Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Σχετικά με την ένδειξη 'Other' στο iTunes


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   donkixoths

donkixoths

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/11/2008 - 10:36

Για σας και παλι εχω μια ερωτηση, εκανα sync το τηλ μου στο itunes για να βγαλω ολα τα τραγουδια που ειχα μεσα. Μετα απο αυτο λοιπον ενω πριν στην μπαρα που εχει στο itunes που διχνει το Capacity το Others ειτανε 603mb, τωρα εγινε ξαφνικα 1,03Gb γιατι ετσι? Ξερει καποιος να μου πει πως να το κατεβασω σβινοντας κατι απο τα ''εσω'' του τηλ??
Και κατι τελευταιο μπορω να περναω τραγουδια με το DiskAid ή με το IphoneTunnel κατευθειαν μεσα σε καποιο φακελο στο τηλ χωρις να κανω sync απο το Itunes??

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2008 - 16:00

για το πρωτο δεν γνωριζω κατι εφοσον το εχουμε ολοι αυτο το προβλημα.Οσον αφορα το 2ο θεμα μπορεις να φτιαξεις ενα φακελο οπου θελεις  και να τα ακους με το  pwnplayer αρκει μεσα απο τις ρυθμισεις του να γραψεις τη διευθυνση του φακελου.

#3   donkixoths

donkixoths

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/11/2008 - 16:56

Quote

για το πρωτο δεν γνωριζω κατι εφοσον το εχουμε ολοι αυτο το προβλημα.Οσον αφορα το 2ο θεμα μπορεις να φτιαξεις ενα φακελο οπου θελεις  και να τα ακους με το  pwnplayer αρκει μεσα απο τις ρυθμισεις του να γραψεις τη διευθυνση του φακελου.


Το εκανα οπως ειπες αλλα οταν πηγα να περασω το mp3 αρχειο στο φακελο που εκανα μου εβγαζε ενα error ''server sent disconnect message type 2 (protocol error) Currupted MAC on input'' ομως το αρχειο το περασε κανονικα ειναι normal αυτο?

#4   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2008 - 20:26

δεν νομιζω παντως τη μουσικη την ακους???

#5   donkixoths

donkixoths

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/11/2008 - 20:36

Quote

δεν νομιζω παντως τη μουσικη την ακους???

Κανει συνεχως ετσι connect desconect αλλα τελικα το κατεβαζει στο φακελο και το παιζει μετα αλλα αυτα γιατι να μου τα βγαζει??? ??? ??? ???




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες