Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iSkin Anti-Glare HD


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
36 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 18/04/2012 - 13:46

Η iSkin Anti-Glare HD αποτελεί μία πολύ ενδιαφέρουσα πρόταση για την προστασία της οθόνης του iPhone 4/4S.

Εκτός της αναμενόμενης προστασίας από γρατσουνιές και μικροχτυπήματα, διευκολύνει την χρήση του κινητού σε εξωτερικούς χώρους καθώς το matte φινίρισμα αποτρέπει τη δημιουργία αντανακλάσεων στην οθόνη της συσκευής (το ίδιο συμβαίνει στις ενοχλητικές δαχτυλιές οι οποίες πλέον εξαφανίζονται).

Στη φωτογραφία που ακολουθεί μπορείτε να δείτε τη διαφορά μεταξύ ενός iPhone 4S που "φοράει" την iSkin Anti-Glare HD (λευκό) και ενός iPhone 4S χωρίς ζελατίνα προστασίας (μαύρο). Οι οθόνες των δύο συσκευών καθαρίστηκαν και στη συνέχεια αγγίχτηκαν με τα ακροδάχτυλα με σκοπό να φανεί το κατά πόσο κατακρατούνται οι δαχτυλιές:

Αναρτημένη εικόνα

iSkin Anti-Glare HD (close-up)

Αναρτημένη εικόνα


Η iSkin έχει φροντίσει ώστε η πρόταση της να είναι όσο πιο ολοκληρωμένη γίνεται, προσφέροντας στη συσκευασία της iSkin Anti-Glare HD τα εξής:
  • 2x Anti-Glare HD screen protectors
  • 1x Crystal-Clear back shield
  • Υγρό πανάκι καθαρισμού οθόνης
  • Microfiber πανάκι καθαρισμού οθόνης
Αναρτημένη εικόναΥ.Γ Η Snap-On case που φοράει το μαύρο iPhone 4S της φωτογράφισης είναι της ίδιας εταιρείας (iSkin Aura).



Αναρτημένη εικόνα


Αναρτημένη εικόνα


Η iSkin Anti-Glare HD εγκαταστάθηκε στο iPhone 4S πριν από 2 μήνες αφήνοντας τις καλύτερες εντυπώσεις τόσο σε εξωτερικό χώρο με έντονη ηλιοφάνεια όσο και σε κλειστό χώρο με χαμηλό φωτισμό. Η απόκτηση της προτείνεται ανεπιφύλακτα καθώς είναι από τις ελάχιστες φορές που μία ζελατίνα δοκιμάστηκε και παρέμεινε στο iPhone μας, όχι μόνο λόγω της αναμενόμενης προστασίας που προσφέρει αλλά διότι βελτίωσε την εμπειρία χρήσης/αφής!

Η iSkin Anti-Glare HD είναι διαθέσιμη από το επίσημο site της εταιρείας προς $19,99 αλλά και σε επιλεγμένα καταστήματα λιανικής και APR στην Ελλάδα.
Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 18/04/2012 - 13:52

Προτιμήστε Power Support καλύτερα.. Ή της SGP..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#3   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 18/04/2012 - 13:59

Ακόμα και το πακέτο είναι λίγο απομίμηση της Power Support βασικά.Έτσι δίνει και η Power Support 2 front+1 back...

Αναρτημένη εικόνα


#4   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 18/04/2012 - 14:01

Προτιμήστε Power Support καλύτερα.. Ή της SGP..

Θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα.Από τότε που την έβαλα δεν ξανά ασχολήθηκα ενώ μέχρι τότε είχα πάρει όλο το E-Bay και τις επώνυμες όπως Zagg αλλά σαν αυτήν καμία.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#5   kostelos

kostelos

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 18/04/2012 - 14:06

Ελλαδα τις βρισκουμε αυτες που αναφερετε?

#6   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 18/04/2012 - 14:06

Eπειδή σήμερα πήγα από μια ματ ζελατίνα σε μια διάφανη, η γνώμη μου είναι ότι οπτικά η retina display χάνει ΠΑΡΑ πολύ από τη ματ και ας σε απαλλάσει από τις δαχτυλιές.

#7   darkrider1979

darkrider1979

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2012 - 14:07

Παιδιά είναι υπερβολή να ζητάνε τόσα χρήματα για ζελατίνες και θήκες επειδή κάποιοι παίζουν με το κόλλημα που έχουμε με την Apple..Βρήκα Γιαπωνέζικο site που πουλάει ζελατίνες μάτ και γυαλιστερές που η συσκευασία με 3 μέσα έχει 1.80 ευρώ...και bumpers θήκες από 3 ευρώ εως 7 ή 10 το πολύ ..είναι όλες αυτές που το Πλαίσιο και άλλα παρεμφερή μαγαζιά παίρνουν κατά δεκάδες και συσκευάζουν με δική τους συσκευασία πουλώντας τα 15 ευρώ το σετ οι ζελατίνες..προσωπικά χάλασα 3 ζευγάρια ζελατίνες (σύνολο 50 ευρά) μέχρι να μάθω να βάζω και να μην φουσκαλιάζει άσε που αν δεν πετύχεις την ευθυγράμμιση με τη μια αυτό ήταν χάλασαν. Ώσπου έμαθα αυτό το site και παρήγγειλα 15 σετ ζελατίνες 5 bumpers και διάφορες άλλες θήκες με σύνολο 50 ευρώ όλα...Ας σταματήσουμε να είμαστε θύματα σαν αγοραστές...

#8   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 18/04/2012 - 14:09

Ελλαδα τις βρισκουμε αυτες που αναφερετε?


Power Support, Public.

Της SGP δεν υπάρχουν ελλάδα. Μόνο αν τις παραγγείλεις.. Ebay π.χ.

Παιδιά είναι υπερβολή να ζητάνε τόσα χρήματα για ζελατίνες και θήκες επειδή κάποιοι παίζουν με το κόλλημα που έχουμε με την Apple..Βρήκα Γιαπωνέζικο site που πουλάει ζελατίνες μάτ και γυαλιστερές που η συσκευασία με 3 μέσα έχει 1.80 ευρώ...και bumpers θήκες από 3 ευρώ εως 7 ή 10 το πολύ ..είναι όλες αυτές που το Πλαίσιο και άλλα παρεμφερή μαγαζιά παίρνουν κατά δεκάδες και συσκευάζουν με δική τους συσκευασία πουλώντας τα 15 ευρώ το σετ οι ζελατίνες..προσωπικά χάλασα 3 ζευγάρια ζελατίνες (σύνολο 50 ευρά) μέχρι να μάθω να βάζω και να μην φουσκαλιάζει άσε που αν δεν πετύχεις την ευθυγράμμιση με τη μια αυτό ήταν χάλασαν. Ώσπου έμαθα αυτό το site και παρήγγειλα 15 σετ ζελατίνες 5 bumpers και διάφορες άλλες θήκες με σύνολο 50 ευρώ όλα...Ας σταματήσουμε να είμαστε θύματα σαν αγοραστές...


Μονο που αυτές οι φτηνιάρικες είναι σαν να έχεις βάλει σελοτειπ στην οθόνη.. Συν οτι δε κρατάνε πολύ.

Ο,τι πληρώνεις, παίρνεις. Τη Power Support την έχω απο Ιουλιο.. Και δεν έχει πάθει τίποτα..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#9   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 18/04/2012 - 14:09

@darkrider1979 έχω δοκιμάσει ζελατίνες από ebay και ήταν τραγικές. Ισχύει 100% το "ότι πληρώνεις παίρνεις"
Behind the Scenes...

#10   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/04/2012 - 14:15

Eχω μια puro και τωρα μαλλον θα αγορασω μια iskin...φαινεται αρκετα καλη

#11   darkrider1979

darkrider1979

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2012 - 14:16

Δεν ξέρω ρε παιδιά εγώ τη ζελατίνα που έβαλα πάνω από αυτό το site την έχω 2μιση μήνες και δεν έχει πάθει κάτι...1.80 επαναλαμβάνω. Και το έχω βρέξει το έχω λαδώσει δεν είναι ότι το έχω στα πουπουλα. Μιλάω για ζελατίνες πάντα. Είπα δεν χάνω τίποτα. Άσε που με τόσο φτηνές που είναι και ανα τρίμηνο να αλλάζεις και πάλι κάνεις απόσβεση. Κάτι που δεν μπορώ να πώ για τις άλλες. Στα Public είχα αγοράσει ενα σετ anti glare hd δεν θυμάμαι και μάρκα που έχει 27 ευρώ...(??!) και ήταν μόνο σετ μπρός πίσω...και μου χάλασε στην εφαρμογή. Δεν ήξερα και εγώ αλλά ας παραδεχτούμε πως 30 ευρώ για 2 κομμάτια ζελατίνες 11εκχ5εκ είναι πάρα πολλα...

#12   xarislts

xarislts

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Twitter:@xarislts
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:xaris_lts

Δημοσίευση 18/04/2012 - 14:17

Πολυ ακριβή!

#13   darkrider1979

darkrider1979

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2012 - 14:19

Μιλάω τόσην ώρα χωρίς αποδείξεις! Κάντε ένα browsing από περιέργεια...

www.miniinthebox.com

#14   stefanos7

stefanos7

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2012 - 14:21

εχω βαλει και γω SGP κ τις εχω πανω απο 6 μηνες χωρις κανενα προβλημα...

#15   fitsou

fitsou

    iPH User

  • 562 μηνύματα
  • Twitter:@Fitsou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:Fitsou GR

Δημοσίευση 18/04/2012 - 14:22

Eπειδή σήμερα πήγα από μια ματ ζελατίνα σε μια διάφανη, η γνώμη μου είναι ότι οπτικά η retina display χάνει ΠΑΡΑ πολύ από τη ματ και ας σε απαλλάσει από τις δαχτυλιές.


γενικα θελω να παρω ζελατινα απο τοτε που πηρα το 4s αλλα φοβομουν αυτο που λεει ο φιλος, οτι δηλαδη χαλαει το Retina..
μπορει καποιος που εχει αγορασει ζελατινες να μας πει την γνωμη του πανω σε αυτο;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες