Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iPhone 4s ή htc one x?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
145 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   taksidiotis25

taksidiotis25

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/06/2012 - 02:16

Να πάρεις το 4s να το κανείς τι????
Να πάρεις ένα κινητό με τετραετής σχέδιό,οθονουλα,πληκτρολόγιό πού δεν μπορείς να αλλάξεις και κλειδώματα???
Τουλάχιστον θα λες,έχω iphone:p

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 13/06/2012 - 02:47

Να πάρεις το 4s να το κανείς τι :huh:?
Να πάρεις ένα κινητό με τετραετής σχέδιό,οθονουλα,πληκτρολόγιό πού δεν μπορείς να αλλάξεις και κλειδώματα :huh:
Τουλάχιστον θα λες,έχω iphone:p


δεν ειναι ετσι φιλε μου ταξιδιωτη..δεν εχει σημασια αν το σχεδιο εχει 100 χρονια σε ηλικια..υπαρχουν ατομα που εδω θελουν σταθερη εμπειρια χρησης και γρηγορα updates στην ωρα τους και ενα απιστευτο market place οπως ειναι το appstore..!και επισης περασε η μοδα που λενε α εχεις iphone..πλεον δεν τα δινουν σημασια γιατι κακα τα ψεμματα βγαινουν και υπαρχουν καλυτερα κινητακια..αλλα για ποιον??φυσικα για τα γουστα του καθενος!υπαρχουν επισης ατομα που βολευονται με αυτην την μικρη οθονουλα που λες..και οσοι εχουν iphone δεν σημαινει οτι κανουν μοστρα..σημαινει οτι εχουν ενα πολυ καλο τηλεφωνο!δεν ειναι τυχαιο που ο κοσμος το προτιμα..!στο θεμα μας..
αν και ειχα galaxy s2 kai nexus ..μπορω να πω οτι και το htc one x που ειδα ειναι αψογα κινητακια με πολυ ωραια οθονη ειδικα στο one X...παρολα αυτα δεν με εντυπωσιασε το εξης...tegra 3 και wowwww..και εχει μονο δυο παιχνιδια που εκμεταλευεται τις δυνατοτητες αυτου του επεξεργαστη..ενω στο iphone 4s υπαρχουν απιστευτα πολλα και με γραφικα playstation 3 να ουμε :P
απο μπαταρια ειναι οντως ενα προβληματακι μιας και τοσο μεγαλη οθονη την ξεζουμιζει...ωραια και απιστευτη αισθηση το κινητακι αλλα..μωρε φοβασαι να το βγαλεις απο την τσεπη σου τοσο μεγαλο που ειναι γιατι φαινεται απο 5 χιλιομετρα μακρυα οτι εχεις μεγαλο κινητο και το βαζουν πολλοι στο ματι...φτου φτου μην μας σφαξουν!προτιμω τελικα ενα μικροτερο κινητο ωσε η παλαμη μου να το κρυβει οσο να ναι χεχε...!
οσο να ναι ομως κακα τα ψεμματα θα το ηθελα πολυ ενα iphone με 4 ιντσες και το περιμενω πως και πως...

#33   manos19801

manos19801

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/06/2012 - 02:49

εχει μεγαλη οθονη το X αλλιως θα σου συνιστουσα το htc...

#34   arismrk

arismrk

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2012 - 09:49

Αν θες περιμενε το 5 αλλιως HTC One X με κλειστα ματια!

#35   komos

komos

    iPH Contributor

  • 1.410 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2012 - 17:06

o λόγος που η apple κρατάει τα σχεδια της για καιρο είναι για να υπάρχει πληθώρα αξεσουάρ και ανταλλακτικων
και στο φαναρι στον πακιστανό να πας θα βρεις φορτιστή και βάση για iphone, σε σουπερ μάρκετ της γειτονιας screen protectors (χωρίς δόση υπερβολής)
και φυσικά συμβατότητα με πολλές συσκευές (πχ ράδιο αυτοκινητου)
Επίσης το να κρατάς το ίδιο σχέδιο για καιρο σε κάνει και πιο αναγνωρισημο (και οι γιαγιάδες ξέρουν ότι είναι iphone)(μη σου πω ότι και να δουν iphone λένε)
Όχι βεβαια ότι ο κόσμος δεν το βαρέθηκε το σχεδιασμό...

#36   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/06/2012 - 21:48

τι συγκριση να κανουμε δεν υπαρχει καν συγκριση.Το ιος και jailbreak ειναι ο συνδυασμος που κανει το iphone το καλυτερο κινητο.Το android μοιαζει με λειτουργικο 5ετιας συγκτικα με το ios.Iphone 4s !!!

#37   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/06/2012 - 21:55

Galaxy s3 το ειδα σημερα και επαθα πλακα!!!σκεφτομαι να πουλησω το 4s μου!

galaxy s3 κινηταρα!

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#38   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/06/2012 - 22:03

και εγω το ειδα το galaxy s3 και μονο κινηταρα δεν ειναι.Αν εννοεις παντοφλα τοτε oκ.4πυρηνο κινητο με σερφαρισμα να εχει laggs μονο με τη samsung εταιρια....Τι κανει δλδ παραπανω απο το 4s jailbroken?

#39   boogieman

boogieman

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/06/2012 - 22:06

Για τον καναπε galaxy s3. Για κινητο iphone!

#40   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/06/2012 - 22:07

και εγω το ειδα το galaxy s3 και μονο κινηταρα δεν ειναι.Αν εννοεις παντοφλα τοτε oκ.4πυρηνο κινητο με σερφαρισμα να εχει laggs μονο με τη samsung εταιρια....Τι κανει δλδ παραπανω απο το 4s jailbroken?


και ομως αν το πιασεις καθεται τελεια στο χερι!
και στην τελικη θεμα γουστου ειναι το μεγεθος!

Τελευταία επεξεργασία από: Rockettt, 14/06/2012 - 22:09

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#41   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 14/06/2012 - 22:12

Galaxy s3 το ειδα σημερα και επαθα πλακα!!!σκεφτομαι να πουλησω το 4s μου!

galaxy s3 κινηταρα!

αυτο εκανα και εγω φιλος

#42   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/06/2012 - 22:16

και ομως αν το πιασεις καθεται τελεια στο χερι!
και στην τελικη θεμα γουστου ειναι το μεγεθος!

Καλα το μεγεθος ..να μου πεις που δλδ ειναι καλυτερο το samsung galaxy s3 απο το iphone 4s jailbroken.Πρακτικα να μου πεις οχι ανοιγει 1 δευτερολεπτο πιο γρηγορα ενα site.Ακομα σου ειπα οτι το αντιστοιχο sbs settings στο galaxy εχει laggs και οχι μονο εκει.Δεν με ενδιαφερει στα χαρτια να εχει 4πυρηνο και πρακτικα να ειναι σαν το 4s και σε αλλους τομεις χειροτερο.

#43   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 14/06/2012 - 22:20

Καλα το μεγεθος ..να μου πεις που δλδ ειναι καλυτερο το samsung galaxy s3 απο το iphone 4s jailbroken.Πρακτικα να μου πεις οχι ανοιγει 1 δευτερολεπτο πιο γρηγορα ενα site.Ακομα σου ειπα οτι το αντιστοιχο sbs settings στο galaxy εχει laggs και οχι μονο εκει.Δεν με ενδιαφερει στα χαρτια να εχει 4πυρηνο και πρακτικα να ειναι σαν το 4s και σε αλλους τομεις χειροτερο.

φιλε μου εισαι λαθος.οταν και λεω οταν θα βγουν εφαρμογες για 4 και 2 πυρήνες τοτε ελα να μιλήσουμε.τωρα ολα δουλεύουν για τους μονο πύρινους.οσο για την σύγκριση εεεε μην μας δουλεύεις εδω το σ2 ειναι 1.5 χρονων και ειναι ιδιο με το 6 μηνων τις apple.να ειμαστε και λιγο αντικειμενική.απο εμφάνιση κλαφτα και το σ3 και το χ.

#44   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/06/2012 - 22:26

φιλε μου εισαι λαθος.οταν και λεω οταν θα βγουν εφαρμογες για 4 και 2 πυρήνες τοτε ελα να μιλήσουμε.τωρα ολα δουλεύουν για τους μονο πύρινους.οσο για την σύγκριση εεεε μην μας δουλεύεις εδω το σ2 ειναι 1.5 χρονων και ειναι ιδιο με το 6 μηνων τις apple.να ειμαστε και λιγο αντικειμενική.απο εμφάνιση κλαφτα και το σ3 και το χ.

Φιλε μου εγω δεν σε δουλευω αλλα μηπως μας δουλευεις εσυ;Εγω σου ειπα αναλυτικα τι συγκρινα και τι ειδα.Ελπιζω να γνωριζεις για customization,ios και jailbreak.Αναφερω iphone 4s jailbroken.Ακομα δεν μου απαντησε καποιος που πρακτικα ειναι καλυτερο το galaxy s3 απο jailbroken iphone 4s.

#45   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 14/06/2012 - 22:30

Φιλε μου εγω δεν σε δουλευω αλλα μηπως μας δουλευεις εσυ;Εγω σου ειπα αναλυτικα τι συγκρινα και τι ειδα.Ελπιζω να γνωριζεις για customization,ios και jailbreak.Αναφερω iphone 4s jailbroken.Ακομα δεν μου απαντησε καποιος που πρακτικα ειναι καλυτερο το galaxy s3 απο jailbroken iphone 4s.

φυσικα και ξερω απο το 3g και μετα τα ειχα ολα.θα σου πω.για μενα για την δουλεια που το θελω ειναι η οθονη.το note ειναι μεγαλο το s2 ειναι μικρο το σ3 ειναι το ιδανικο για μενα(πιάνετε με ενα χερι)οσο για το custom Που λες εγω δεν το θεωρώ σημαντικό κινητο εχω οχι playstation.ασε που συγκρινεις λειτουργικό και οχι συσκευή.για δειτε και τα παρακατω αρθρα.

http://www.myphone.g...ad.php?t=337104

http://www.myphone.g...ad.php?t=337083

http://www.myphone.g...ad.php?t=337001

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες