Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Δωρεάν Ομιλία και SMS κατά τη διάρκεια των αγώνων της Εθνικής από τη Vodafone!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
9 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 08/06/2012 - 10:49

[attachment=35606:ethniki-bg-final9.jpg]


Συνδρομητές Vodafone στην Ελλάδα:

ΔΩΡΕΑΝ ΟΜΙΛΙΑ & SMS ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗ VODAFONE ΣΤΙΣ 8,12,16 ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 19:00 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 24:00!

Όλοι οι συνδρομητές Vodafone (ιδιώτες και επαγγελματίες), Συμβολαίου, Καρτοπρογράμματος, Καρτοκινητής, Vodafone για το Σπίτι/Γραφείο, που βρίσκονται στην Ελλάδα, θα έχουν εντελώς δωρεάν τη δυνατότητα να μιλήσουν απεριόριστα και να στείλουν απεριόριστα SMS προς ΟΛΑ τα κινητά Vodafone στις 8, 12 και 16 Ιουνίου 2012, από τις 19:00 μέχρι τις 24:00 της ίδιας ημέρας (ώρα Ελλάδος). Η Εθνική Ομάδα Ποδοσφαίρου αγωνίζεται στις 19:00 την 8η και 12η Ιουνίου και 21:45 την 16η Ιουνίου.

Η προσφορά ενεργοποιείται ΑΥΤΟΜΑΤΑ για όλους τους παραπάνω συνδρομητές χωρίς να απαιτείται καμία επιπλέον ενέργεια από μέρους τους.

Τα λεπτά ομιλίας και SMS που θα καταναλωθούν κατά τις παραπάνω χρονικές περιόδους δεν θα επηρεάσουν τον υπολειπόμενο χρόνο ομιλίας ή SMS από άλλα ήδη ενεργοποιημένα προγράμματα/πακέτα ομιλία ς ή SMS.

Κατά τις παραπάνω χρονικές περιόδους, όλες οι κλήσεις που θα πραγματοποιηθούν καθώς και τα SMS που θα αποσταλούν, θα εμφανιστούν στο λογαριασμό με μηδενική χρέωση.

Από την παραπάνω προσφορά εξαιρούνται τα προγράμματα Vodafone Mobile Broadband, Vodafone Business Connect,Telemetry & Zelitrack.


Συνδρομητές Vodafone στην Πολωνία:

ΔΩΡΕΑΝ ΟΜΙΛΙΑ & SMS ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΙΣ 8,12,16 IOYNIOY ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ!

Όλοι οι συνδρομητές Vodafone (ιδιώτες και επαγγελματίες), Συμβολαίου, Καρτοπρογράμματος, Καρτοκινητής, που βρίσκονται στην Πολωνία, θα έχουν εντελώς δωρεάν τη δυνατότητα να μιλήσουν απεριόριστα και να στείλουν απεριόριστα SMS προς ΟΛΑ τα κινητά και σταθερά ανεξάρτητα από τη χώρα προορισμού της κλήσης ή του SMS στις 8, 12 και 16 Ιουνίου 2012, σε όλη τη διάρκεια της ημέρας από τις 00:00 έως 24:00 της ίδια ημέρας (ώρα Ελλάδος). Η προσφορά ενεργοποιείται ΑΥΤΟΜΑΤΑ για όλους τους παραπάνω συνδρομητές χωρίς να απαιτείται καμία επιπλέον ενέργεια από μέρους τους.

Για τα λεπτά ομιλίας εφαρμόζεται πολιτική ορθή χρήσης με όριο τα 500 λεπτά ανά ημέρα για τη συνολική διάρκεια εξερχομένων και εισερχομένων κλήσεων. Για κλήσεις πλέον των 500 λεπτών, ισχύουν οι χρεώσεις φωνής κατά την περιαγωγή με βάση το ήδη ενεργοποιημένο πρόγραμμα περιαγωγής. Από την παραπάνω προσφορά εξαιρούνται οι δορυφορικές κλήσεις και οι κλήσεις προς Υπηρεσίες αυξημένης χρέωσης.

Τα λεπτά ομιλίας και SMS που θα καταναλωθούν κατά τις παραπάνω χρονικές περιόδους δεν θα επηρεάσουν τον υπολειπόμενο χρόνο ομιλίας ή SMS από άλλα ήδη ενεργοποιημένα προγράμματα/πακέτα ομιλίας ή SMS.

Κατά τις παραπάνω χρονικές περιόδους, όλες οι κλήσεις που θα πραγματοποιηθούν καθώς και τα SMS που θα αποσταλούν, θα εμφανιστούν στο λογαριασμό με μηδενική χρέωση.

[ΠΗΓΗ]

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   gazoole12

gazoole12

    iPH Member

  • 233 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/06/2012 - 11:07

α ρε vodafone ετη φωτος μπροστα!!!!! οπως το πασχα που σου εδινε τη μεγαλη βδομαδα 500mb free internet.

#3   bandito0110

bandito0110

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 08/06/2012 - 11:10

Ολο και κατι θα κρυβεται, αν καποιος εχει αρνητικο υπολοιπο...?

#4   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 08/06/2012 - 11:11

Ολο και κατι θα κρυβεται, αν καποιος εχει αρνητικο υπολοιπο...?

Ε βρε φίλε μου αν σου έχουν βάλει φράση επειδή χρωστάς αυτονόητο είναι να μην μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις....

Τελευταία επεξεργασία από: nsxbass, 08/06/2012 - 11:11


#5   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 08/06/2012 - 11:13

Τι να κρύβεται ? Μας λέει ότι είναι δωρεάν και ότι μιλήσουμε και στείλουμε θα εμφανιστεί στο λογαριασμό μας με μηδενική χρέωση σαν να μην έγινε.Μπράβο στην voda αλλά εγω ήδη έχω free σε voda

#6   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 08/06/2012 - 11:16

Τι να κρύβεται ? Μας λέει ότι είναι δωρεάν και ότι μιλήσουμε και στείλουμε θα εμφανιστεί στο λογαριασμό μας με μηδενική χρέωση σαν να μην έγινε.Μπράβο στην voda αλλά εγω ήδη έχω free σε voda


"Τα λεπτά ομιλίας και SMS που θα καταναλωθούν κατά τις παραπάνω χρονικές περιόδους δεν θα επηρεάσουν τον υπολειπόμενο χρόνο ομιλίας ή SMS από άλλα ήδη ενεργοποιημένα προγράμματα/πακέτα ομιλία ς ή SMS."

Οπότε δεν θα αφαιρεθούν από τα δωρεάν σου.

#7   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 08/06/2012 - 11:35

Απεριόριστα έχω σε voda οπότε για εμένα δεν λέει τίποτα αυτό εννοώ

Τελευταία επεξεργασία από: nikoss123, 08/06/2012 - 11:36


#8   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 08/06/2012 - 11:36

Ποιος είπε οτι θα αφαιρεθούν ?

Όχι, επειδή είπες ότι έχεις ήδη free, σου λέω ότι αυτά δεν θα αφαιρεθούν από εκεί, οπότε τα free θα σου μείνουν για κάτι άλλο...

#9   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 08/06/2012 - 11:38

Ναι έχεις δίκιο δεν το είπα σωστα έχω απεριόριστα γιαυτό λεω οτι για εμένα δέν λέει τίποτα αλλά είναι πολύ καλή κίνηση απο την voda πρέπει να το παραδεχτούμε

#10   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 08/06/2012 - 15:53

Μπράβο σε κάτι τέτοιες κινήσεις.. Και τη Μεγάλη Εβδομάδα αν θυμάστε που είχαμε δωρεάν internet




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες