Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

νέο iPad! Οι πρώτες εντυπώσεις απο τους κατόχους


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
938 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:35

Δεν σε αφήνουν να το ανοίξεις χωρίς να το πληρώσεις πρώτα.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:36

Δεν σε αφήνουν να το ανοίξεις χωρίς να το πληρώσεις πρώτα.

Εμένα μέχρι τώρα όσα έχω πάρει δεν μου το έχει αρνηθεί κανείς. Και πίστεψε με έχω πάρει πολλά.

#153   niklakis

niklakis

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Twitter:@Nick_Bourlai
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:niklakis2

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:37

Αν το λες για αυτο που είπα για επιτόπου έλεγχο μέσα στο κατάστημα δεν το πληρώνω και τέλος. Σιγά μην πάρω χαλασμένο πράγμα και να το πληρώσω και απο πάνω.

σε ποιο μαγαζι σε αφηνουν να ανοιξεις σφραγισμενο κουτι και να δεις το προιον και μετα πχ να μην το παρεις ;;; δεν το λεω καθολου ειρωνικα. απλα θελω να μαθω ποιος-οι το κανουν αυτο

#154   lambrosn

lambrosn

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:38

Το πήρα το πρωι εννιά και 5 απο πλαίσιο Πειραιά. Μετα γραφείο και τωρα Σπιτι. Οθόνη καλύτερη φυσικά απο το 2 αλλα έχοντας και 4s εντάξει δεν μου έκανε τρελή διάφορα. Μονο στο μέγεθος. Φυσικά πιο γρήγορο και εκει φαίνεται μεγάλη διάφορα.

Αρνητικό;;; ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΑΙΕΙ. Μιλάμε ζεστά έτσι τόσο που είναι άκυρο για την απλ να μην το εχει προσέξει παραπάνω.

Μπαταρία δεν ξέρω ακόμα τωρα κάνω την πρώτη φόρτιση με battery doctor & trickle time έχω βάλει 60 λεπτά. Σύνολο ωρών που χρειάζεται με πλήρη φόρτιση ;;; 6 ώρες και 20 λεπτά!!!!

Έχοντας iPhone 4s και πριν iPad 2 αντικειμενικά μπορω να πω ότι αν δεν με έπαιρνε δεν θα τα έβαφα μαύρα αν δεν έπαιρνα το 3. Τωρα εφόσον με έπαιρνε και φυσικά το έκανα μιας και δεν νομίζω ότι στο σύνολο του συγκρίνεται με άλλη ταμπλετα.

Αν έχεις το 1 ΦΥΣΙΚΑ παίρνεις το 3 αν έχεις το 2 παίζει πόσο θες να αλλάξεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#155   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:39

Εμένα μέχρι τώρα όσα έχω πάρει δεν μου το έχει αρνηθεί κανείς. Και πίστεψε με έχω πάρει πολλά.


Αν μπορείς και το κάνεις είσαι η καλύτερη..;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#156   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:40

Φίλε ήμουν εκεί σε άκουγα...τραγικό. Όταν γύρισες να το επιστρέψεις...εστρωνα το iPad πίσω....και τα παιδιά μετά ήταν πολύ χάλια για πάρτυ σου που δεν μπόρεσαν να το αλλάξουν λόγω πολιτικής...

Πω...

Έτσι φίλε μου, εγώ δεν τα βάζω με κανένα πωλητή ότι τους λένε κάνουνε οι πολιτικές των εταιριών και οι βαρύγδουπες εκφράσεις. Apple premium reseller. Αρπαχτές κάνουνε...

#157   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:41

Η οθονη ειναι καταπληκτικη και φαινεται απο την πρωτη στιγμη που σε βαζει στο αρχικο setup. Εβαλα το real racing 2 hd και ομολογω οτι εμεινα αφωνος.
Απο θεμα ταχυτητας σε σχεση με το iPad 1, δεν χρειαζεται να πω τιποτα. :)

Bleeding κτλ δεν βλεπω ή κατι αλλο περιεργο. Σχετικα με την κιτρινιλα της οθονης, δεν μπορω να κρινω αν ειναι πολυ ή λιγο. Το εβαλα διπλα στο iPad 1 και ανοιξα και στα δυο μια αδεια σελιδα στο safari και εβαλα τη φωτεινοτητα στο full. Η αληθεια ειναι οτι η οθονη στο iPad 1 ειναι εντελως λευκη ενω στο iPad 3 ειναι καπως πιο κιτρινη. Δεν ειναι εντελως κιτρινη αλλα υπαρχει διαφορα που φαινεται ευκολα με γυμνο ματι. Ειναι γενικα φυσικολογικο αυτο? Δεν ξερω τι επαιζε με τις οθονες των iPad 2, οποτε δεν μπορω να κρινω. Η αληθεια ειναι οτι οταν ανοιξα το iPad 3 και ασχοληθηκα μαζι του δεν το ειχα καταλαβει, παρα μονο οταν το εβαλα διπλα στο iPad 1.

Τελευταία επεξεργασία από: mikexs, 23/03/2012 - 20:41


#158   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:43

μόλις γύρισα από istorm river west! Καταπληκτική οθόνη κλπ αλλά όταν πάτησα για την φωτογραφία,μάπα! Μια κιτρινίλα και κολλούσε όταν το κούναγα αριστερά-δεξιά καρέ-καρέ πήγαινε! Σίγουρα είναι πρόβλημα του demo γιατί στα multirama δεν υπήρχε αυτό το πρόβλημα!

#159   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:44

σε ποιο μαγαζι σε αφηνουν να ανοιξεις σφραγισμενο κουτι και να δεις το προιον και μετα πχ να μην το παρεις ;;; δεν το λεω καθολου ειρωνικα. απλα θελω να μαθω ποιος-οι το κανουν αυτο

Τα περισσότερα κινητά μου δηλαδή όλα τα έχω πάρει από Γερμανό. Την κάρτα τους λέω να μου βάλουν και καλά γιατι δεν ξέρω και αμέσως το κάνουν. Κανείς ποτε δεν μου έχει πει ότι πρέπει πρώτα να πληρώσω και μετα να το ανοίξουν. Μετα παίρνω και ενα τηλέφωνο να δω ότι ακούω και με ακούνε και πάω πληρώνω και φεύγω. και σας λέω πάντα. Εδω ενα Sony vaio που πήρα και αυτο εκει το άνοιξα.

#160   niklakis

niklakis

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Twitter:@Nick_Bourlai
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:niklakis2

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:47

Τα περισσότερα κινητά μου δηλαδή όλα τα έχω πάρει από Γερμανό. Την κάρτα τους λέω να μου βάλουν και καλά γιατι δεν ξέρω και αμέσως το κάνουν. Κανείς ποτε δεν μου έχει πει ότι πρέπει πρώτα να πληρώσω και μετα να το ανοίξουν. Μετα παίρνω και ενα τηλέφωνο να δω ότι ακούω και με ακούνε και πάω πληρώνω και φεύγω. και σας λέω πάντα. Εδω ενα Sony vaio που πήρα και αυτο εκει το άνοιξα.

μαλιστα , παντως δεν ειναι ευκολο να καταφερεις κατι μπραβο σου

#161   lambrosn

lambrosn

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:48

Ξέχασα εγω πήρα το μαύρο δεκαέξαρι 4g


Sent from my iPhone using Tapatalk

#162   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:48

Η οθονη ειναι καταπληκτικη και φαινεται απο την πρωτη στιγμη που σε βαζει στο αρχικο setup. Εβαλα το real racing 2 hd και ομολογω οτι εμεινα αφωνος.
Απο θεμα ταχυτητας σε σχεση με το iPad 1, δεν χρειαζεται να πω τιποτα. :)

Bleeding κτλ δεν βλεπω ή κατι αλλο περιεργο. Σχετικα με την κιτρινιλα της οθονης, δεν μπορω να κρινω αν ειναι πολυ ή λιγο. Το εβαλα διπλα στο iPad 1 και ανοιξα και στα δυο μια αδεια σελιδα στο safari και εβαλα τη φωτεινοτητα στο full. Η αληθεια ειναι οτι η οθονη στο iPad 1 ειναι εντελως λευκη ενω στο iPad 3 ειναι καπως πιο κιτρινη. Δεν ειναι εντελως κιτρινη αλλα υπαρχει διαφορα που φαινεται ευκολα με γυμνο ματι. Ειναι γενικα φυσικολογικο αυτο? Δεν ξερω τι επαιζε με τις οθονες των iPad 2, οποτε δεν μπορω να κρινω. Η αληθεια ειναι οτι οταν ανοιξα το iPad 3 και ασχοληθηκα μαζι του δεν το ειχα καταλαβει, παρα μονο οταν το εβαλα διπλα στο iPad 1.

θέλω να τονίσω το κάπως κίτρινη. Δε τη λες κίτρινη Σα του 2....

#163   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:49

 πάντως η αλήθεια είναι ότι με 2 ώρες στον φορτιστή του ανέβασε 30% μονο αργεί να φορτίσει το άτιμο αλλα τι να κάνουμε ελπίζω να βγάλουν κανέναν έξτρα φορτιστή που να το φορτίζει πιο γρήγορα

#164   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.008 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:50

η τετραπυρινη GPU τα σπάει
Ειναι απίστευτη η διάφορα το πως παίζει το RealRasing2 HD


ps
δεν μου εμφανιζει το pesonal hotspot
εχω κανει hard reset

ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#165   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 23/03/2012 - 20:50

δόκισε κανένας να βάλει το iphone στον φορτιστή του νέου ipad?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες