιωσω...θελω να βγαζω υποβρυχιες φωτος κτλπ.

Εδώ είσαι http://store.aquapac...hone-cases.html σε πολύ καλύτερη τιμή και με χαμηλότερα μεταφορικά. Την έχω πάρει για την βάρκα αλλά στο υποβρύχιο ψάρεμα που λες δεν την έχω πάρει ποτέ μαζί μου. Αφενός γιατί να κρεμάσω ένα κινητό 600 ευρώ στη σημαδούρα για να το έχω μαζί μου φαίνεται αρκετά ριψοκίνδυνο και αφετέρου για να διακωμωδήσουμε λίγο την κατάσταση φαντάσου φάση να κάνεις καρτέρι και εκεί που έχεις κεντράρει το θήραμα σου χτυπάει το κινητό σου και φεύγει... μετά όπως είσαι γυρνάς το ωραίο ψαροντούφεκο σου που είναι όμορφα ακόμα οπλισμένο καθώς δεν έριξες στο θήραμα και κάνεις μια ωραία βολή στο iphone!!!!!

ΧΑΧΑ,πλακα θα χε!Ωραια η θηκη αλλα με ψηνει πιο πολυ της DryCase επειδη βαζει το τηλεφωνο σε κενο αερος.Νομιζω πιο ασφαλεια, το δουλευεις πιο ευκολα και σιγουρα βγαζει πιο καλες φωτογραφιες.


Ελατε να μαζευτουμε τρια ατομα να μας ερθουν τζαμπα τα μεταφορικα.Καλοκαιρακι ερχεται... :)

#11   mariosh

mariosh

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/03/2012 - 15:16

Σκεφτομαι να αγορασω αυτη τη θηκη...θελει κανας αλλος για να μη πληρωσουμε μεταφορικα? Πρεπει να μαζευτουμε το λιγοτερο 3 ατομα.Για 1 θηκη παραγγελια ειναι κοντα 60$ μονο τα μεταφορικα και η θηκη κανει 35 $ .... μουφα.


Κανενας για Group Buy? 2 ατομα ακομα...

#12   manolakys77

manolakys77

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/03/2012 - 15:53

Ελάτε ρε παιδιά...Συμφωνώ με την iMarilina εγώ πάντως ! Δεν αξίζει να πάρετε μαζί το iPhone στη θάλασσα. Ότι χάρτες και να χετε και όσο κι αν σας βοηθάει. Πριν το iPhone πως πηγαίνατε για ψάρεμα ? Κι εγώ κάνω ψαροντούφεκο, αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να πάρω ποτέ μαζί μου το iPhone. Μέχρι την παραλία μόνο :P
Είναι πολύ ακριβό κινητό και είναι κρίμα να γίνει καμία στραβή...:(
:(




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες