Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Λιγη βοηθεια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
20 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/04/2012 - 20:02

Τότε μένει ως έχει και δεν το σκαλίζει.Αν βρει κάποιον γνώστη δεν είναι τίποτα να το κάνει .

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   marikat

marikat

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 16/04/2012 - 20:06

Μπορει καποιος να μου δωσει εναν οδηγο ωστε να την καθοδηγησω;;;

#18   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/04/2012 - 20:08

Υπάρχει μέσα στο forum.Το κακό είναι ότι είναι μακρυά και αν δεν ξέρει εγώ δεν θα έλεγα να το ρισκάρει.Εδώ δεν ξέρει τι είναι jb και το Cydia θα την μπλέξεις και μπορεί να το κλειδώσει και μετά να σε βρίζει...;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#19   marikat

marikat

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 16/04/2012 - 21:30

Μπορει καποιος να μου πει που θα βρω τον οδηγο;;;

#20   nasos7

nasos7

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/04/2012 - 21:35

καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους εχω ενα προβλημα και παιδευομαι ολη μερα σημερα....θελω να ανοιξω νεο aple id και μου ζηταει πιστωτικη...μπηκα ειδα στο youtube λυσεις και λενε να πατησεις τιν επιλογη νονε διπλα στις καρτες εμενα δεν εχει γιαυτο μπηκα και εψαξα οταν ακομα δεν εχει να λεει νονε πωσ αλιως γινετε αλλαζεις χωρα σε αμερικη και ξανα μπενεισ και ολα οκ οπως σε αυτο το λινκ http://www.labnol.or...-card/19299/��� και παλι καμια λυση τα νευρα μου οχι αλλα πωσ γινετε δηλαδη...εχω το ιπαντ 2 στην 5,1 και το ιτυνες μου ειναι 10.6.1.7 σας παρακαλω μια λυση

#21   nikoz87

nikoz87

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.572 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:TheNikoz

Δημοσίευση 16/04/2012 - 21:37

καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους εχω ενα προβλημα και παιδευομαι ολη μερα σημερα....θελω να ανοιξω νεο aple id και μου ζηταει πιστωτικη...μπηκα ειδα στο youtube λυσεις και λενε να πατησεις τιν επιλογη νονε διπλα στις καρτες εμενα δεν εχει γιαυτο μπηκα και εψαξα οταν ακομα δεν εχει να λεει νονε πωσ αλιως γινετε αλλαζεις χωρα σε αμερικη και ξανα μπενεισ και ολα οκ οπως σε αυτο το λινκ http://www.labnol.or...-card/19299/��� και παλι καμια λυση τα νευρα μου οχι αλλα πωσ γινετε δηλαδη...εχω το ιπαντ 2 στην 5,1 και το ιτυνες μου ειναι 10.6.1.7 σας παρακαλω μια λυση



AppleID χωρίς πιστωτική κάρτα




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες