Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αρχάριος με το iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
Θέμα χωρίς απαντήσεις

#1   djmax

djmax

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/10/2009 - 17:38

παιδια καλησπερα κ συγχαρητηρια για τη πολυ καλη δουλεια σας!καταρχην ονομαζομαι πανος να συστηνομαστε κιολας :) ! ειμαι πολυ νεο μελος στο φορουμ εδω ουτε μια εβδομαδα,γενικα ειμαι γκατζετιστας οτιδηποτε εχει σχεση με τεχνολογια κτλπ κ μετα απο πολλα χρονια νοκιακιας αποφασισα να μπω στον κοσμο του iphone ειλικρινα χωρις να εχω ρωτισει καποιο παιδι που ειχε ηδη πριν συσκευη!αν κ ειμαι γνωστης y/h αρκετα καλα μπορω να πω πως στο θεμα του iphone δυσκολευτικα λιγο λογω τις ιδιαιτεροτητας σαν συσκευη! αποφασισα με τα πολλα να μη σας κουραζω να κανω κ εγω jailbreak απο τον gehot blackra!εδω ειστε πολυ κατατοπιστικοι στα λεγομενα σας κ κατευθυνετε καποιον με πολυ λιγες γνωσεις να τα καταφερει αν εφαρμοσει σωστα τα βηματα που λεει ο οδηγος! απο κει κ περα κ αφου κατεβασουμε τα update της cydia νομιζω πως δε διαφωτιζετε πιο πολυ στη συνεχεια τι πρεπει να κανουμε εννοω ποια προγραμματα να προσθεσουμε - κατεβασουμε προκειμενου να εχουμε τα βασικα στο τηλεφωνο δηλαδη αναφερετε το bossPrefss k το Sbsettings σα παραδειγμα χωρις ομως να συστεινετε πιο πρεπει να κατεβασουμε ( εκανα το λαθος κ κατεβασα κ τα 2 κ κολησε η συσκευη κ αναγκαστικα να κανω restore) κ γενικα καποια πραγματα σε μια σειρα που για εμας τους αρχαριους ειναι πολυ σημαντικα για καποιον απο εσας που ειναι γνωστεις ειναι παιχνιδακι εννοω εν ολιγοις καλο θα ηταν να γινοταν ενα τοπικ με ολο το σεβασμο που οπως αναφερετε για το jailbreak αναλυτικα να μας λεει βημα βημα τα βασικα που πρεπει να ακολουθησουμε ολοι εμεις που δε μας ενδιαφερουν εξιδικευμενα προγραμματα αλλα θελουμε καποια βασικα οπως αναφορα παραδοσης, bluetooth κτλπ κ επισης τι κανω με το itunel-winscp? νομιζω ενας mod i admin μπορει να φτιαξει ενα τοπικ καθαρα με δυο λογια στα βασικα που ανεφερα πιο πανω ολα αυτα για εμας τους απλους χρηστες για να μη μπερδευομαστε! σορρυ αν σας κουρασα ειμαι ενα απλο μελος εδω στο φορουμ αλλα με τη λιγη ξεναγιση μου εδω μεσα βλεπω πως πολλα posts ειναι διπλα κ τριπλα κ αφορουν το ιδιο θεμα! τη καλησπερα σε ολο το team κ σε ολη τη παρεα! περιμενω σχολια προτασεις σας...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες