Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

TAKTIK: Η LunaTik επιστρέφει...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
38 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 22/06/2012 - 00:47

Πέρυσι η LunaTik κατάφερε να μαζέψει 1εκ. με το TikTok. Μια εταιρεία που δίνει έμφαση στη λεπτομέρεια και τα προιόντα της χαρακτηρίζονται απο κορυφαίας ποιότητας υλικά. Η LunaTik λοιπόν επιστρέφει. Με τη ΤΑΚΤΙΚ θήκη η οποία απευθύνεται στους κατόχους 4/4S.

Αναρτημένη εικόνα


Eκτός απο την εμφάνιση προσφέρει και εξαιρετική προστασία μιας και και είναι κατασκευασμένη απο κορυφαίας ποιότητας αλουμίνιο σε συνδιασμό με το περίφημο Gorilla Glass. Είναι αδιάβροχη, αντέχει στη σκόνη, χτυπήματα και φυσικά πτώσεις. Μια συμπαγής θήκη που αφήνει τις καλύτερες των εντυπώσεων.

http://youtu.be/R-Q9mV50ZnM

Η εταιρεία έχει βάλει σαν στόχο τα 150.000$ ωστε να ξεκινήσει η παραγωγή της. Μπορείτε λοιπόν με 75$ να έχετε τη βασική έκδοση της ΤΑΚΤΙΚ και με 150$ τη πλήρη έκδοδη με το Gorilla Glass. Σαν τελευταία επιλογή με 250$ την οποία ονομάζει “Future Proof Pack” τη πληρη έκδοση συν άλλη μια για το νέο iPhone.. Γνωρίζει κάτι..;

ΤΑΚΤΙΚ


[via]


Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 22/06/2012 - 00:53

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/06/2012 - 00:50

Την τσάντα να το μεταφέρουμε τη δίνουν μαζί; :D

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 22/06/2012 - 00:52

Αναρτημένη εικόνα


#3   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 22/06/2012 - 00:55

Μόνο αν παραγγείλεις 2, στην κάνουν δώρο.. :P
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#4   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/06/2012 - 00:56

Αν παραγγείλεις 2 θέλεις βαλίτσα...:lol:

Αναρτημένη εικόνα


#5   h8breed

h8breed

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/06/2012 - 01:55

Εχω το lunatik watch band για το nano και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος
Η συγκεκριμενη θηκη ειναι σιγουρα η πιο ομορφη γκουμουτσα θηκη-οπλο :) που εχω δει μαζι με την element formula4
Αυτο που ο πυροσβεστης παντως πεταει το iphone και οτι του πεφτει μολις βγαινει απο το οχημα τρελη μουφια
Ο πυροσβεστης δεν περνει μαζι το iphone σε συμβαν
Νομος χαχα :)

Τελευταία επεξεργασία από: h8breed, 22/06/2012 - 01:55


#6   TrankLL

TrankLL

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 27/06/2012 - 13:04

Ολόκληρο ντούκι είναι αυτό ρε ! :lol:

#7   Thodoris19s

Thodoris19s

    iPH Addict

  • 647 μηνύματα
  • Twitter:@tspatas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:thodoris20

Δημοσίευση 27/06/2012 - 13:43

όλο βλακείες....

#8   unforgiven

unforgiven

    iPH User

  • 191 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/06/2012 - 14:28

Εχω το lunatik watch band για το nano και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος
Η συγκεκριμενη θηκη ειναι σιγουρα η πιο ομορφη γκουμουτσα θηκη-οπλο :) που εχω δει μαζι με την element formula4
Αυτο που ο πυροσβεστης παντως πεταει το iphone και οτι του πεφτει μολις βγαινει απο το οχημα τρελη μουφια
Ο πυροσβεστης δεν περνει μαζι το iphone σε συμβαν
Νομος χαχα :)

Αν σου δείξω φωτό ανεβασμένες στο fb από πυροσβέστες σε συμβάντα; :)

#9   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 27/06/2012 - 19:21

Αν είναι να δώσω 250$ για μια θήκη μαζεύω μερικά ακόμα και παίρνω και ένα 2ο iPhone...

#10   neoaggelos

neoaggelos

    iPH Addict

  • 831 μηνύματα
  • Twitter:@neoaggelos
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:neoaggelos2

Δημοσίευση 27/06/2012 - 19:58

σαν laborghini οπλισμενη μεχρι τα μπουνια ειναι
παω στοιχημα οτι θα το εβαζε ο james bond σε ταινια αυτο

ξερετε, κρυμμενα οπλα κλτ :D :D :P

#11   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 27/06/2012 - 20:59

να ξεκινήσουμε απλά
Οικονομικά είναι απρόσιτη γιατί έχει κόστος το 1/4 του iphone! Δεύτερον και σιγουρότερο είναι ότι το iphone με αυτή την θήκη θα είναι το πρώτο κινητό στον κόσμο που θα έχει αρνητικό σήμα! όχι μόνο δεν θα έχει σήμα... αλλά θα "χρωστάει" και σήμα στην κεραία! Δείτε την Vapor που είναι φτιαγμένη με το ακριβώς ίδιο αλουμίνιο που όχι μόνο έχανε 3 μπάρες με το που βίδωναμε τις βίδες, αλλά ακόμα και το GPS δεν μπορούσε να βρει που είσαι και τι κινήσεις κάνεις. Μετά να πάμε στα πρακτικά. Το κλιπάκι που ανοίγει για να μπεί το jag των ακουστικών έχει χρόνο ζωής 15-20 δευτερολέπτων όταν το έχεις ανοιχτό στην τσέπη και θα σπάσει... αν όχι όλο σίγουρα ένα κομμάτι του!
Η θήκη είναι τέτοια που φαίνεται από χιλιόμετρα... "Συμπαγής" αυτό σημαίνει ότι θα γυρίσουμε στην εποχή του ΤΟΥΒΛΟΥ κινητού!
Τώρα για το πλαστικό τζάμι! Αυτό το τζάμι γυαλίζει αφάνταστα σε μια σκηνή! αυτό δείχνει 2 πράγματα. α. στον ήλιο θα είναι αδύνατον να το χειριστείς αν δεν βρεις σκιά, και β. ότι όταν αρχίσει να γρατζουνιέτε, τότε θα κάνει πραγματικά αδύνατη την χρήση του ακόμα και σε σκοτεινό περιβάλλον!Αν έχετε παλιό κράνος δείτε το τζάμι του που έχει γρατσουνιστεί ότι είναι αδύνατον να δείτε από μέσα! Είναι κάτι αντίστοιχο! Αν είναι antiscrach το τζάμι να προσθέσω ότι πολύ ακριβότερα τζάμια antiscrach που είναι για γυαλιά οράσεως δεν κρατάνε για πολύ καιρό την ικανότητα Antiscrach και μετά απο λίγο βλέπεις τις γρατσουνιές όσο δεν πάει! Εγώ ένα λυπάμαι όσον αφορά αυτή την θήκη, την σακούλα που θα την βάλω μέσα για την πετάξω στα σκουπίδια αν τύχαινε και είχα μια!

Βαθμολογία : -30 (με άριστα το 20)

Τελευταία επεξεργασία από: GodfatherGR, 27/06/2012 - 21:03


#12   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 27/06/2012 - 21:08

να ξεκινήσουμε απλά
Οικονομικά είναι απρόσιτη γιατί έχει κόστος το 1/4 του iphone! Δεύτερον και σιγουρότερο είναι ότι το iphone με αυτή την θήκη θα είναι το πρώτο κινητό στον κόσμο που θα έχει αρνητικό σήμα! όχι μόνο δεν θα έχει σήμα... αλλά θα "χρωστάει" και σήμα στην κεραία! Δείτε την Vapor που είναι φτιαγμένη με το ακριβώς ίδιο αλουμίνιο που όχι μόνο έχανε 3 μπάρες με το που βίδωναμε τις βίδες, αλλά ακόμα και το GPS δεν μπορούσε να βρει που είσαι και τι κινήσεις κάνεις. Μετά να πάμε στα πρακτικά. Το κλιπάκι που ανοίγει για να μπεί το jag των ακουστικών έχει χρόνο ζωής 15-20 δευτερολέπτων όταν το έχεις ανοιχτό στην τσέπη και θα σπάσει... αν όχι όλο σίγουρα ένα κομμάτι του!
Η θήκη είναι τέτοια που φαίνεται από χιλιόμετρα... "Συμπαγής" αυτό σημαίνει ότι θα γυρίσουμε στην εποχή του ΤΟΥΒΛΟΥ κινητού!
Τώρα για το πλαστικό τζάμι! Αυτό το τζάμι γυαλίζει αφάνταστα σε μια σκηνή! αυτό δείχνει 2 πράγματα. α. στον ήλιο θα είναι αδύνατον να το χειριστείς αν δεν βρεις σκιά, και β. ότι όταν αρχίσει να γρατζουνιέτε, τότε θα κάνει πραγματικά αδύνατη την χρήση του ακόμα και σε σκοτεινό περιβάλλον!Αν έχετε παλιό κράνος δείτε το τζάμι του που έχει γρατσουνιστεί ότι είναι αδύνατον να δείτε από μέσα! Είναι κάτι αντίστοιχο! Αν είναι antiscrach το τζάμι να προσθέσω ότι πολύ ακριβότερα τζάμια antiscrach που είναι για γυαλιά οράσεως δεν κρατάνε για πολύ καιρό την ικανότητα Antiscrach και μετά απο λίγο βλέπεις τις γρατσουνιές όσο δεν πάει! Εγώ ένα λυπάμαι όσον αφορά αυτή την θήκη, την σακούλα που θα την βάλω μέσα για την πετάξω στα σκουπίδια αν τύχαινε και είχα μια!

Βαθμολογία : -30 (με άριστα το 20)

Νομιζω οτι εισαι πολυ αυστηρος με την θηκη..αν ειναι ετσι θα μπορουσα να σου βρω και εγω 1000 κακα για οποια θηκη και να μου εμφανησεις...δεν υπαρχει η τελεια....Θες αντοχη?...θα εχεις και κουμουτσα..Θες απλα μια θηκη να μην γρατζουνιεται?...Θα εχεις επιπτωσεις σε γερο πεσιμο...Αρα ειναι ο καθενας τι θελει

#13   iManiac

iManiac

    iPH Contributor

  • 1.121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 27/06/2012 - 21:25

Ειναι μια δυνατη υπερθηκη
Ειναι και ομορφη ως σχεδιο...χοντρη μεν αλλα σε σχεση με αλλες του ειδους ειναι πολυ ανωτερη :D

#14   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 27/06/2012 - 21:54

Νομιζω οτι εισαι πολυ αυστηρος με την θηκη..αν ειναι ετσι θα μπορουσα να σου βρω και εγω 1000 κακα για οποια θηκη και να μου εμφανησεις...δεν υπαρχει η τελεια....Θες αντοχη?...θα εχεις και κουμουτσα..Θες απλα μια θηκη να μην γρατζουνιεται?...Θα εχεις επιπτωσεις σε γερο πεσιμο...Αρα ειναι ο καθενας τι θελει

ξέχασες να προσθέσεις το σημαντικότερο... "θες σήμα... ξέχνα αυτή την θήκη" όπως το είπες είναι ότι θέλει ο καθ ένας... αλλά μην τολμίσει κανείς να την πάρει και βγεί εδώ να πεί κάτι αρνητικό για το σήμα του... γιατί θα φάει τέτοιο copy/ paste από το παραπάνω post σε pm και στο topic που θα ανοίξει, που θα του πρηστούν τα μάτια!!! :P
aaa kαι δεν δεν είμαι καθόλου αυστηρός... απλά έχω μια Α εμπειρία και γνώση στο αντικείμενο... εχώ δοκιμάσει το 90% των αξεσουάρ που έχουν διαφημιστεί στο iphonehellas από τους χρήστες... και όσο να είναι ξέρω τι βλέπω και γνωρίζω τι περιμένω! και το χειρότερο για σένα... δεν πέφτω έξω! :P

Τελευταία επεξεργασία από: GodfatherGR, 27/06/2012 - 21:56


#15   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 27/06/2012 - 21:58

ξέχασες να προσθέσεις το σημαντικότερο... "θες σήμα... ξέχνα αυτή την θήκη" όπως το είπες είναι ότι θέλει ο καθ ένας... αλλά μην τολμίσει κανείς να την πάρει και βγεί εδώ να πεί κάτι αρνητικό για το σήμα του... γιατί θα φάει τέτοιο copy/ paste από το παραπάνω post σε pm και στο topic που θα ανοίξει, που θα του πρηστούν τα μάτια!!! :P
aaa kαι δεν δεν είμαι καθόλου αυστηρός... απλά έχω μια Α εμπειρία και γνώση στο αντικείμενο... εχώ δοκιμάσει το 90% των αξεσουάρ που έχουν διαφημιστεί στο iphonehellas από τους χρήστες... και όσο να είναι ξέρω τι βλέπω και γνωρίζω τι περιμένω! και το χειρότερο για σένα... δεν πέφτω έξω! :P

Προσωπικα εχω δοκιμασει την tank case που ειναι κουμουτσα και ειχα μια χαρα σημα...τωρα για αυτην δεν ξερω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες