Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Απαραδεκτος το μελος axvas


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
60 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   xkas

xkas

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/05/2012 - 20:09

Θελω να ενημερωσω το forum οτι το συγκεκριμενο μελος παρολο που πιο παλια ειχαμε κανει 2-3 συναλλαγες με τις οποιες 'σχετικα'δεν ειχα καποιο προβλημα ,στην τελευταια μου παραγγελια και ενω του ειχα στειλει καποια πραγματα με αντικαταβολη ελτα ο τυπος στην αρχη ισχυριζοτανε οτι δεν του εχει ερθει ειδοποιηση και ενω του ειχα δωσει εξαρχης τον αριθμο αντικατβολης των ελτα ουτε που πηγαινε να ρωτηση στα ελτα για την παραγγελια του.παρολαυτα τα πραγματα μου ηρθανε πισω απο την αμελεια του και ο τυπος μου τα ξαναζητησε να του τα στειλω με απλο ταχυδρομειο(κ να εβαζε τα χρηματα σε λογαριασμο).για να μην σας κουραζω ουτε χρηματα εβαλε σε λογαριασμο ουτε τιποτα.εγω ακυρωσα την αποστολη των πραγματων κ ψαχνω τον "κυριο"να μου βαλει τα χρηματα των εξοδων αποστολης που πληρωσα.ενημερωνω το forum οτι ο τυπος τουλαχιστον σε μενα φανηκε αναξιοπιστος κ τον αφηνω στην κριση σας.οποιαδηποτε πληροφορια μου ζητηθει απο καποιο admin ελευθερα να του δωσω αναλυτικα στοιχεια.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   axvas

axvas

    iPH Enthousiast

  • 424 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/05/2012 - 00:19

λοιπον μηλα ποιο ομορφα φιλε οκ σορρυ που δεν μου ηρθε η ειδοποιηση φιλε. Αν ειναι μ.....ς στο ταχυδρομειο εγω τι φταιω δηλαδη

#3   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 18/05/2012 - 00:33

Σωστός.. Ευχαριστουμε για την ενημερωση.. Αφου δεν παιζει αξιολόγηση καλό ειναι ολταν βρεθεί κάποιος αναξιοππιστος να το γραφουμε καπου να ενημερωνομαστε και ολοι όσοι κανουμε αγοραπωλησιες στο forum

#4   Nikos123

Nikos123

    iPH Addict

  • 691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 18/05/2012 - 01:34


λοιπον μηλα ποιο ομορφα φιλε οκ σορρυ που δεν μου ηρθε η ειδοποιηση φιλε. Αν ειναι μ.....ς στο ταχυδρομειο εγω τι φταιω δηλαδη

Δεν καταλαβα...εσυ μονο με ειδοποιηση πας να παρεις τα δεματα;
Αν σου εχει δωσει καποιος τον αριθμο αποστολης και δεν σου εχει ερθει ειδοποιηση για ημερες, δεν θα πας να ρωτησεις αν ηρθε, ποσο μαλλον οταν στο λεει και ο πωλητης;
Ευχαριστουμε για την ενημερωση @xkas


#5   giorgarasGRE

giorgarasGRE

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/05/2012 - 02:29

Xkas ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

#6   webforyou

webforyou

    iPH Enthousiast

  • 491 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 18/05/2012 - 08:24

Ευχαριστουμε για την ενημερωση

#7   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 18/05/2012 - 08:50

Εγω πιστευω οτι απλα δεν συνεννοηθήκατε καλα μεταξυ σας, εαν σου ειχε φαει λεφτα να το καταλαβω.
Αλλα γιατι να μπει στον κοπο να σε βαλει να του στειλεις τα πραγματα αφου δεν πήγε ποτε να τα παρει; Τι κερδισε δηλ απο ολο αυτο;
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#8   nellos

nellos

    iPH Addict

  • 625 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 18/05/2012 - 09:27

Και γω ειχα ενα θεμα με τον συγκεκριμενο αλλα στο τελος ολα καλα. Μαλλον ετσι ειναι ο χαρακτηρας του:P

#9   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/05/2012 - 10:00

Χωρις νς γνωριζω κανενα προσωπικα , απο οσους εχουν ποσταρει, θα συμφωνησω με τον sir alex.Απο την στιγμη που δεν του εχει φαει χρηματα γιατι ολη αυτη η αναφορα;Ισως να οφειλεται σε κακη συνενοηση...

#10   xkas

xkas

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/05/2012 - 10:45

Δεν μου εφαγε χρηματα απλα μπηκαμε στην διαδικασια να παρει καποια πραγματα απο μενα,που σημαινει οτι τα αποδεσμευσα απο το forum οπως επισης κ το οτι χρεωθηκα τα μεταφορικα των ελτα(της αντικαταβολης) τα οποια μετα απο παρα πολλα μην δεν τα πηρα ποτε.

#11   IMarios

IMarios

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 18/05/2012 - 11:36

Blacklist Baby!!!

#12   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/05/2012 - 12:00

xkas οπως περιγραφεις τα γεγονοτα ...εισαι σωστος.

#13   iCasius

iCasius

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/05/2012 - 12:06

Εγω πιστευω οτι απλα δεν συνεννοηθήκατε καλα μεταξυ σας, εαν σου ειχε φαει λεφτα να το καταλαβω.
Αλλα γιατι να μπει στον κοπο να σε βαλει να του στειλεις τα πραγματα αφου δεν πήγε ποτε να τα παρει; Τι κερδισε δηλ απο ολο αυτο;


Μη το λες, είνα θέμα χαρακτήρα , έχω στείλει με αντικαταβολή πράγματα Θεσ/νικη, έχουν περάσει 15 ημέρες με πληρωμένα απο εμένα κερατιάτικα τα μεταφορικά (αλλιώς το ΕΛΤΑ απλά δεν το στέλνει) και βέβαια και την χρέωση της Αντικαταβολής και ο τύπος πήγε και παρέλαβε την τελευταία ημέρα που το ΕΛΤΑ τα κρατάει σε αναμονή.

Είναι θέμα ανθρώπου φίλε μου

#14   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 18/05/2012 - 12:16

Είχα στείλει εδώ από το forum 2 θήκες Αθήνα αντικαταβολή σε μέλος του forum Πολύ ενεργό ΜΟΝΟ στις αγγελίες αξίας περίπου 30€-δε θυμάμαι καλά πάει καιρός.

Της στέλνω λοιπόν και είδα στο tracking των ΕΛΤΑ ότι έφτασαν Αθήνα.Ο εν λόγω κύριος μου είπε ότι τα παρέλαβε και ότι είναι μια χαρά κτλ κτλ.

Σε λίγες μέρες με παίρνουν τηλ από τα ΕΛΤΑ Παγκρατίου(εκεί μένει) και μου λένε ότι θα επιστρέψει γιατί δεν το έχει παραλάβει κανείς ως αζήτητο.

Τον παίρνω τηλέφωνο και του λέω τι έγινε και μου απαντάει το θεϊκό ότι μου είπε ότι την πήρε ο φίλος μου και ότι δεν τα παρέλαβε και θα τον βρίσει.

Δεν τα παραλαμβάνει καν και δεν απαντάει σε άλλα μηνύματα/τηλέφωνα.

Μετά από μεγάλη ταλαιπωρία στα ΕΛΤΑ-δεν έβρισκαν το δέμα- μου το στέλνουν πίσω.

Ο "κύριος" δεν ξαναπάντησε σε τηλέφωνα και με έβαλε και σε blacklist.

Το thread της αγγελίας -> http://www.iphonehel...E%B7%CF%82-sgp/


Και το μέλος που με δούλευε :aek2372

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 18/05/2012 - 12:16

Αναρτημένη εικόνα


#15   BaristerR

BaristerR

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/05/2012 - 12:16

+1 xkas...Ειχα αγορασει απο τον σιγκεκριμενο ενα iphone..(χαλασμενο ).Οταν του το εδοσα πισο τα χρηματα που πιρα ειταν λιγοτερα γτ οπος ειπε ειχε παει για ποτο.....Ακομα τα περιμενω :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες