Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θα αγοράσετε το νέο iPad;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
141 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Θα Αγοράσετε το Νέο iPad?

Θα Αγοράσετε το Νέο iPad?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#136   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/03/2012 - 22:46

Lol το βρήκατε τώρα όλοι... Του χρόνου θα έχει διαφορετικό σχεδιασμό κ διαφορετικό σχεδιασμό. Μήπως το είδατε κιόλας;

3 γενιές τώρα ο σχεδιασμός είναι σχεδόν όμοιος.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1.539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 14/03/2012 - 22:49

Αν συγκρινουμε το νεο i pad με το i pad 2 τοτε θα δουμε πως εκτος απο την retina οθονη δεν υπαρχει καποια αλλη μεγαλειωδης διαφορα.ειμαι κατοχος του i pad 2.οχι δεν θα το επαιρνα θα περιμενω το επομενο με αλλο σχεδιασμο κ οχι πανομοιοτυπο με αυτο του i pad 2.




Συμφωνώ σε αυτό! αν το σκεφτείς λίγο...είναι τζάμπα λεφτά να δώσεις για να πάρεις ipad...ενώ με τα ίδια λεφτά μπορείς να πάρεις ένα pc! εκτός και αν το χρειάζεσαι στην δουλειά σου!

#138   iPaid

iPaid

    iPH User

  • 109 μηνύματα
  • Twitter:@ImVictorP
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ImVictorP

Δημοσίευση 14/03/2012 - 23:05

Εγω προσωπικά αν δεν δώ το καινούργειο iPad δεν μπορω να πω με σιγουριά αν θα το πάρω. Σίγουρα, τώρα που δεν το έχω ακουμπήσει ακόμα, λέω ότι μου φαίνεται γελοίο να πάω να πάρω το καινούργειο iPad απο τη στιγμή που έχω το 2, αλλα αν δώ απο κοντά τι Retina και την προσαρμογή των εφαρμογών σε αυτή, δεν το αποκλείω να αλλάξω γνώμη.

#139   kalotina

kalotina

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 14/03/2012 - 23:22

Πολλα λεφτα για νεα οθονη και ταχυτερο επεξεργαστη.αλλωστε κανει οτι και το 2 απλα γρηγοροτερα εγω δεν βιαζομαι γι αυτο εχω .....βεσπα

#140   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/03/2012 - 23:25

Αν συγκρινουμε το νεο i pad με το i pad 2 τοτε θα δουμε πως εκτος απο την retina οθονη δεν υπαρχει καποια αλλη μεγαλειωδης διαφορα.ειμαι κατοχος του i pad 2.οχι δεν θα το επαιρνα θα περιμενω το επομενο με αλλο σχεδιασμο κ οχι πανομοιοτυπο με αυτο του i pad 2.


οταν λεμε διαφορετικο σχεδιασμο σε tablet τι ακριβως θα ηθελες;; να ειναι στρογγυλο πχ.. να ειναι γυαλινο, πιο λεπτο, αλλο χρωμα, τι ακριβως.. και δεν ειρωνευομαι να μην παρεξηγηθουμε.. :)

#141   vassiaxen

vassiaxen

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/06/2012 - 10:45

το εχω ηδη¨-)

#142   BSB

BSB

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 05/06/2012 - 10:47

Ναί αν το βρώ σε μια καλή τιμή.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες