Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

νέο iPad! Οι πρώτες εντυπώσεις απο τους κατόχους


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
938 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#586   foivos

foivos

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:smart hub on Samsung tv

Δημοσίευση 30/03/2012 - 11:54

Αστυνομία πως κατάφερες και έφερες μαζί?!?

Παίζει κάτι τέτοιο? Αν μπορεί να γίνει είναι ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ καθώς σίγουρα έτσι σε σέβονται περισσότερο...

(δυστυχώς τέτοια αναγκαζόμαστε να κάνουμε στην Ελλάδα. Έξω τους το πας πίσω ακόμα και χωρίς αιτιολογία και σου δίνουν και τα λεφτά αν θες)


Την Αστυνομια την εφερα την Δευτερα,αμεσως δηλαδη τηνπρωτη εργασιμηαπο το προηγουμενο Σαββατο που το παρελαβα,οταν αρνηθηκαν να μου δωσουν σφραγισμενο(μην ακουτε για ελλεψη στοκ,δεν υπαρχει ουτε ενα κλπ)τοτε καλεσα το 100 και περιμενα να ερθουν,εκαναν περιπου 45'λεπτα.
Φωναξα τον διευθυντη,μου ειρθε η δευτερη τι ταξει και τις ζητησα αλλη μια φορα μπροστα στο οργανο,εαν θα κανει την αντικατασταση με καινουργιο,αυτη αρνηθηκε και μου ανεφερε μονο να το στειλει στην. apple.
Τοτε ζητησα απο τον Αστυνομικο να καταγραψει την αρνηση του Πλαισιου,την ημερομηνια αγορας,οπως και την μη τηρηση του D.O.A
Κατοπιν αποχωρησα και γυρνωντας σπιτι μου,εστειλα το mail διαμαρτυριας με ολα τα γεγονοτα.
Αυτοι ξερωντας οτι εχεις ισχυρο χαρτι,ειναι πια θεμα ωρων η λιγων ημερων να το δεχθουν.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#587   Dynamitis

Dynamitis

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/03/2012 - 13:36

Τελικά D.O.A εχει ή δεν εχει η apple;
Και πως γίνεται το πλαίσιο σε αλλους να το δέχεται με το κουτί και σε άλλους μονο την συσκευή;

Τελευταία επεξεργασία από: Dynamitis, 30/03/2012 - 13:38


#588   kgian

kgian

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/03/2012 - 14:21

Από θήκες τι κάνουμε για το νέο ipad; Εγώ σκέφτομαι για αυτή http://www.stmbags.c...ny3-ipad3rdgen/ sε μαύρο χρώμα. Θέλω μια τέτοιου τύπου όσο το δυνατόν πιο λεπτή και ελαφριά, με το ipad να πιάνει περιφερικά. Στο ipad 1 είχα την macally που έπιανε στις γωνίες...

#589   panosc2vts

panosc2vts

    iPH Enthousiast

  • 471 μηνύματα
  • Twitter:@panosc2vts
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/03/2012 - 14:41

Από θήκες τι κάνουμε για το νέο ipad; Εγώ σκέφτομαι για αυτή http://www.stmbags.c...ny3-ipad3rdgen/ sε μαύρο χρώμα. Θέλω μια τέτοιου τύπου όσο το δυνατόν πιο λεπτή και ελαφριά, με το ipad να πιάνει περιφερικά. Στο ipad 1 είχα την macally που έπιανε στις γωνίες...

Δεν ειναι κακο!!Πολυ καλη επιλογη,αντε να περνουμε κι εμεις σειρα :P

#590   stako

stako

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 30/03/2012 - 15:19

Την Αστυνομια την εφερα την Δευτερα,αμεσως δηλαδη τηνπρωτη εργασιμηαπο το προηγουμενο Σαββατο που το παρελαβα,οταν αρνηθηκαν να μου δωσουν σφραγισμενο(μην ακουτε για ελλεψη στοκ,δεν υπαρχει ουτε ενα κλπ)τοτε καλεσα το 100 και περιμενα να ερθουν,εκαναν περιπου 45'λεπτα.
Φωναξα τον διευθυντη,μου ειρθε η δευτερη τι ταξει και τις ζητησα αλλη μια φορα μπροστα στο οργανο,εαν θα κανει την αντικατασταση με καινουργιο,αυτη αρνηθηκε και μου ανεφερε μονο να το στειλει στην. apple.
Τοτε ζητησα απο τον Αστυνομικο να καταγραψει την αρνηση του Πλαισιου,την ημερομηνια αγορας,οπως και την μη τηρηση του D.O.A
Κατοπιν αποχωρησα και γυρνωντας σπιτι μου,εστειλα το mail διαμαρτυριας με ολα τα γεγονοτα.
Αυτοι ξερωντας οτι εχεις ισχυρο χαρτι,ειναι πια θεμα ωρων η λιγων ημερων να το δεχθουν.


Στο 100 τι τους είπες όταν τους κάλεσες?

#591   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/03/2012 - 16:03

Εγώ το πρωί πήγα και παρέλαβα το δεύτερο ipad 4G 32GB white και αυτό. Έτυχε να είναι και αυτό αψεγάδιαστο!!! Το πήρα από το Πλαίσιο. Το πήρα από εκεί,γιατί έχω τους λόγους μου,δεν μπορώ να μιλήσω δημοσίως...
Είχα αποφασίσει να το πάρω από το Multirama,αλλά με πήραν από το πλαίσιο άτομα που ήξερα και μου είπαν θα τα κανονίσουν όλα αυτοί,αν τυχόν έχει κάτι....

Ελπίζω να έχετε όλοι σας αίσιο τέλος! :)

#592   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/03/2012 - 16:07

Πρώτες εντυπώσεις άριστες! Ούτε καμένα πιξελ ούτε αλλά παρατράγουδα! Μπάλα παει αντικατέστησα το λάπτοπ που είχα για να μπαίνω στο ΝΕΤ!!!

#593   andreas37d

andreas37d

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/03/2012 - 16:09

Εγώ το πρωί πήγα και παρέλαβα το δεύτερο ipad 4G 32GB white και αυτό. Έτυχε να είναι και αυτό αψεγάδιαστο!!! Το πήρα από το Πλαίσιο. Το πήρα από εκεί,γιατί έχω τους λόγους μου,δεν μπορώ να μιλήσω δημοσίως...
Είχα αποφασίσει να το πάρω από το Multirama,αλλά με πήραν από το πλαίσιο άτομα που ήξερα και μου είπαν θα τα κανονίσουν όλα αυτοί,αν τυχόν έχει κάτι....

Ελπίζω να έχετε όλοι σας αίσιο τέλος! :)


δεν μπορεις να μας πεις, αλλα μας το ειπες οτι ειχες κονε :lol:

καλοριζικο.

#594   EscapeLand

EscapeLand

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 30/03/2012 - 16:49

Καλησπέρα,

Μια ερώτηση στα γρήγορα. Εχω λογαριασμό στο i tunes γιατί έχω το i phone 4s. Τώρα που θα πάρω το νέο i pad τι κάνω?
Χρησιμοποιώ τον ίδιο? Κάνω διαφορετικό για το i pad? Τι συμβαίνει. Πως θα ξέρει ποιό από τα δυο συνδέω?

Thans !!

#595   panosc2vts

panosc2vts

    iPH Enthousiast

  • 471 μηνύματα
  • Twitter:@panosc2vts
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/03/2012 - 17:03

Ενα account για ολα!

#596   xuser

xuser

    iPH Enthousiast

  • 569 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 30/03/2012 - 17:07

Σαν τα δάνεια. Όλα τακτικά σε ένα(account).

#597   paularas

paularas

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 30/03/2012 - 17:08

Ερωτηση... Ο φορτιστης, διαφερει στο εαν ειναινο χοντρος ή ο πλακε. Σωστα; Κατα τα αλλα, μονο οι 2 αυτοι δεν ειναι?

Γιατι εχω εναν εξω αλλα πρεπει να ειναι απο το ipad 1. Κανει για το 3?

Τελευταία επεξεργασία από: paularas, 30/03/2012 - 17:13


#598   EscapeLand

EscapeLand

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 30/03/2012 - 17:09

Ενα account για ολα!


Ευχαριστώ Πάνο.

#599   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 30/03/2012 - 17:14

Τελικά από αλλού το περίμενα από αλλού ήρθε !!! Μπήκα για πλάκα στο Golden i και είδα οτι είχε διαθέσιμο 4G μαύρο 16άρι !! Το έβαλα χθές παραγγελία και σήμερα το έχω είδη στα χέρια μου , χωρίς κανένα πρόβλημα (ευτυχώς) μιά και είμαι και μακρυά ...

Κατεβάζω το back-up μου , οπότε για την ώρα το έχω αφήσει στην τύχη του .... Η οθόνη πράγματι είναι υπέροχη .... τα άλλα αργότερα !! :rolleyes:

#600   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/03/2012 - 17:15

και εγω το εχω απο την δευτερα, και απλα το μηχανακι δεν παιζεται πουθενα.! καταπληκτικη οθονη , αυτονομια, ταχυτητα.... ! λιγο βαρυ.

*** το μονο που μετανοιωσα ηταν οτι απο μ@λακια μου δεν πηρα το λευκο! :( ***

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες