Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θα αγοράσετε το νέο iPad;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
141 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Θα Αγοράσετε το Νέο iPad?

Θα Αγοράσετε το Νέο iPad?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#16   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2012 - 23:40

Το έχω παραγγείλει ήδη. Να αναφέρω ότι προσπαθούσα για 4 ώρες και το Apple Store ήταν κάτω μέχρι τα μεσάνυχτα. Όταν τελικά μπήκα έκανα προσπάθειες για check out  για άλλα 45 λεπτά. Τελικά πέρασε η παραγγελία 00:44 8 Μάρτη.


Xωρίς 3G θα το μετανιώσεις. Σίγουρα είναι το πρώτο σου. Το iPad/ iPhones klp χωρίς Ίντερνετ είναι μισές συσκευές...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   nioniospap

nioniospap

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2012 - 23:41

αν και πολύ θα ήθελα να έχω ένα(χωρίς να το πληρώσω),θεωρώ οτι τα λεφτά είναι πάρα πολλά. Επίσης θεωρώ οτι ένα tablet δεν μου χρησιμεύει καθόλου. Οπότε όχι,δεν θα το αγόραζα!

#18   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 09/03/2012 - 23:46

αν και πολύ θα ήθελα να έχω ένα(χωρίς να το πληρώσω),θεωρώ οτι τα λεφτά είναι πάρα πολλά. Επίσης θεωρώ οτι ένα tablet δεν μου χρησιμεύει καθόλου. Οπότε όχι,δεν θα το αγόραζα!

Γιατι δεν χρησιμευει.? Στις διακοπες ειναι το καλυτερο.! Ουτε να κουβαλας λαπτοπ.! Να βλεπεις ταινιες με την ανεση σου.! Να εχει ιντερνετ παντου αν καποιος παρει το 3G (4G) μοντελο.!!! Εμενα σε διακοπες με βολεψε πολυ.! Τωρα προσφατα εκανα μεγαλο ταξιδι με το αυτοκινητο.! Το χρησιμοποιησα σαν GPS αλλα με google Maps γιατι δεν εχω 3G και σαν Game console στο καραβι.!

#19   souzaberg

souzaberg

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/03/2012 - 00:05

Το έχω παραγγείλει ήδη. Να αναφέρω ότι προσπαθούσα για 4 ώρες και το Apple Store ήταν κάτω μέχρι τα μεσάνυχτα. Όταν τελικά μπήκα έκανα προσπάθειες για check out  για άλλα 45 λεπτά. Τελικά πέρασε η παραγγελία 00:44 8 Μάρτη.


απο που το παρηγγειλες?ερχεται ελλαδα?

Τελευταία επεξεργασία από: souzaberg, 10/03/2012 - 00:06


#20   etsi

etsi

    iPH User

  • 185 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/03/2012 - 00:10

Απο Αμερική το πήρες?

#21   gre13

gre13

    iPH User

  • 183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 10/03/2012 - 00:11

Xωρίς 3G θα το μετανιώσεις. Σίγουρα είναι το πρώτο σου. Το iPad/ iPhones klp χωρίς Ίντερνετ είναι μισές συσκευές...

Το σκέφτηκα και κατέληξα στο WiFi επειδή αυτή τη στιγμή έχω 500ΜΒ δεδομένα στο iphone και χρησιμοποιώ λιγότερο από 100. Γενικά είμαι συνεχώς σε χώρους με WiFi και επομένως ένα συμβόλαιο για 3G θα ήταν λεφτά πεταμένα. Επίσης υπάρχει και το tethering.

#22   gre13

gre13

    iPH User

  • 183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 10/03/2012 - 00:13

απο που το παρηγγειλες?ερχεται ελλαδα?

Δεν έρχεται Ελλάδα. Πρέπει να έχεις κάποιο γνωστό για να σου το στείλει. Αυτή τη στιγμή το Apple Store λέει delivery 2-3 weeks

Απο Αμερική το πήρες?


Μένω Manchester παιδιά και το παρήγγειλα από το  online Apple Store.

Τελευταία επεξεργασία από: gre13, 10/03/2012 - 00:15


#23   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/03/2012 - 00:14

και το wifi μοντελο να εχει καποιος, αν εχει iphone που σε αυτο εχει πακετο ιντερνετ μπορει ανετα να μοιραζει ιντερνετ στο ipad μεσω του wifi hot spot του iphone, ετσι δεν ειναι?

#24   Nikosaei

Nikosaei

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 10/03/2012 - 00:31

Εχοντας το i pad 2 κ εγω οχι δεν θα το αγορασω θα περιμενω το επομενο κ αφου εχει αλλαξει το design

#25   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 10/03/2012 - 00:32

και το wifi μοντελο να εχει καποιος, αν εχει iphone που σε αυτο εχει πακετο ιντερνετ μπορει ανετα να μοιραζει ιντερνετ στο ipad μεσω του wifi hot spot του iphone, ετσι δεν ειναι?

ναι φίλε μου.! Αυτο κανω εγω .!!! Αμα εχεις iphone αδικα ειναι το 3g μοντελο απλα εξτρα λεφτα για πακετο συνδεσης .


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

#26   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 10/03/2012 - 00:35

αν και πολύ θα ήθελα να έχω ένα(χωρίς να το πληρώσω),θεωρώ οτι τα λεφτά είναι πάρα πολλά. Επίσης θεωρώ οτι ένα tablet δεν μου χρησιμεύει καθόλου. Οπότε όχι,δεν θα το αγόραζα!

δεν σ χρησιμευει .; Αμα δεν το εχεις ναι ... Εγω απ´οταν το πηρα δεν ξανα εκατσα στο λαπτοπ.. Ιντερνετ games φοτος οτι θελεις παντα μαζι σου .. Και στο κρεβατι σου ξαπλομενος.. ΑΝΕΣΗ μιλαμε ..!
Εφω το πηρα τον οκτομβριο το 2 .
Αν το δωσω σε καλη τιμη συν κανα 150€ να βαλω ισος το παρω ..!! Αλλα χωρις ipad δεν μενω :)


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

#27   geo2006

geo2006

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:GeOGraV

Δημοσίευση 10/03/2012 - 00:36

Με καλύπτει το 2 απόλυτα
Του παραχρονου βλέπουμε

#28   nikap4

nikap4

    iPH Contributor

  • 1.582 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 10/03/2012 - 00:37

εγώ όχι καλά είμαι και με το ipad 1 και να πω και την αλήθεια λίγες φόρες το χρησιμοποιώ γιατί να δώσω πάλι αλά χρήματα?

#29   nikos73

nikos73

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:nikos19734

Δημοσίευση 10/03/2012 - 00:39

θα μείνω με το 2 με καλύπτει απολύτως

#30   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/03/2012 - 01:00

Όσο δέλεαρ και να είναι ... Απο τη στιγμη που δεν μπορω να δώ live streaming αγώνες κτλ 600 ευρα δεν τα δίνω. Ειδικά τέτοιες εποχές... Ίσως είναι καλη ευκαιρία να τσίμπησω ένα απο τα παλιά πλέον μοντέλα μόνο κ μόνο για επεξεργασία φωτογραφίας που θέλω γιατι αυτα τα έτοιμα τα ρημάδια τα προγράμματα που έχουν βγει κάνουν παπάδες.
Ειδωμεν γιατι μάλλον στο τέλος βλέπω να ξεπουλάμε για να φάμε...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες