Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Διαθεσιμότητα Νέου iPad στην Ελλάδα.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
428 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#241   kostelos

kostelos

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 23/04/2012 - 14:27

ξερει κανεις διαθεσιμοτητα σε θεσσαλονικη στο πλαισιο?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#242   Bronx984

Bronx984

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:ApatOOA

Δημοσίευση 23/04/2012 - 14:28

ξερει κανεις διαθεσιμοτητα σε θεσσαλονικη στο πλαισιο?


0 εις το πηλικον.

#243   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 23/04/2012 - 14:50

Μέσω Internet απο 11/04/2012 , ξέρω ότι υπάρχει κόσμος που έχει προτεραιότητα πριν απο εμένα και θεωρώ φυσιολογικό να εξυπηρετηθεί πρώτος αλλά αν βρίσκομαι μέσα στις 41 παραγγελίες δεν κατανοώ γιατί δεν τις τρέχουν όλες.

αν παρηγγειλες 11/04 υπολογισε μετα τις 10/05 φιλε.εναν μηνα τουλαχιστον για παραδοση.φιλαρακι μου που δουλευει μεσα και δεν μπορει να παρακαμψει τις λιστες με τις προπαραγγελιες.σκεψου οτι το παρηγγειλα 29/03 και ακομη δεν το εχω παρει.βεβαια το θετικο ειναι οτι θα παρω μεσα στις επομενες μερες. αν δεν το εχεις βαλει ατοκες δοσεις με δανειο, αυρωσε εφοσον βρεις αλλου πρωτα!! διοτι ειναι μπακαληδες!δεν γινεται να εχουν παραλαβει απο αλλα καταστηματα και αυτοι ακομη να μου λενε αυριο θα το παρει το κουριερ και μεθαυριο θα σας το φερει!! ιχνος επαγγελματισμου!αντι να πουν ναι ρε φιλε να το στειλουμε κατευθειαν στον πελατη που τον εχουμε γ@μησει στην αναμονη,αυτοι πρωτα να το βαλουν στην αποθηκη,να το καταχωρησουν,να το εξαγουν να το στειλουν στην αποθηκη για τις ιντερνετ παραγγελιες, μετα να ενημερωσουν κουριερ να περασει να παραλαβει..........tragic!!!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#244   kostas125

kostas125

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/04/2012 - 15:27

Αύριο Παραλαμβάνω απο πλαίσιο Αθήνα. Ελπίζω να μη με κρεμάσουν πάλι....

#245   trelopapaki

trelopapaki

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:neyromanths

Δημοσίευση 23/04/2012 - 15:29

μολις πηρα στο golden-i να τους ρωτησω ποτε εχουν παραλαβες και μου λεει οτι ο πιο γρηγορος τροπος να παρει καποιος ipad
ειναι να το παραγγειλει, δεν ηθελα να του πω οτι το εχω παραγγειλει απο τις 31/3 δεν ηθελα να του χαλασω το ονειρο,,

#246   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 23/04/2012 - 15:50

καλα τωρα το golden i ειναι αστο καλυτερα!!και καλα premium reseller!!!και δεν ξερουν ποτε θα παραλαβουν!!!!!!ουσττττττττττττττ!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#247   magaiver86

magaiver86

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/04/2012 - 15:52

Multirama Αιγάλεω έχει αρκετά μου είπανε με 7 εργάσιμες doa

#248   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 23/04/2012 - 15:57

Επιτελους το εχω στα χερια μου. Το πηρα απο golden i στο cosmos που μου το ειχαν κρατησει, τωρα απο αυτο γραφω. Ευτυχως απο bleeding εχει ενα ιχνος μονο, δε το παρατηρεις με τιποτα (μπηκα με στη ντουλαπα να πετυχω απολυτο σκοταδι)

#249   trelopapaki

trelopapaki

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:neyromanths

Δημοσίευση 23/04/2012 - 16:01

Επιτελους το εχω στα χερια μου. Το πηρα απο golden i στο cosmos που μου το ειχαν κρατησει, τωρα απο αυτο γραφω. Ευτυχως απο bleeding εχει ενα ιχνος μονο, δε το παρατηρεις με τιποτα (μπηκα με στη ντουλαπα να πετυχω απολυτο σκοταδι)

μπηκε στην ντουλαπα χααχααχ
καλοριζικο, να σε πω απο ποτε το ειχες παραγγειλει ετσι απο εγκυκλοπαιδικης αποψης ?

#250   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 23/04/2012 - 16:05

Ειχα αφησει ονομα εδω και καμια βδομαδα και με πηραν το σαββατο το πρωι οτι το εχουν να παω. Δεν ειχα δωσει καποια προκαταβολη παντως.

#251   trelopapaki

trelopapaki

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:neyromanths

Δημοσίευση 23/04/2012 - 16:06

αυτα ειναι...χωρις προκαταβολη και σε μια εβδομαδα μεσα, εισαι αρχοντας

#252   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 23/04/2012 - 16:13

ωραιοςςςςςςςς!!ποια εκδοση πηρες φιλε? δεν εχει bleeding ουτε θεμα με το wifi?
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#253   loukandr

loukandr

    iPH Member

  • 248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 23/04/2012 - 16:24

Παρέλαβα σήμερα από Multirama Πειραιά. Νομίζω πως έχουν κι άλλα κομμάτια.
Σε έναν γρήγορο έλεγχο, σχεδόν καθόλου bleeding (στα όρια μεγεθυντικού φακού για να διακρίνεις κάτι τέτοιο) και κανένα καμμένο pixel.
Το βράδυ βέβαια θα ακολουθήσει λεπτομερής έλεγχος!

#254   Kostaskal

Kostaskal

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/04/2012 - 16:26

Να γράψω κι εγώ δύο πραγματάκια, για να καταλάβουμε το πόσο "μπακάληδες" είναι εδώ πέρα....

Έχοντας εκδηλώσει απλά ενδιαφέρον στα site των άι χρυσών και των άι καταιγίδων από τις 27 Μαρτίου, μέχρι σήμερα, δεν μου έχει έρθει κανένα mail.

3-4 φορές πέρασα από Κολωνάκι μπας και είχαν κάτι να μου πουν, αλλά δεν. Πότε θα παραλάβουν, αν έχουν, κάτι τέλος πάντων. Ενημέρωση δεν πήρα

Μίλησα και με τους ίδιους, τηλεφωνικά... μηδέν εις το πηλίκο.

Παρακολουθώ το φόρουμ και βλέπω ότι κάποιος έγραψε την Πέμπτη 19 Απριλίου ότι ενημερώθηκε από Γλυφάδα πως την επομένη θα έχουν μερικά κομμάτια. Σκεπτόμενος λογικά λέω θα έχει και το Κολωνάκι.

Παρασκευή 20 Απριλίου πρωί πάω από Κολωνάκι. "Μπορεί να μας φέρουν σήμερα ή από την επόμενη εβδομάδα" τα λόγια τους.
Παρακολουθώ αυτό το νήμα και ταυτόχρονα τις διαθεσιμότητες σε Γλυφάδα και Κολωνάκι. Ανεβάζουν κομμάτια Γλυφάδα και μετά από λίγο και Κολωνάκι. Τηλεφωνώ στην καταιγίδα και ρωτάω σαν χαζός :
-Εγώ: εεεεε... ξέρετε θέλω το ipad το καινούργιο και βλέπω ότι έχετε αλλά δεν μπορώ να το παραγγείλω. Τί μπορούμε να κάνουμε ???
-Τηλεφωνητής: πείτε μου το επίθετό σας, ποιο μοντέλο θέλετε, από που θέλετε να παραλάβετε και να πάτε σήμερα να το πάρετε !!!

Αφού μου εξήγησε ότι μόνο για μια μέρα μπορούν να το κρατήσουν, δίνοντας ΜΟΝΟ το επίθετό μου κι ένα τηλέφωνο, μετά από 2 ώρες απλά πήγα και το παρέλαβα, δίχως κάποιο πρόβλημα. ΧΩΡΙΣ (προ-) παραγγελία, ΧΩΡΙΣ να προπληρώσω. Ξαναλέω ότι έδωσα ΜΟΝΟ το επίθετό μου.

Ίσως να μην είναι και πολύ πιστευτή η ιστορία μου, αλλά έτσι είναι. Μπορεί να βρεθεί κάποιος που έκανε το ίδιο και να επιβεβαιώσει.

Τώρα γιατί ταλαιπωρούν τον κόσμο, που θέλει να τους τα στάξει ή τους τα έχει προ-στάξει, δεν ξέρω. Δεν ξέρω τι πολιτικές ακολουθούν. Δεν μπορώ να γνωρίζω γιατί να δώσουν σε κάποιον που απλά έδωσε ένα επίθετο κι όχι σε όσους είναι σε λίστες αναμονής. Όπως και να'χει, ακόμα κι ο μπακάλης της γειτονιάς, αν του παραγγείλεις ντομάτες γιατί δεν είχε, θα σε εξυπηρετήσει με προτεραιότητα. Εν κατά κλείδι, υπάρχουν "μπακάληδες" και μπακάληδες.

Τα σέβη μου.

#255   trelopapaki

trelopapaki

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:neyromanths

Δημοσίευση 23/04/2012 - 16:30

δεν μπορω να καταλαβω γτ το κανουν αυτο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες