Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Επαναληπτικές Εκλογές 2012-Τι θα ψηφίσετε?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
526 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Επαναληπτικές Εκλογές 2012-Τι θα ψηφίσετε?? (207 μέλη έχουν ψηφίσει)

Τι θα ψηφίσετε στις επερχόμενες εκλογές της 17ης Ιουνίου;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε

#31   Napoleon

Napoleon

    iPH Member

  • 285 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Napo66

Δημοσίευση 23/05/2012 - 22:59

οχι οχι και σε άλλους...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Napoleon

Napoleon

    iPH Member

  • 285 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Napo66

Δημοσίευση 23/05/2012 - 23:04

Δεν είναι όλοι έτσι.. Γιατί το ξέρω πολύ καλά ότι οι άνθρωποι της Χρυσής Αυγής πηγαίνουν στις γειτονιές που είναι έντονο το πρόβλημα και τους δίνουν τα τηλέφωνά τους έτσι ώστε υπάρχει πρόβλημα να τους παίρνουν τηλέφωνο.. .. Κάποιες γιαγιάδες τους παίρνουν τηλέφωνο για να φυλάνε τα παιδάκια όταν παίζουν στις παιδικές χαρές.. Γιατί αν δεν έχεις κάποιον άντε να βγεις αν είσαι ηλικιωμένος ή παιδί.. Πέρα από αυτό.. πολλή βρώμα.. στην ίδια πολυκατοικία που έμενες φαντάσου να σου γορτώνανε 10 λαθρομετανάστες σε ένα μικρό χώρο που να μην υπηρχε αποχετευση, να μην καθάριζαν ποτέ κτλ (δεν τους κατηγορώ βέβαια δεν φταίνε αυτοί σε μεγάλο βαθμό). Δεν είμαι υπέρ της Χρυσής Αυγής.. Μόνο άποψη έχω . Απλά αυτά είναι τα αίτια για την άνοδό της..

Και δεν είναι μόνο η Χρυσή Αυγή.. μην ξεχνάς και τους Ανεξαρτητους Έλληνες που επίσης είναι αρκετά κοντά στην Χρυσή Αυγή και είναι ακροδεξιό κόμμα.. Και πήρε τεράστιο ποσοστό. .Τα 2 κόμματα μαζί πήραν 18%!!!


ορισμός του λαϊκισμού πριν τις εκλογές...

όπως και να έχει η ιδεολογία τους είναι τοσο λανθασμένη κατ εμε που οτι καλο κάνουν είναι ανάξιο αναφοράς

#33   melisokomos

melisokomos

    iPH Enthousiast

  • 366 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/05/2012 - 23:04

οχι οχι και σε άλλους...

και δεν μου ειπες!ειναι καλο η κακο αυτο;γιατι ξερεις αυτοι ειναι και λιγο περιεργοι και δεν ειναι για να μπλεκεις....μπορει να τους κανεις ban..αλλα στην ουσια να τους κλαν...!!

#34   Mixalisgate7

Mixalisgate7

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/05/2012 - 23:06

ρε φιλε δεν τα ξερω καλα αυτα του internet τι ειναι το ban; Γινετε μονο σε χρυσαυγητες η και σε αλλους;

Το ban ειναι η απομονωση ... Αν γινεις ban σε ενα φορουμ δεν μπορεις να κανεις συνδεση...ειναι σαν να. Σου κλεινουν την πορτα ,,! Αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας...

#35   melisokomos

melisokomos

    iPH Enthousiast

  • 366 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/05/2012 - 23:07

Και επειδη τωρα διαβασα το post που λες για την ιδεολογια τους,μηπως ξερεις και να μου πεις ετσι απ'οξω απ'οξω τι λενε αυτοι και τι θεσεις εχουν;

#36   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 23/05/2012 - 23:07

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω το εξής.Διαμαρτυρία είναι να ψηφίσεις Ελληνικό κόμμα.

Ένας Έλληνας τι σχέση έχει με Ναζιστές;Προσβάλλετε τους παππούδες σας με τέτοιες ψήφους.

Αναρτημένη εικόνα


#37   melisokomos

melisokomos

    iPH Enthousiast

  • 366 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/05/2012 - 23:11

Το ban ειναι η απομονωση ... Αν γινεις ban σε ενα φορουμ δεν μπορεις να κανεις συνδεση...ειναι σαν να. Σου κλεινουν την πορτα ,,! Αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας...

δεν το ανοιξα εγω.διαβασα κατι που δεν ηξερα τι σημαινει και ρωτησα να μαθω.ευχαριστω για την εξηγηση φιλε.

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω το εξής.Διαμαρτυρία είναι να ψηφίσεις Ελληνικό κόμμα.

Ένας Έλληνας τι σχέση έχει με Ναζιστές;Προσβάλλετε τους παππούδες σας με τέτοιες ψήφους.

δηλαδη ναζιστες εννοεις οτι ειναι γερμανοι;η ας πουμε φιλογερμανοι;

#38   mac78

mac78

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Alana...

Δημοσίευση 23/05/2012 - 23:11

και δεν μου ειπες!ειναι καλο η κακο αυτο;γιατι ξερεις αυτοι ειναι και λιγο περιεργοι και δεν ειναι για να μπλεκεις....μπορει να τους κανεις ban..αλλα στην ουσια να τους κλαν...!!

χαχαχαχα ελιωσααααα!!!!!

#39   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 23/05/2012 - 23:14

δηλαδη ναζιστες εννοεις οτι ειναι γερμανοι;η ας πουμε φιλογερμανοι;


Υπέρμαχοι της ιδεολογίας του Χίτλερ.Πρόσφατα μέλος τους σε εκπομπή στη ΝΕΤ αν θυμάμαι καλά δήλωσε ότι ο Χίτλερ θα κριθεί από την ιστορία και δεν έχει κριθεί ακόμα.
Αυτό εννοώ.

Αναρτημένη εικόνα


#40   Mixalisgate7

Mixalisgate7

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/05/2012 - 23:18

δηλαδη ναζιστες εννοεις οτι ειναι γερμανοι;η ας πουμε φιλογερμανοι;

εγω πιστευω οτι ειναι φουλ εθνικηστες και αυτο με τους γερμανους δεν ξερω ...
Αλλα δεν ειμαι και σιγουρος, γιατι η ιδεολογια μου και οι θυσιες των προγονων μου δεν συμβαδιζουν με αυτους...

Υπέρμαχοι της ιδεολογίας του Χίτλερ.Πρόσφατα μέλος τους σε εκπομπή στη ΝΕΤ αν θυμάμαι καλά δήλωσε ότι ο Χίτλερ θα κριθεί από την ιστορία και δεν έχει κριθεί ακόμα.
Αυτό εννοώ.

Μπορει να γουσταρουν την ιδεολογια του χιτλερ οχι ομως οτι ειναι και φιλογερμανοι... Δεν βαζω ομως και το χερι μου στο κουτσουρι...!

Τελευταία επεξεργασία από: Mixalisgate7, 23/05/2012 - 23:22


#41   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 23/05/2012 - 23:19

εγω πιστευω οτι ειναι φουλ εθνικηστες και αυτο με τους γερμανους δεν ξερω ...
Αλλα δεν ειμαι και σιγουρος, γιατι η ιδεολογια μου και οι θυσιες των προγονων μου δεν συμβαδιζουν με αυτους...


Συγγνώμη αλλά τι άλλη απόδειξη για να πειστείς ότι είναι Χιτλερικοί θέλεις;
Στην αρχική τους συγκέντρωση είχαν σήμα ανάποδη σβάστιγγα την οποία άλλαξαν σε μαίανδρο γιατί τους έβρισαν.
Μέλη τους φωτογραφίζονται στο Νταχάου και φοράνε μπλουζάκια του στρατηγού S.
Ο αρχηγός του όσο και να το αρνείται έχει γράψει άρθρα για το έργο και τη ζωή του Χίτλερ,για την ακρίβεια όχι άρθρα αλλά ύμνους.
Είναι αντισημίτες και το δηλώνουν.

Αναρτημένη εικόνα


#42   Napoleon

Napoleon

    iPH Member

  • 285 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Napo66

Δημοσίευση 23/05/2012 - 23:20

μα αυτο είναι το θεμα...γουστάρουν την ιδεολογία του χιτλερ,την οποία γούσταρε και ο χιτλερ και είδαμε που κατέληξε...δεν ειπε κανεις οτι είναι φιλογερμανοι,αλλα από κατι φωτογραφίες που είδα παραπάνω,μαλλον είναι

#43   melisokomos

melisokomos

    iPH Enthousiast

  • 366 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/05/2012 - 23:22

Υπέρμαχοι της ιδεολογίας του Χίτλερ.Πρόσφατα μέλος τους σε εκπομπή στη ΝΕΤ αν θυμάμαι καλά δήλωσε ότι ο Χίτλερ θα κριθεί από την ιστορία και δεν έχει κριθεί ακόμα.
Αυτό εννοώ.

τις θεσεις τους ομως τις ξερει κανεις;;;;;;τι λενε για το μνημονιο;τι λενε για την υγεια;τι λενε για την παιδια;τι λενε για το σωφρονιστικο συστημα στην ελλαδα;γιατι ενταξει o.k να τους κανουμε ban,ειναι ναζιστες,ειναι οτι θελετε τελος παντων...αλλα ξερουμε τι λενε η απλα φοβομαστε;επισης θελω να πω και στον φιλο που εγραψε παραπανω για λαικισμο επειδη πανε στις γειτονιες και βοηθανε οτι και αυτο που εγινε στην αμυγδαλεζα προεκλογικα με τους λαθρομεταναστες δεν ειναι λαικισμος;

#44   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 23/05/2012 - 23:24

Άλλο να λες φιλογερμανοί κι άλλο ναζιστές.Αυτοί ονειρεύονται και ονειροπολούν τη Γερμανία του Χίτλερ,όχι τη Γερμανία όπως είναι τώρα..

Άλλο αν στην πορεία το άλλαξαν επειδή τους βγήκε σε πολιτική και λένε είμαστε εθνικιστές.Γιατί αν έλεγαν ναζιστές θα έπαιρναν τα 3.

τις θεσεις τους ομως τις ξερει κανεις;;;;;;τι λενε για το μνημονιο;τι λενε για την υγεια;τι λενε για την παιδια;τι λενε για το σωφρονιστικο συστημα στην ελλαδα;γιατι ενταξει o.k να τους κανουμε ban,ειναι ναζιστες,ειναι οτι θελετε τελος παντων...αλλα ξερουμε τι λενε η απλα φοβομαστε;επισης θελω να πω και στον φιλο που εγραψε παραπανω για λαικισμο επειδη πανε στις γειτονιες και βοηθανε οτι και αυτο που εγινε στην αμυγδαλεζα προεκλογικα με τους λαθρομεταναστες δεν ειναι λαικισμος;


Τι να πουν οι απόγονοι του Χίτλερ ρε φίλε; Για το πρόγραμμά τους;Το ξέρεις ότι αν βγουν οι απόγονοι του Χίτλερ θα διαλυθεί η Βουλή έτσι;

Αναρτημένη εικόνα


#45   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 23/05/2012 - 23:26

http://www.gkourou.c...gkourou_16.html

Περάστε και μια απο εδω ρε παιδια :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες