Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Μαιμού iPhones στην Εθνική οδό


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
36 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   xarisk

xarisk

    iPH Contributor

  • 1.878 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/03/2012 - 07:52

το κουτι γαινεται το ιδιο πως το ξεχωριζεισ απο της apple?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   agelos89

agelos89

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@ageloskosmatos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:agelos1989

Δημοσίευση 27/03/2012 - 08:19

από τον σειριακό αριθμό οπού αναγράφεται πίσω στο κουτί μιας και είναι σφραγισμένο μπορείς να δεις τα πάντα !
Δεν νομίζω να είναι τόσο τέλειο οπου κάποιος που έχει iPh one δεν θα το καταλάβει είτε από την ζελατίνα είτε από τα γράμματα τα οποια έχει είτε πολύ περισσότερο από το βαρος το οποιο θα έχει το κουτθ μαζι με την συσκευή ..
Μπαίνεις και εδώ https://selfsolve.ap...rantyDynamic.do και τελειωσε απλα !

Τελευταία επεξεργασία από: agelos89, 27/03/2012 - 08:25


#33   Nicmroc

Nicmroc

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 27/03/2012 - 08:58

Δεν χρειάζεται να πας και τόσο μακριά. Η ποιότητα των υλικών φαίνεται ότι είναι υποδεέστερη. Όταν πρώτο άνοιξα το topic χθες εντύπωση μου έκανε η πάνω δεξιά γωνία του κουτιού με το στραβοκομμένο και κολλημένο πάνω απο αυτό χαρτί. Αυτο δεν είναι Apple.

Τελευταία επεξεργασία από: Nicmroc, 27/03/2012 - 09:02


#34   igogos

igogos

    iPH Contributor

  • 1.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/03/2012 - 10:59

το οτι δεν υπαρχει αποδειξη δεν σημαινει και παντα οτι ειναι κλεμμενο φιλε μου.και κατι αλλο και εγω μαζι σου ειμαι που αγοραζουν κλεμμενα αλλα πες μου κ κατι αλλο.αν εβρισκες στο δρομο 50 ευρο θα τα πηγαινες στην αστυνομια?ναι ή οχι?



Δεν αγοράζουμε συσκευές υψηλής τεχνολογίας στη μέση του δρόμου. Βασικός κανόνας για να μην τραβάμε τα μαλλιά μας μετά. Επίσης τα 50 ευρώ σαν χαρτονόμισμα δεν έχουν ΙΜΕΙ ούτε άλλα χαρακτηριστικά για να τα ταυτοποιήσεις με τον ιδιοκτήτη τους. Μπορούμε να πούμε χιλιάδες πράγματα για τα λεφτά στο δρόμο και να έχουμε κ οι δύο δίκιο το ζήτημα είναι αν πάνε να σου πουλήσουν iphone για 50 ως 200 ευρώ τι κάνεις.

Για μένα είναι απλό: Η ζήτηση δημιουργεί την προσφορά. Αν ο κόσμος ήταν εκπαιδευμένος να αποφεύγει τα προιόντα εγκλήματος τότε δεν θα υπήρχε τέτοιο έγκλημα. Γιατί να κλέψω πχ χρυσαφικά αν δεν πρόκειται να τα "σκοτώσω" στην ελεύθερη αγορά μετά? Δυστυχώς η δική σου/μου χασούρα είναι το "κέρδος" κάποιων άλλων.

Τέλος πάντων τη δική μου γνώμη την εξήγησα: Ότι ακούγεται πολύ καλό για να είναι αληθινό είναι όντως υπερβολικά καλό και (μάλλον) δεν είναι αληθινό. Την καλημέρα και τα σέβη μου σε όλους/ες και καλή συνέχεια :)

#35   aquadigio

aquadigio

    iPH Enthousiast

  • 392 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 27/03/2012 - 12:25

Οκ ρε παιδια! Χαλαρωστε! Ο καθενας εχει το δικαιωμα στη αποψη του, και να την υποστηριζει! Ομως κοσμια! Δεν υπαρχει λογος να βριζουμε!

#36   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.556 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 27/03/2012 - 14:21

Mιλάμε για ανθρώπους κύριοι. Και καλό θα είναι να μη τους βάζετε όλους στο ίδιο τσουβάλι. Δεν είναι όλοι το ίδιο.

Σαφώς και υπάρχει πρόβλημα αλλά καλό θα είνα να μη τα μηδενίζουμε όλα όπως συνηθίζουμε χρόνια ολοκληρα σε αυτη τη χώρα.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#37   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 27/03/2012 - 16:01

Παρακαλώ μείνετε στο θέμα (Τεχνολογία - προσέχουμε τι αγοράζουμε κτλ. ) και μεταφέρετε τις συζητήσεις περί ρατσισμού και εθνικοτήτων σε κάποιο άλλο forum που ασχολείται με αυτή την θεματολογία

...και όπως ήταν αναμενόμενο το topic κλειδώνει καθώς το αρχικό θέμα εξαντλήθηκε και στη πορεία μετατράπηκε σε αρένα για μερικούς θερμοκέφαλους.

Τελευταία επεξεργασία από: Vasilis, 27/03/2012 - 16:55

Behind the Scenes...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες