Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

νέο iPad! Οι πρώτες εντυπώσεις απο τους κατόχους


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
938 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 24/03/2012 - 14:41

Περιμενα κατι περισοτερο απο σενα...lol


Τί περισσότερο περίμενες δηλαδή? Ρώτησες, σου απάντησα. Ναι, προσωπικά δεν θα έδινα αυτόν το σκασμό λεφτά για να πάρω το καινουριο απο το πουθενά, τα έβαλα κάτω, και εφόσον πούλησα το ipad2, και καναδυο άλλα γκάτζετ τα οποία τα είχα και δεν μου χρειάζονταν και συμπλήρωσα 60 ευρώ για να πάρω το καινούριο, με γεια μου με χαρά μου. Ούτε κανα 64άρι πήρα, ούτε έδωσα παραπάνω απο αυτό το ποσό (και το ίδιο ισχύει και για το 4s).

Απο κει και πέρα, η οικονομική κρίση δεν είναι το θέμα μας σε αυτό το τοπικ και ούτε θα αρνηθώ στο γιο μου το αυτοκινητάκι του και το εκάστοτε παιχνίδι του επειδή έχουμε οικονομική κρίση κι ούτε θα το αφήσω να με πάρει απο κάτω.

Αν είναι έτσι, τοτε να μην βγαίνουμε ούτε για καφέ αφού μπορούμε να φτιάξουμε και στο σπίτι πιο φθηνά, και ας μην παίρνουμε καθόλου τίποτα και να τα σκάμε όλα στις άσχετες φορολογίες.

Δεν είναι θέμα ψώνιου ούτε θέμα ανωτερότητας του τύπου εγώ έχω να τα σκάσω κι ο αλλος δεν έχει. Ο καθένας κάνει ότι μπορεί και όταν μπορεί.


Τώρα επι του θέματος, κανεις δεν είπε (τουλάχιστον ΕΓΩ προσωπικά) οτι είναι τρελλές οι διαφορές. Αν ψάξεις και δεις, θα βρεις οτι αυτό που είπα οτι βλέπω σαν βασική (και ΘΕΤΙΚΗ) διαφορά σε σχέση με το 2άρι μου είναι η retina. Ολα τα άλλα (εκτός της κάμερας που κι αυτή για τους περισσότερους είναι ψιλοάχρηστη γιατί δε θα κυκλοφορείς με το ipad στο δρόμο να παιρνεις φωτό και βίντεο) είναι παρόμοια, οποτε οι περισσότεροι που αναβάθμισαν το έκαναν για λόγους retina, και εκεί δε μπορώ να πω απολύτως τίποτα γιατί πραγματικά (κι εφόσον δεν δώσεις ένα σκασμό λεφτά γιατί έχεις πουλήσει το προηγούμενο και συμπληρώσει, οπως έγινε με τους πιο πολλούς) αξίζει η οθόνη τον κόπο, είναι απλά απίστευτη, και αν με αυτή τη δήλωση θεωρούμαι οτι ζούσα στη Ζιμπάμπουε, τότε ας έχει.
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   etsi

etsi

    iPH User

  • 185 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/03/2012 - 14:41

Ρε παιδια ξερω οτι ολοι σας θα με κραξετε αλλα εγω θα το πω....
Ησαστε με τα καλα σας μωρε σιγα την τεραστια διαφορα με το ipad 2 που ολοι εχετε τρελαθει και κανετε σαν να ζειτε στην ζιμπαμπουε.
Εχει καλυτερη οθονη και πιο γρηγορο επεξεργαστη ααα να μην ξεχασω και την καμερα λες και αν σου βαλω δυο φωτογραφιες την μια με 5 μεγαπιξελ και την αλλη με 8 τραβιγμενες με τον ιδιο φακο θα καταλαβεις την διαφορα....
Αλλα ειναι και το αλλο δεν μπορεις να παιζεις το angry birds στο παλιο το ipad δεν ξεχωριζεις τπτ και ειναι και απιστευτα κουραστικο να περιμενεις τρια δεκατα του δευτερολεπτου παραπανω για να ανοιξει μια εφαρμογη....ψωναρες ολοι σας.
Μας εχει πασαρη η apple ενα 4s αντι για ενα 4 με αλλο ονομα και χερεστε λες και φτασατε στο διαστημα.
Να πω οτι δεν ειχατε τπτ οκ να το παρεις αλλα ολοι εδω μεσα εχουν απο τρια iphone ο καθενας και δυο ipad και στεναχοριεστε τοσο πολυ που δεν εχετε το τελευταιο μπραβο σας.......και να φανταστεις οτι χρειαζεσαι και ενα pc για να περνας τις φωτογραφιες σου απο το ipad οπου αλλου θελεις....ρε σεις ο κοσμος πειναει και εσεις ασχοληστε με μ@@@@@@ες ξυπνατε καλο το ipad αλλα φτανει.....εκτος και αν ολοι εδω μεσα ησαστε εκατομυριουχοι και δεν το ξερω....
Αυτα και συγνωμη αν καποιοι παρεξηγηθουν αλλα αυτα πιστευω και ειναι δικαιωμα μου...στην χωρα που ζουμε.
Marilina κραξε ελευθερα.....


Είμαστε χειρότερα από Ζιμπάμπουε εκτός αν ζεις αλλού . Αν σε νοιάζουν τα χρήματα έδωσες σε κανα φτωχό ποτέ να φάει; Άρχισε από εκεί και άσε τους άλλους. Μόνο από την τραγική ορθογραφία σου παρεξηγούμε για τα άλλα υπάρχουν ειδικοί για τέτοιες περιπτώσεις.

Τελευταία επεξεργασία από: etsi, 24/03/2012 - 14:42


#288   niklakis

niklakis

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Twitter:@Nick_Bourlai
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:niklakis2

Δημοσίευση 24/03/2012 - 14:42

Ρε παιδια ξερω οτι ολοι σας θα με κραξετε αλλα εγω θα το πω....
Ησαστε με τα καλα σας μωρε σιγα την τεραστια διαφορα με το ipad 2 που ολοι εχετε τρελαθει και κανετε σαν να ζειτε στην ζιμπαμπουε.
Εχει καλυτερη οθονη και πιο γρηγορο επεξεργαστη ααα να μην ξεχασω και την καμερα λες και αν σου βαλω δυο φωτογραφιες την μια με 5 μεγαπιξελ και την αλλη με 8 τραβιγμενες με τον ιδιο φακο θα καταλαβεις την διαφορα....
Αλλα ειναι και το αλλο δεν μπορεις να παιζεις το angry birds στο παλιο το ipad δεν ξεχωριζεις τπτ και ειναι και απιστευτα κουραστικο να περιμενεις τρια δεκατα του δευτερολεπτου παραπανω για να ανοιξει μια εφαρμογη....ψωναρες ολοι σας.
Μας εχει πασαρη η apple ενα 4s αντι για ενα 4 με αλλο ονομα και χερεστε λες και φτασατε στο διαστημα.
Να πω οτι δεν ειχατε τπτ οκ να το παρεις αλλα ολοι εδω μεσα εχουν απο τρια iphone ο καθενας και δυο ipad και στεναχοριεστε τοσο πολυ που δεν εχετε το τελευταιο μπραβο σας.......και να φανταστεις οτι χρειαζεσαι και ενα pc για να περνας τις φωτογραφιες σου απο το ipad οπου αλλου θελεις....ρε σεις ο κοσμος πειναει και εσεις ασχοληστε με μ@@@@@@ες ξυπνατε καλο το ipad αλλα φτανει.....εκτος και αν ολοι εδω μεσα ησαστε εκατομυριουχοι και δεν το ξερω....
Αυτα και συγνωμη αν καποιοι παρεξηγηθουν αλλα αυτα πιστευω και ειναι δικαιωμα μου...στην χωρα που ζουμε.
Marilina κραξε ελευθερα.....


ποσο κομπλεξ μπορεις να βγαλεις , μπορεις να κραζεις προιοντα ανετα και δεν με ενδιαφερει αυτο κιολας , ο καθενας εχει την γνωμη μου για καθε τι καινουργιο που βγαινει αλλα ΔΕΝ μπορεις να χαρακτηριζεις κανεναν ως ψωνιο ή οτιδηποτε αλλο επειδη γουσταρει και μαζευει λεφτα για να παρει κατι που του αρεσει ...

συγνωμη απο τους διαχειριστες για το off topic

#289   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 24/03/2012 - 14:54

Ρε παιδια ξερω οτι ολοι σας θα με κραξετε αλλα εγω θα το πω....
Ησαστε με τα καλα σας μωρε σιγα την τεραστια διαφορα με το ipad 2 που ολοι εχετε τρελαθει και κανετε σαν να ζειτε στην ζιμπαμπουε.
Εχει καλυτερη οθονη και πιο γρηγορο επεξεργαστη ααα να μην ξεχασω και την καμερα λες και αν σου βαλω δυο φωτογραφιες την μια με 5 μεγαπιξελ και την αλλη με 8 τραβιγμενες με τον ιδιο φακο θα καταλαβεις την διαφορα....
Αλλα ειναι και το αλλο δεν μπορεις να παιζεις το angry birds στο παλιο το ipad δεν ξεχωριζεις τπτ και ειναι και απιστευτα κουραστικο να περιμενεις τρια δεκατα του δευτερολεπτου παραπανω για να ανοιξει μια εφαρμογη....ψωναρες ολοι σας.
Μας εχει πασαρη η apple ενα 4s αντι για ενα 4 με αλλο ονομα και χερεστε λες και φτασατε στο διαστημα.
Να πω οτι δεν ειχατε τπτ οκ να το παρεις αλλα ολοι εδω μεσα εχουν απο τρια iphone ο καθενας και δυο ipad και στεναχοριεστε τοσο πολυ που δεν εχετε το τελευταιο μπραβο σας.......και να φανταστεις οτι χρειαζεσαι και ενα pc για να περνας τις φωτογραφιες σου απο το ipad οπου αλλου θελεις....ρε σεις ο κοσμος πειναει και εσεις ασχοληστε με μ@@@@@@ες ξυπνατε καλο το ipad αλλα φτανει.....εκτος και αν ολοι εδω μεσα ησαστε εκατομυριουχοι και δεν το ξερω....
Αυτα και συγνωμη αν καποιοι παρεξηγηθουν αλλα αυτα πιστευω και ειναι δικαιωμα μου...στην χωρα που ζουμε.
Marilina κραξε ελευθερα.....



Είσαι επιθετικός κ προσβλητικός με τα λεγόμενά σου. Πιστεύεις ότι είναι λάθος μέσα στη "κρίση" κάποιος να αγοράζει κάτι με τα χρήματά του κ τον χαρακτηρίζεις. Τα "ξυπνάτε" κ "εκκατομυριούχοι" αλλού, αν κάποιος χρειάζεται να ξυπνήσει είναι εκείνος που πιστεύει ότι είναι ο σωστός κ χαλάει μια συζήτηση χομπίστικη (!) λέγοντας πράγματα που εκφράζουν μόνο τον ίδιο του τον εαυτό.



Τώρα, στο θέμα μας :)

Με γεια σε όσους το προμηθεύτηκαν το νέο iPad κ καλορίζικο. Πιστεύω ότι σαν μηχάνημα είναι εκπληκτικό κ σίγουρα κανείς δεν χαραμίζει τα χρήματά του. Τώρα εαν συμφέρει από ipad2 να πας σε 3 νομίζω πως είναι υποκειμενικό θέμα. Οι εικόνες που είδα στην αρχική σελίδα του site που είχε κ το review ήταν φανταστικές. Στις επόμενες μέρες θα πάω σε κανα πολυκατάστημα να το χαζέψω γιατί προσωπικά δεν θα το αγοράσω 8)

#290   kalotina

kalotina

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 24/03/2012 - 15:01

δεν σας καταλαβαινω μερικουσ φιλους ή φιλες εδω μεσα.πρεπει να απαντατε ξαθε φορα που οι καθενας λεει κατι?ελεος εδω μιλαμε για το ipad.οκαθενας εκφραζει την αποψη του δεν θα γινει το φορουμ πεδιο αντιπαραθεσης(κοινωνικης ή πολιτικης) :lol:
οποιος εχει λεφτα το πηρε καλοριζικο να ναι και να ενημεωνει ολους εμας που δεν το πηραμε.δεν με νοιαζει εμενα πως το πηρε.αφου δεν το εκλεψε ολα καλα

Τελευταία επεξεργασία από: kalotina, 24/03/2012 - 15:02


#291   redcom7

redcom7

    iPH Enthousiast

  • 552 μηνύματα
  • Twitter:@redcom7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/03/2012 - 15:07

τελικα οι γνμες για το νεο ipad???? 8)

#292   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 24/03/2012 - 15:13

Τί περισσότερο περίμενες δηλαδή? Ρώτησες, σου απάντησα. Ναι, προσωπικά δεν θα έδινα αυτόν το σκασμό λεφτά για να πάρω το καινουριο απο το πουθενά, τα έβαλα κάτω, και εφόσον πούλησα το ipad2, και καναδυο άλλα γκάτζετ τα οποία τα είχα και δεν μου χρειάζονταν και συμπλήρωσα 60 ευρώ για να πάρω το καινούριο, με γεια μου με χαρά μου. Ούτε κανα 64άρι πήρα, ούτε έδωσα παραπάνω απο αυτό το ποσό (και το ίδιο ισχύει και για το 4s).

Απο κει και πέρα, η οικονομική κρίση δεν είναι το θέμα μας σε αυτό το τοπικ και ούτε θα αρνηθώ στο γιο μου το αυτοκινητάκι του και το εκάστοτε παιχνίδι του επειδή έχουμε οικονομική κρίση κι ούτε θα το αφήσω να με πάρει απο κάτω.

Αν είναι έτσι, τοτε να μην βγαίνουμε ούτε για καφέ αφού μπορούμε να φτιάξουμε και στο σπίτι πιο φθηνά, και ας μην παίρνουμε καθόλου τίποτα και να τα σκάμε όλα στις άσχετες φορολογίες.

Δεν είναι θέμα ψώνιου ούτε θέμα ανωτερότητας του τύπου εγώ έχω να τα σκάσω κι ο αλλος δεν έχει. Ο καθένας κάνει ότι μπορεί και όταν μπορεί.


Τώρα επι του θέματος, κανεις δεν είπε (τουλάχιστον ΕΓΩ προσωπικά) οτι είναι τρελλές οι διαφορές. Αν ψάξεις και δεις, θα βρεις οτι αυτό που είπα οτι βλέπω σαν βασική (και ΘΕΤΙΚΗ) διαφορά σε σχέση με το 2άρι μου είναι η retina. Ολα τα άλλα (εκτός της κάμερας που κι αυτή για τους περισσότερους είναι ψιλοάχρηστη γιατί δε θα κυκλοφορείς με το ipad στο δρόμο να παιρνεις φωτό και βίντεο) είναι παρόμοια, οποτε οι περισσότεροι που αναβάθμισαν το έκαναν για λόγους retina, και εκεί δε μπορώ να πω απολύτως τίποτα γιατί πραγματικά (κι εφόσον δεν δώσεις ένα σκασμό λεφτά γιατί έχεις πουλήσει το προηγούμενο και συμπληρώσει, οπως έγινε με τους πιο πολλούς) αξίζει η οθόνη τον κόπο, είναι απλά απίστευτη, και αν με αυτή τη δήλωση θεωρούμαι οτι ζούσα στη Ζιμπάμπουε, τότε ας έχει.


Αυτα ηθελα ρε μαριλινα να ακουσω εδω γραφω δυο σειρες και μου απαντας με δυο σελιδες και τωρα που εγραψα τοσα μου απαντησες με τρεις σειρες.....
Οσο για τους αλλους και για το οτι με λενε κομπλεξικο και μπλα μπλα νομιζω οτι το ειπα και στην αρχη και ζητησα και συγνωμη για αυτα που γραφω αλλα αυτο πιστευω
Α και ναι ρε φιλε ειμαι πολυ ανορθογραφος προσπαθω πολυ να το διορθωσω αλλα με τπτ δεν γινετε σου ζηταω συγνωμη αν δεν τα βγαζεις τι γραφω στειλε μου το mail σου να στα στειλω διορθομενα.....
Ευχαριστω για τον χρονο σας και παλι συγνωμη....
Α και ναι εχω αγορασει τετραδια απο την unisef και βοηθαω οσο μπορω αυτους που το εχουν αναγκη....

#293   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 24/03/2012 - 15:14

δεν σας καταλαβαινω μερικουσ φιλους ή φιλες εδω μεσα.πρεπει να απαντατε ξαθε φορα που οι καθενας λεει κατι?ελεος εδω μιλαμε για το ipad.οκαθενας εκφραζει την αποψη του δεν θα γινει το φορουμ πεδιο αντιπαραθεσης(κοινωνικης ή πολιτικης) :lol:
οποιος εχει λεφτα το πηρε καλοριζικο να ναι και να ενημεωνει ολους εμας που δεν το πηραμε.δεν με νοιαζει εμενα πως το πηρε.αφου δεν το εκλεψε ολα καλα

Ευχαριστω φιλε +1

#294   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/03/2012 - 15:22

Αυτα ηθελα ρε μαριλινα να ακουσω εδω γραφω δυο σειρες και μου απαντας με δυο σελιδες και τωρα που εγραψα τοσα μου απαντησες με τρεις σειρες.....
Οσο για τους αλλους και για το οτι με λενε κομπλεξικο και μπλα μπλα νομιζω οτι το ειπα και στην αρχη και ζητησα και συγνωμη για αυτα που γραφω αλλα αυτο πιστευω
Α και ναι ρε φιλε ειμαι πολυ ανορθογραφος προσπαθω πολυ να το διορθωσω αλλα με τπτ δεν γινετε σου ζηταω συγνωμη αν δεν τα βγαζεις τι γραφω στειλε μου το mail σου να στα στειλω διορθομενα.....
Ευχαριστω για τον χρονο σας και παλι συγνωμη....
Α και ναι εχω αγορασει τετραδια απο την unisef και βοηθαω οσο μπορω αυτους που το εχουν αναγκη....

εύγε και θα ήταν σοφότερο το χρόνο που αφιερώνεις για κενή κριτική με τις γνωστές ξύλινες εκφράσεις σε thread τα οποία σε βρίσκουν άκρως αντίθετο, να τον αφιερώσεις για βοήθεια στα συσίτια αλληλεγγύης της γειτονιάς σου.

#295   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 24/03/2012 - 15:26

Παραμεινετε ontopic παρακαλώ. Το θέμα θα καθαριστεί αργότερα.

#296   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 24/03/2012 - 15:26

εύγε και θα ήταν σοφότερο το χρόνο που αφιερώνεις για κενή κριτική με τις γνωστές ξύλινες εκφράσεις σε thread τα οποία σε βρίσκουν άκρως αντίθετο, να τον αφιερώσεις για βοήθεια στα συσίτια αλληλεγγύης της γειτονιάς σου.

Ειπαμε ελευθερια λογου και εκφρασεις αν δεν σου αρεσουν αυτα που γραφω απλα μην τα διαβαζεις και αν παλι τα διαβασεις μην μπαινεις στον κοπο να απαντησεις....

#297   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 24/03/2012 - 15:27

Παραμεινετε ontopic παρακαλώ. Το θέμα θα καθαριστεί αργότερα.

Ζητω συγνωμη τελευταιο ποστ απο μερους μου...

#298   ampelift

ampelift

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:ampelift@gmail.com

Δημοσίευση 24/03/2012 - 15:33

Ειπαμε ελευθερια λογου και εκφρασεις αν δεν σου αρεσουν αυτα που γραφω απλα μην τα διαβαζεις και αν παλι τα διαβασεις μην μπαινεις στον κοπο να απαντησεις....

Οχι ρε μεγάλε δεν μπορείς με ένα (συγνώμη) και με ενα (δικαίωμά μου είναι) και (αμα δεν σας αρέσει μην διαβάζεται)να προσβάλλεις τους ανθρώπους.

#299   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/03/2012 - 15:37

Παιδιά, οι αντιπαραθέσεις τέτοιου τύπου δεν βοηθάνε ούτε την ποιότητα του site αλλά και ούτε όλους όσους θέλουν να ενημερώνονται για το καινούργιο iPad! Περιοριστείτε στις εντυπώσεις και όχι σε αντιπαραθέσεις!
Πείτε μας αυτά που μας ενδιαφέρουν..., ώρα φόρτισης, αν ζεσταίνετε τελικά, αν το βάρος σας ενοχλεί, αν έχει αυτονομία καλή, αν φαίνεται καλή η οθόνη στον ήλιο και αν γενικά είστε ευχαριστημένοι!!
:)

#300   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/03/2012 - 15:41

Το ηχεία πραγματικά είναι καλύτερο.

Στις σουίτες iLife k iWork, φαίνεται ωμή διαφορά στη retina.

Κατά το σετάρισμα της συσκευής υπήρχαν 2 βήματα παραπάνω, τα πρόσεξε άλλος κανείς;

Bleeding μηδαμινό (ανύπαρκτο καλλίτερα) στο 32άρι μαύρο 3G μου με αριθμό μοντέλου MD367GP.

Μερικά εικονόδια εφαρμογών δε φαίνονται sharp επειδή θέλουν αναβάθμιση.

Μη Apple εφαρμογές βελτιωμένες δεν έχουν και πάλι αυτό το retina feeling όπως αυτών της apple. Πχ tweetbot, calcbot,

Μπαταρία σκυλί.

Η οθόνη γενικότερα είναι σκοτεινότερη της προκατόχου της.

iBooks=ύμνος στη ρέτινα.

Με τέρμα φωτεινότητα αυτήν την ώρα κ κάτω από τον ήλιο φαίνεται ΠΟΛΥ καλύτερα από το 2.

Ζεσταίνεται όταν λειτουργεί ενώ φορτίζει.

Τελευταία επεξεργασία από: Researcher, 24/03/2012 - 15:46


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες