Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αλλαγή τιμών για iphone 4s από vodafone;;;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
30 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/05/2012 - 22:25

η αληθεια ειναι οτι το πηρα απο τους πρωτους και τυχερους στην αρχη με το που βγηκε.
Και γιατι το λεω αυτο...
μετα απο 2 μηνες εκαναν και οι 3 εταιρειες μια πρωτη αυξηση στα συμβολαια=επιδοτηση, και μετα απο παλι 2 μηνες αλλη μια αυξηση οπου η διαφορα επιδοτησεων στο 45 πχ τοτε με τωρα ειναι απλα χαωδης.!.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 26/05/2012 - 22:26

Νομίζω ότι κάνεις λάθος.. Γιατί όταν κάνουμε το κόλπο με τη φορητότητα λες πχ ότι η cosmote μου έκανε την τάδε προσφορά που είναι παραπάνω... Και σε πιστεύουν...
Τώρα επειδή το χουνε καταλάβει ότι το κάνουν πάρα πολλοί αν συννενοηθούν μεταξύ τους και τα βρούνε να μην κάνουν προσφορές για νέα σύνδεση.. δεν θα υπάρχει δικαιολογία για να πας σε άλλη εταιρία λόγω επιδότησης.. Δηλαδή αν σε πάρουν τηλέφωνο και πεις ότι θέλω να φύγω γιατί μου έκαναν καλύτερη προσφορά από την άλλη εταιρία δεν θα σε πιστέψουν φυσικά..

Μένει να δούμε αλλά αυτό πιστεύω ότι θα γίνει..




Τι εννοείς;

Ναι αλλά αν έχεις Vodafone και για ανανέωση σου κάνει καλή προσφορά και πας στην cosmote και πεις το παραμύθι από την ανάποδη δηλαδή μου δίνει τόσο για ανανέωση εσείς πόσο μου κάνετε για να έρθω; Τέλος πάντων δεν θα γίνει αυτό, ποιος θα κανει 1-2 χρόνια συμβόλαιο για 100 ευρώ επιδότηση; Κασερι το κινητό και ας τα Βάλουν εκεί που ξέρουν!

#18   webforyou

webforyou

    iPH Enthousiast

  • 491 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 26/05/2012 - 22:27

Ναι αλλά αν έχεις Vodafone και για ανανέωση σου κάνει καλή προσφορά και πας στην cosmote και πεις το παραμύθι από την ανάποδη δηλαδή μου δίνει τόσο για ανανέωση εσείς πόσο μου κάνετε για να έρθω; Τέλος πάντων δεν θα γίνει αυτό, ποιος θα κανει 1-2 χρόνια συμβόλαιο για 100 ευρώ επιδότηση; Κασερι το κινητό και ας τα Βάλουν εκεί που ξέρουν!


Για σενα παει το λεφτα υπαρχουν χαχαχαχ

#19   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/05/2012 - 22:27

Ναι αλλά αν έχεις Vodafone και για ανανέωση σου κάνει καλή προσφορά και πας στην cosmote και πεις το παραμύθι από την ανάποδη δηλαδή μου δίνει τόσο για ανανέωση εσείς πόσο μου κάνετε για να έρθω; Τέλος πάντων δεν θα γίνει αυτό, ποιος θα κανει 1-2 χρόνια συμβόλαιο για 100 ευρώ επιδότηση; Κασερι το κινητό και ας τα Βάλουν εκεί που ξέρουν!


Μα αν πχ είσαι στη voda και σου κάνουν ανανέωση και σου δίνουν Χ ποσό.. αν πας στην cosmote με φορητότητα θα θεωρείται σαν νέα σύνδεση και όχι σαν ανανέωση οπότε δεν θα χωράει δικαιολογία.. αυτό εννοώ..

#20   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 26/05/2012 - 22:29

αναμενομενο ηταν ολη την ωρα την ανεβαζαν ανα διαστηματα ....ευτυχως που το πηρα

#21   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/05/2012 - 22:32

Alex007 εσυ που παρακολουθεις και τα δρωμενα, δεν θα επρεπε κανονικα, στην αρχη να ειναι ανεβασμενη η τιμη του με τα προγραμματα και με το περασμα των μηνων να πεφτει η τιμη του όπως και με Ολα τα άλλα κινητα και προιοντα.
αυτο μονο στο iphone το εχω δει το αναποδο.!

Τελευταία επεξεργασία από: NiKlaus, 26/05/2012 - 22:34


#22   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/05/2012 - 22:37

Alex007 εσυ που παρακολουθεις και τα δρωμενα, δεν θα επρεπε κανονικα, στην αρχη να ειναι ανεβασμενη η τιμη του με τα προγραμματα και με το περασμα των μηνων να πεφτει η τιμη του όπως και με Ολα τα άλλα κινητα και προιοντα.
αυτο μονο στο iphone το εχω δει το αναποδο.!


Αυτο εχει να κανεi με την apple.. Γι αυτο και τα προιοντα της εχουν μεγαλη μεταπωλητικη αξια..

Εγω εστειλα ενα mail παντως και περιμενω να μου απαντησουν.. Αν και μαλλον κι εγω πιστευω οτι απο βδομαδα θα το δουμε και στις αλλες εταιριες

#23   stath23

stath23

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/05/2012 - 12:51

τυχερε εγω δεν προλαβα , και αναγκαστηκα να κανω νεα συνδεση μιας και το παλαιο μου ιphone μου το εκλεψαν στο μετρο

Τελευταία επεξεργασία από: stath23, 28/05/2012 - 12:53


#24   vpapanikolis

vpapanikolis

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 28/05/2012 - 12:54

Αυτο εχει να κανεi με την apple.. Γι αυτο και τα προιοντα της εχουν μεγαλη μεταπωλητικη αξια..

Εγω εστειλα ενα mail παντως και περιμενω να μου απαντησουν.. Αν και μαλλον κι εγω πιστευω οτι απο βδομαδα θα το δουμε και στις αλλες εταιριες


δηλαδη λες οτι και οι αλλες εταιριες θα ριξουν τις επιδοτησεις τους

#25   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 28/05/2012 - 21:45

δηλαδη λες οτι και οι αλλες εταιριες θα ριξουν τις επιδοτησεις τους


Το έγραψε ένα άλλο μέλος στην προηγούμενη σελίδα και με σιγουριά .. Αν έχει κάποια πηγή δεν ξέρω.. αλλά μου ακούγεται λογικό. Δεν μπορεί να υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά...

#26   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 29/05/2012 - 19:18

Ναι αλλά αν έχεις Vodafone και για ανανέωση σου κάνει καλή προσφορά και πας στην cosmote και πεις το παραμύθι από την ανάποδη δηλαδή μου δίνει τόσο για ανανέωση εσείς πόσο μου κάνετε για να έρθω; Τέλος πάντων δεν θα γίνει αυτό, ποιος θα κανει 1-2 χρόνια συμβόλαιο για 100 ευρώ επιδότηση; Κασερι το κινητό και ας τα Βάλουν εκεί που ξέρουν!

Καλα αμα συνενοηθουν ολες οι εταιριες να το δινουν μεχρι 100€ επιδοτηση αναγκαστικα απο καπου θα πρεπει να το παρεις... Και μιας και το iPhone ως γνωστον θελει και το internet του και τα πακετα για δεδομενα στις καρτες ειναι για γελια θα την κανεις την συνδεση, και μιας και θα κανεις τη συνδεση να μην γλυτωσεις και τα 100€? Αρα ειναι ενας φαβλος κυκλος που θα μπεις θελοντας και μη για να δεις νεο iPhone!

Απο εκει και περα θεωρω βλακεια να δινουν υπερεπιδοτηση για υφισταμενους πελατες και οχι για νεους... Εκτος αν φτιαξαν ολες οι εταιριες τοσο καλα πελατολογια! Και αντε πες η Cosmote και η Vodafone εχει ενα αξιοπρεπες πελατολογιο αλλα η Wind?


#27   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 30/05/2012 - 00:41

Καρτόπρογραμμα Vodafone 20.
Έκπτωση για 1 χρόνο στα 14 ευρώ το μήνα (το κόβω οπότε θέλω) απεριόριστα σε Vodafone και με 5 ευρω 500 mb για 1 μήνα! (μόνο στην δουλειά τα χρησιμοποιώ μου φτάνουν και περισσεύουν! Ρε κασερι το κινητό χωρίς κανένα να με κρατάει 1-2 χρόνια με συμβόλαιο και αστους να κουρευονται!!!!

#28   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 30/05/2012 - 00:43

Καρτόπρογραμμα Vodafone 20.
Έκπτωση για 1 χρόνο στα 14 ευρώ το μήνα (το κόβω οπότε θέλω) απεριόριστα σε Vodafone και με 5 ευρω 500 mb για 1 μήνα! (μόνο στην δουλειά τα χρησιμοποιώ μου φτάνουν και περισσεύουν! Ρε κασερι το κινητό χωρίς κανένα να με κρατάει 1-2 χρόνια με συμβόλαιο και αστους να κουρευονται!!!!


Πηρες δηλαδη εκπτωση στο παγιο αντι επιδοτησης εννοεις;

#29   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 30/05/2012 - 00:54

Μπορει κανεις να βγαλει ακρη;;; http://forum.vodafon...ήσεις/td-p/1737

#30   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 06/06/2012 - 15:54

Τελικά ο φίλος είχε δίκιο.. η cosmote ακολούθησε με τις ίδιες επιδοτήσεις.. Πλέον για να πάρεις iPhone με επιδότηση είναι απαγορευτικό..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες