Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 7 ψήφοι

Βγήκε το Samsung Galaxy S3(!)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
432 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#421   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 25/06/2012 - 18:31

Περιμενετε να δουμε πρωτα το iphone 5 οταν με το καλο βγει και μετα οποιος θελει κανει συγκρισεις.

Αυτη θα ειναι η συγκριση και οχι 4s με s3.


μα και παλι δεν θα ειναι σωστη συγκριση εφοσον το 5 θα κυκλοφορησει 6 μηνες μετα το s3

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#422   original911

original911

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/06/2012 - 18:52

εσεις οταν πιανετε ενα κινητο με android περιμενετε να ειναι το ιδιο με το ios!για ποιο λογο να ειναι ιδιο απο την στιγμη που ειναι αλλο λειτουργικο ανοιχτου κωδικα?εσυ φιλε που λες να σε διωξουμε απο το φορουμ πες στους admin να παει στο σπιτι του καθε μελους κ αν δεν εχουν iphone να τους διαγραψουν...κ αν ειναι ετσι μην ανεβαζετε θεματα που εχουν σχεση με αλλες εταιριες παρα μονο με apple ειτε ειναι κινητα ειτε ειναι ψυγεια!

#423   unforgiven

unforgiven

    iPH User

  • 191 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/06/2012 - 00:25

Μόδα ξεμόδα εχει το iOS που μαμάει και δέρνει! Ναι το s3 έχει καλύτερα τεχνικά χαρακτηριστικά απο το 4s!
Αλλά θα το λέω και θα το λέω όσο έχει την λαλακία για λειτουργικό που ονομάζεται android πανε χαράμι και οι συσκευές .... Χτες πήρα στα χέρια μου το s3 ενός φίλου και μετα απο 15 δευτερόλεπτα το άφησα ούτε κατα προσέγγιση δεν πλησιάζει το iOS

Και το κατάλαβες σε... 15 δευτερόλεπτα; Μωρέ μπράβο!

Για να κρίνεις κάποιο λειτουργικό θα πρέπει να δουλέψεις μαζί του αρκετό καιρό. Μόνο έτσι θα βρεις τις αδυναμίες του και θα εκτιμήσεις τα πραοτερήματά του. Και αυτό δεν γίνεται ούτε παίζοντας 10 λεπτά μαζί του σε κάποιο κατάστημα, ούτε παίζοντας με τη συσκευή του φίλου μας πίνοντας καφέ.

#424   astronautis13

astronautis13

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/06/2012 - 08:14

+1 στον original911

#425   iManiac

iManiac

    iPH Contributor

  • 1.121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 26/06/2012 - 08:22

εσεις οταν πιανετε ενα κινητο με android περιμενετε να ειναι το ιδιο με το ios!για ποιο λογο να ειναι ιδιο απο την στιγμη που ειναι αλλο λειτουργικο ανοιχτου κωδικα?εσυ φιλε που λες να σε διωξουμε απο το φορουμ πες στους admin να παει στο σπιτι του καθε μελους κ αν δεν εχουν iphone να τους διαγραψουν...κ αν ειναι ετσι μην ανεβαζετε θεματα που εχουν σχεση με αλλες εταιριες παρα μονο με apple ειτε ειναι κινητα ειτε ειναι ψυγεια!


Αυτο εσυ το λες και σε καμια περιπτωση δεν ειπα και εννοουσα κατι τετοιο
Οι admins δεν εχουν καμια σχεση...ο καθενας πρεπει απο μονος του να καταλαβαινει ποτε γινετε ενπχητικος
Και το θεμα απο καποιο χρηστη γραφτικε...για πληροφορηση ισως και καποιοι το εκμεταλλευτικαν

#426   original911

original911

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/06/2012 - 13:29

εννοειται πως παντα τα θεματα ανοιγοντε για πληροφοριση αλλα αν βλεπεις μεσα σε 10 λεπτα 10 σχολια και τα 9 στα 10 γραφουν το iPhone ειναι καλυτερο τοτε δεν υπαρχει αντικειμενικοτητα.αλλο το τι μ'αρεσει κ αλλο ποιο ειναι καλυτερο.το iPhone εχει 3.5ιντσες οθονη και ολοι κραζουν τον γαλαξια τον δευτερο και τον τριτο για την οθονη αλλα αν βγει το iPhone 5 με 4,3 ιντσες θα πουνε ολοι ποπο τελειο ξεχνωντας τι λεγανε τους προηγουμενους μηνες.τα ιδια με το μπλε δοντι με το flash player...

#427   unforgiven

unforgiven

    iPH User

  • 191 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/06/2012 - 13:31

εννοειται πως παντα τα θεματα ανοιγοντε για πληροφοριση αλλα αν βλεπεις μεσα σε 10 λεπτα 10 σχολια και τα 9 στα 10 γραφουν το iPhone ειναι καλυτερο τοτε δεν υπαρχει αντικειμενικοτητα.αλλο το τι μ'αρεσει κ αλλο ποιο ειναι καλυτερο.το iPhone εχει 3.5ιντσες οθονη και ολοι κραζουν τον γαλαξια τον δευτερο και τον τριτο για την οθονη αλλα αν βγει το iPhone 5 με 4,3 ιντσες θα πουνε ολοι ποπο τελειο ξεχνωντας τι λεγανε τους προηγουμενους μηνες.τα ιδια με το μπλε δοντι με το flash player...

Κάτσε βρε παιδί μου. Τώρα που ο ΠΑΟ θα πάρει τον Πίου, τι περιμένεις να διαβάσεις στα fora του Ολυμπιακού;

#428   agligoros

agligoros

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/06/2012 - 16:17

δεν εντυπωσιάστηκα με το s3...

#429   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 664 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/06/2012 - 13:54

Δεν ειναι κακο
Το μονο οτι ειναι πλαστικουρα αλλα απο δυνατοτητες ξεφυγε πιστευω μπροστα απο το μηλαρακι μας..
Να δουμε την απαντηση σε ολα αυτα στο 5 ....αναμενουμε !!!

#430   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/07/2012 - 06:44

Κι εγώ το έχω εδώ και περίπου 10 μέρες (πρώτα λευκό και τώρα μπλε).. Δεν είναι τελικά όσο κακό φαινόταν ποιοτικά και το μπλε έχει ένα χρώμα και ένα φινίρισμα εμπρός που δεν το έχω ξαναδεί.. Είναι πολύ ελαφρύ και αρκετά όμορφο και γρήγορα αφήνεις σε 2η και 3η μοίρα το θέμα με τα πλαστικά. Είναι απίστευτα γρήγορο με απρόσκοπτη λειτουργία, πάρα πολύ καλή κάμερα, άμεσο κλείδωμα gps και οθόνη πραγματικά όνειρο να δουλεύεις.. Για μένα πάντα είναι ότι πιο ολοκληρωμένο είχα στα χέρια μου.. Επίσης έχει πληθώρα έξυπνων λειτουργιών, η μπαταρία είναι γαϊδουρινη σε σημείο που δεν το πιστεύεις και έχει και πολύ πρακτικό led ειδοποιήσεων (είχα ξεχάσει πόσο πρακτικό είναι το led τόσα χρόνια με iphone και μετά με s2 & note).. Τελικά το πήρα να το δοκιμάσω και με κέρδισε από την πρώτη μέρα οπότε έδωσα το note και το κράτησα χωρίς να το έχω μετανιώσει στιγμή.. Θεωρώ επίσης ότι η οθόνη του για κάποιον που περνάει ώρες με browsing κτλ είναι ιδανική.. Άλλη εμπειρία!! :D

#431   eLikon

eLikon

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 02/07/2012 - 08:39

Δυστυχώς ή ευτυχώς .... δεν παίζει σύγκριση ακόμα με το iphone.... για πολλούς λόγους. το μέλλον θα δείξει :blush:

#432   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/07/2012 - 09:06

Ναι είναι ανομια πράγματα.. Κι εγώ δεν το συγκρίνω καν με iphone καθαρά λόγω οθόνης για αρχή δεν με βολεύει πλέον να κάνω τιποτα

#433   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/07/2012 - 16:00

Ναι είναι ανομια πράγματα.. Κι εγώ δεν το συγκρίνω καν με iphone καθαρά λόγω οθόνης για αρχή δεν με βολεύει πλέον να κάνω τιποτα

Το iphone εννοώ δεν με βολεύει.. ^_^




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες