Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

Προσοχή στα MULTIRAMA Αγίας Παρασκευής


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
137 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   nik94

nik94

    iPH Enthousiast

  • 444 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • GameCenter:nikkour

Δημοσίευση 13/04/2012 - 14:17

φίλε μου την απάντηση την έδωσες μόνος σου...500 ευρώ όχι 800, στα 500 όλα τέλεια, στα 800 όχι...


ναι γιατι τα 500 ειναι λιγα ε;!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 14/04/2012 - 14:10

βρε φίλε... multirama δεν πάω ούτε για ασπιρίνες... εδώ πέρσι το καλοκαίρι που βγήκε το iphone4s προσπαθούσε να με πείσει πωλητής, πωλήτρια και ο υπεύθυνος καταστήματος του Multirama Χολαργού ότι δεν έχει βγει ποτέ



το 4s κυκλοφόρησε οκτωβριο και ενα μηνα μετα ήρθε ελλαδα..εσυ πως ακριβώς το βρήκες καλοκαιριάτικα;

Τελευταία επεξεργασία από: billthes, 14/04/2012 - 14:10


#108   mihalis

mihalis

    iPH Addict

  • 681 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 14/04/2012 - 15:26

το 4s κυκλοφόρησε οκτωβριο και ενα μηνα μετα ήρθε ελλαδα..εσυ πως ακριβώς το βρήκες καλοκαιριάτικα;

Στο Χολαργό επίσης δεν υπάρχει multirama..Μόνο στην Αγία Παρασκευή

#109   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 14/04/2012 - 15:42

Στο Χολαργό επίσης δεν υπάρχει multirama..Μόνο στην Αγία Παρασκευή

μάλλον θα ηταν υπάλληλος ανταγωνιστικού καταστήματος..χαχα

#110   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 14/04/2012 - 15:51

ναι γιατι τα 500 ειναι λιγα ε;!

δεν είναι λίγα εννοείται, αλλα 800 για ανοιχτό χωρίς ζελατίνα είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...

#111   thalitsa

thalitsa

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/04/2012 - 03:04

Η Γερμανός -Cosmote έχουν DOA 3 ημερών!Μαλιστα πρόσφατα έγινε για εργάσιμες και όχι ημερολογογιακες!Τωρα εάν οι άλλοι δίνουν παραπάνω η παρακάτω δεν ξέρω!

Αυτό που ξέρω είναι πως ένα προϊόν δεν λέγεται μεταχειρισμένο εάν έχει ανοιχτεί η ζελατινα του!Με το ίδιο σκεπτικό και το αμάξι μου δεν θέλω να μπει κανείς μέσα πριν το αγοράσω και δίνω και ένα σκασμο λεφτά αλλα μπαίνει ο καθένας μέχρι να φτάσει στην Ελλάδα και έρθει το κλειδί και το αμάξι στα χέρια μου!
Επίσης εσείς εάν δουλεύετε στα multirama η οπουδήποτε Mαλλού σας το έφερναν την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του νέου iPad δεν θα μπαλάντες στον πειρασμό να το ανοίξετε και να το δείτε χωρίς πάντα να το θέσετε σε λειτουργία!
Και ας παμε στο ακραίο!Πατε να αγοράσετε ένα παντελονακι τσιλικο Armani και πριν το πάρετε το προβαρετε!Βεβαια 5 λεπτά νωρίτερα είχε παει κάποιος άλλος και το δοκίμασε αλλα αυτός δεν είχε τα λεφτά να το αγοράσει αλλα αυτός ήταν λίγο περίεργος και δεν γουστάρει να φοράει εσώρουχα αλλα του ήρθε να κλασει και επίσης ήταν και καλοκαίρι και είχε 40 βαθμούς!Ηταν και ιδρωμενος λιγάκι στα αποκρυφα και τα σκουπισε μια χαρά στο Armani!

Εγώ πάντως το iPad θα το αγόραζα χωρίς δεύτερη κουβέντα!


Τελευταία επεξεργασία από: thalitsa, 19/04/2012 - 03:05


#112   thalitsa

thalitsa

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/04/2012 - 03:35

@soulgiannis: χαχαχαχαχα μ'εκανες κ γελασα πρωινιατικο

#113   karotaki

karotaki

    iPH Addict

  • 685 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/04/2012 - 04:14

6 σελιδες......ενω το πραγμα ειναι πολυ απλο!

απο τη στιγμη που ειναι ανοιχτο εχεις δυο επιλογες: -ειτε το παιρνεις σε μικροτερη τιμη, αναλογως με την αξια του προιοντος (τουλαχιστον 100 ευρω για το ipad ) και ζητας DOA για μερικες μερες

-ειτε λες οτι λυπασαι αλλα δε μπορεις να το παρεις σε τιμη σφραγισμενου και απλα και ωραια πας στο επομενο πιο κοντινο καταστημα και το παιρνεις κλειστο!

#114   chris7

chris7

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 19/04/2012 - 22:01

Η Γερμανός -Cosmote έχουν DOA 3 ημερών!Μαλιστα πρόσφατα έγινε για εργάσιμες και όχι ημερολογογιακες!Τωρα εάν οι άλλοι δίνουν παραπάνω η παρακάτω δεν ξέρω!

Αυτό που ξέρω είναι πως ένα προϊόν δεν λέγεται μεταχειρισμένο εάν έχει ανοιχτεί η ζελατινα του!Με το ίδιο σκεπτικό και το αμάξι μου δεν θέλω να μπει κανείς μέσα πριν το αγοράσω και δίνω και ένα σκασμο λεφτά αλλα μπαίνει ο καθένας μέχρι να φτάσει στην Ελλάδα και έρθει το κλειδί και το αμάξι στα χέρια μου!
Επίσης εσείς εάν δουλεύετε στα multirama η οπουδήποτε αλλού σας το έφερναν την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του νέου iPad δεν θα μπαλάντες στον πειρασμό να το ανοίξετε και να το δείτε χωρίς πάντα να το θέσετε σε λειτουργία!
Και ας παμε στο ακραίο!Πατε να αγοράσετε ένα παντελονακι τσιλικο Armani και πριν το πάρετε το προβαρετε!Βεβαια 5 λεπτά νωρίτερα είχε παει κάποιος άλλος και το δοκίμασε αλλα αυτός δεν είχε τα λεφτά να το αγοράσει αλλα αυτός ήταν λίγο περίεργος και δεν γουστάρει να φοράει εσώρουχα αλλα του ήρθε να κλασει και επίσης ήταν και καλοκαίρι και είχε 40 βαθμούς!Ηταν και ιδρωμενος λιγάκι στα αποκρυφα και τα σκουπισε μια χαρά στο Armani!

Εγώ πάντως το iPad θα το αγόραζα χωρίς δεύτερη κουβέντα!

Δλδ εσύ θα αγοραζες χεσμενο παντελονάκι armani σε τιμή καινούριου (αχεστου)Τι να πω υπάρχουν κ περίεργα γούστα....
Τελοσπαντων πιστεύω οι περισσότεροι κατάλαβαν τι εννοούσα

#115   paki

paki

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/05/2012 - 18:24

Aν ειχες κασερι ζεστο θα επερνες και ζελατινατο..εχει νομιζεις αναγκη εσενα τα Multirama!
Ας μας πει καποιος σχετικος το κερδος που εχει το καθε Multirama απο τις Ios device!


Λοιπόν για όσους δεν το γνωρίζουν, το ποσό που βγάζουν οι αλυσίδες (βλεπε Multirama, Πλαίσιο, Κοτσόβολος) από τα προιόντα της Apple είναι 10-15 Ευρω από την τελική τιμή, με βάση βέβαια και την πολύ καλή συμφωνία που έχουν κάνει! ΔΕΝ ειναι οπως με τα υπολοιπα προιοντα τεχνολογιας που μπορει να εχουν ενα κερδος 15% , η APPLE είναι σε αυτο το τομεα πολυ αυστηρη και το κερδος ΜΗΔΕΝΙΚΟ !! Απλα τα πωλουν για διαφημιση του καταστηματος !
Κουβέντες του στύλ Δεν έχει ζελατίνα και δεν το παίρνω είναι απλά για γέλια! 100 ΕΥΡΩ δεν πεφτει ουτε και αν ειχες πατερα τον ιδιοκτητη του καθε μαγαζιου !!!

#116   boogieman

boogieman

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/05/2012 - 19:17

Σιγα μην είναι μόνο 10ε, αποκλείεται! Που το ξέρεις;

#117   omen069

omen069

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/05/2012 - 19:31

Παιδιά multirama ΠΕιραια.
Έκλεισα τηλεφωνικά το iPad 3 λευκό
Πήγα την άλλη μέρα φυλαγμενο στη reception με 2πλη συσκευασία .
Δε δέχτηκα βέβαια την εγγύηση αλλά !!!!
Όταν είδα το demo σε μαύρο ζήτησα αν ήταν δυνατόν να το πάρω μου αρνήθηκαν ευγενικά λέγοντας ότι δεν πωλείται
Ούτε πρόκειται να πωληθεί σε χαμηλότερη τιμή .επιστρεφεται στον αντιπρόσωπο μετά από συγκεκριμένο χρονικό διάστημα .



#118   paki

paki

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/05/2012 - 19:39

Σιγα μην είναι μόνο 10ε, αποκλείεται! Που το ξέρεις;

Δούλευα σε Λογιστήριο αντίστοιχης εταιρείας και τσέκαρα τα τιμολογια! Εσείς τι νομίζετε, όταν βλέπετε ενα Notebook ή ένα κινητό τηλέφωνο αξιας 1000 και 45 ευρώ ότι όλα πάνε στον μεταπωλητή! Γιατι αυτά νομίζει κάποιος διαβάζοντας τα παραπάνω post!
Μη κάνετε καμια μαλακία και πείτε κάνε μου έκπτωση 100 και το πήρα!!! Μόνο νευρικά γέλια θα αποκομίσετε και τίποτε άλλο!!!

Τελευταία επεξεργασία από: paki, 04/05/2012 - 19:40


#119   boogieman

boogieman

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/05/2012 - 19:46

ΣΟυ είπα εγώ όλα; Βάζεις στοίχημα ότι ειναι πάνω από 10-15ε; Εδώ σε θέλω... Να δούμε ποιος πετάει μαλακίες...

#120   paki

paki

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/05/2012 - 19:48

οκ μέσα!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες