Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

Κλοπή!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
11 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   thejOker

thejOker

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2009 - 04:26

ΟΙ οπτικοι δισκοι ξεπεραστηκαν...Κατοχος MIni Cooper οταν παρηγγειλα το αυτοκινητο εβαλα και θυρες Ipod/aux/usb
πριν καν αγορασω τα μηλοπεριφερειακα μου...Αγορασα λοιπον το iphone και ενα ipod για να ακουω στο αυτοκινητο..
Αμεριμνος παντα το iphone οταν εβγαινα στα διαφορα μαγαζια το επαιρνα μαζι μου το ipod δε συνδεδεμενο στο Mini και το αμαξι σε ποιον?Παρκαδορος του club...
Κυριακη αναζητησα το ipod παντου..Σπιτι,αυτοκινητο διαφορα σημεια..Ελα ντε ομως που λειπε...
Πασκευη/Σαββατο πηγα στο ιδιο μαγαζι και πουθενα αλλου και απο τοτε λειπει.Το αρπαξε προφανως ο παρκαδορος διοτι εκει δεν ειχα ξαναπαει και μαλλον μυριστηκε οτι θα εβγαινα λιγο φτιαγμενος απο τα ποτακια.Αλητεια μου μαυρισε η ψυχη.
Αξιοσημειωτον ηταν οι πρωτες φορες που πηγα σε αυτο το μαγαζι μιας και δουλευε ενας φιλος πρωτη φορα ως μετρ.
Το χειροτερο ολων.?
Δευτερα παρουσιαζομαι στρατο και θα με συντροφευε τις δυσκολες ωρες μιας και το iphone θα μεινει με το MIni (σπιτι).

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   viperlesgr

viperlesgr

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:viperlesgr

Δημοσίευση 04/11/2009 - 08:21

mp3 stereo να περνάει ο παλιοκλέφτης και wav να γίνεται μονοφωνικό .

Ποτε δεν κατάλαβα τέοιους ανθρώπους . Ξεφτίλα .

#3   thejOker

thejOker

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2009 - 15:51

Ουτε και εγω ειναι η η ταπεινοτερη μορφη ανθρωποειδους.
τελεια καταρα φανταστικη.Θα την προσθεσω στις "να του οπει το χερι","ο θεος να τον τιμωρησει μα αρρωστια και θανατο" κτλ

#4   eLikon

eLikon

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 04/11/2009 - 16:06

Έχουμε πει οτι πρέπει να είμαστε λίγο πιο προσεκτικοί καθώς δυστηχώς συμβαίνουν και αυτά, αν ήσουν σίγουρος θα μπορούσες να το καταγγείλεις ή ακόμα και να μας πείς που έγινε το περιστατικό ώστε να έιναι υποψιασμένοι κάποιοι μελλοντικοί επισκέπτες.

Καλός φαντάρος..


#5   loggos64

loggos64

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2009 - 22:39

Φιλε μου προσπαθησε να το δεις σαν μια οικονομικη ζημια- μικρη ή μεγαλη δεν εχει σημασια.Ευχομαι να ειναι η τελευταια σου but you know:shit happens. Κοιτα να συγκεντρωθεις στα νεα σου καθηκοντα (καλη θητεια) και ειμαι σιγουρος οτι οταν θα ερθει η (αγια) ωρα της απολυσης , ουτε που θα το θυμασαι(ασε που θα κανεις δωρο στον εαυτο σου το καλυτερο μοντελο).
ΥΓ Ιδιαιτερη προσοχη στους υπολοιπους εκει στο θαλαμο!Παρε μερικα λουκετακια για ναχεις το κεφαλι σου ησυχο και τις νυχτες κοιτα ψηλα.

#6   thejOker

thejOker

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2009 - 05:00

Φιλοι μου η κινηση ειναι που με πειραξε..Ας ειναι το κριμα σε αυτον που το εκανε.

Χιλια ευχαριστω για τις φανταρικες ευχες (το εχω παρει και πολυ περιεργα το ολο θεμα στρατος)...
Και παλι ευχαριστω,.
οποιος θελει πμ για το μαγαζι ας μου πει..

#7   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 05/11/2009 - 12:45

Χωρίς να θέλω να υπερασπιστώ κανένα κλέφτη ipod, πάρα πολύ υπέυθυνη και η δική σου συμπεριφορά. Οδηγάμε φτιαγμένοι με ποτάκια και απειλούμε ζωές.

#8   nightelf25

nightelf25

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2009 - 12:59

Και επίσης δεν αφήνουμε πράγματα οποιαδήποτε μέσα στο αυτοκίνητο και το παραδίδουμε σε ένα άγνωστο... Σχεδόν όλες οι αντιπροσωπίες σου δίνουν και ένα 2ο κλειδί για τέτοιες περιπτώσεις (παρκαδόρους, γνωστούς κλπ).

#9   shadowpc

shadowpc

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2009 - 15:20

Καλή θητεία and Keep Walking

#10   adenadoume

adenadoume

    iPH Addict

  • 610 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2009 - 16:41

Πασκευη/Σαββατο πηγα στο ιδιο μαγαζι και πουθενα αλλου και απο τοτε λειπει.Το αρπαξε προφανως ο παρκαδορος διοτι εκει δεν ειχα ξαναπαει και μαλλον μυριστηκε οτι θα εβγαινα λιγο φτιαγμενος απο τα ποτακια.Αλητεια μου μαυρισε η ψυχη.

Δευτερα παρουσιαζομαι στρατο και θα με συντροφευε τις δυσκολες ωρες μιας και το iphone θα μεινει με το MIni (σπιτι).


Επειδή μου έχουν κλέψει το πρώτο μου iPhone ( δικιά μου βλακεία - μου έπεσε μαζί με το holster μέρα μεσημέρι και δε το πήρα χαμπάρι) θέλω να σου πω ότι είσαι τυχερός φίλε:

1. Δεν σου βούτηξαν το αμάξι ούτε το iPhone (τα βάζω με σειρά αγοραστικής αξίας) καθώς και: ναι μεν υπάρχει αλητεία αλλά την γνωρίζουμε - οπότε μάλλον ψιλο-γυρεύοντας πήγαινες

2. Μην χαλιέσαι, (υπάρχουν και χειρότερα) και ΚΑΛΗ θητεία!

Τελευταία επεξεργασία από: adenadoume, 12/11/2009 - 16:42


#11   theoss

theoss

    iPH Addict

  • 729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Thomeas

Δημοσίευση 12/11/2009 - 17:11

kala αφου εισαι σιγουρος ποιος το πηρε γτ δεν γυρισες στο μαγαζι να του το ζητησεις,τι θα προτιμουσε την να χασει τηνδουλεια του η να στο δςσει πισω,ασε που θα το ξανακανει & σε αλλους & μπορει με κατι ποιο πολυτιμο.
Καλη διασκεδαση στον στρατο.

#12   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 13/11/2009 - 02:01

Επειδή μου έχουν κλέψει το πρώτο μου iPhone ( δικιά μου βλακεία - μου έπεσε μαζί με το holster μέρα μεσημέρι και δε το πήρα χαμπάρι) θέλω να σου πω ότι είσαι τυχερός φίλε:

1. Δεν σου βούτηξαν το αμάξι ούτε το iPhone (τα βάζω με σειρά αγοραστικής αξίας) καθώς και: ναι μεν υπάρχει αλητεία αλλά την γνωρίζουμε - οπότε μάλλον ψιλο-γυρεύοντας πήγαινες

2. Μην χαλιέσαι, (υπάρχουν και χειρότερα) και ΚΑΛΗ θητεία!

Δεν πάει γυρεύοντας ρε συ όταν πάει σε ένα μαγαζί και εμπιστεύεται σε έναν παρκαδόρο το αυτοκίνητό του :S

@Authro: Πάντως, από τη στιγμή που το Coopεράκι είναι μια χαρά εγώ θα μουν χαρούμενος! Πες μου ότι είναι και κόκκινο να τρελαθώ :D




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες